Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip keliavote į ligoninę?

Vyras nuvežė smile.gif Kartu su manim atgulėjo palatoj savaitėlę, visaip kaip gelbėjo man prižiūrėti mažylį, nes po CP man sunku judėt porą dienų buvo.
Atsakyti
As dar tik keliausiu... thumbup.gif Bet jau dabar su vyru planuojam kad jis nuves mane...su greitaja kazkaip nelabai noriu...O su taksi tai drasos neuztektu biggrin.gif
Atsakyti
Vyras veze. Iki ligonines mums apie 50km.
Atsakyti
Gimdymas prasidėjo per anksti, ir prasivėrimas jau buvo 9 cm; skriste skridom su greitąja biggrin.gif
Atsakyti
Mane nuveze MB, tik teko jo palaukti, nes issikrove akumas, tai kol uzkure auto.... biggrin.gif
Atsakyti
Automobiliu kartu su vyru biggrin.gif
Atsakyti
Pirma karta i GN vaziavom automobiliu su vyru, si kart irgi taip planuojam. 4u.gif
Atsakyti
Nubėgo dalis vandenų, bet nelabai supratau. Todėl, kaip suplanuota, važiavau pasikeisti padangų, o pakeliui nutariau užsukti į VGN - pasitikrinti. Tai po 6 val. ir pagimdžiau savo pirmąjį.
Padangas vėliau nuvežė pakeisti vyras smile.gif
Atsakyti
Visus tris kartus vežė MB smile.gif
Atsakyti
Vaziuosim su MB savo automobiliu. Va, drauge tai pati nusivairavo, o dar ir galiukas kelio jai iki ligonines biggrin.gif
Atsakyti
Pas mus viskas prasidėjo nuo to, kad sugedo mūsų mašiniukas, pastresavau prsigalvojus kas bus jei pradėsiu gimdyt ir nebus kaip nuvažiuoti ir akurat. Naktį vandenys nutekėjo ir teko su taxu važiuot lotuliukas.gif . Vyro klausimai "ar viskas gerai" užkniso labiau nei vairuotojo pasakojimai kaip jo dukra gimdė lotuliukas.gif .
Atsakyti
Juokinga, kad kai kurios greitosios bijo biggrin.gif biggrin.gif
Mes, kadangi tuo metu masinos net neturejom, vaziavom greitaja. Atvaziavo tikrai greitai. Pliusai: 1) pristate nuo duru iki duru 2) su greitaja atvaziavus teikiama pirmenybe apziurai

Kas zino, gal ir dabar greitaja kviesim... biggrin.gif Ir turbut vien del to, kad nera stovejimo aiksteles prie gimdyklos. mazdaug vyras atveza tave, palieka ir turi ieskot kur masina pastatyti..
Atsakyti