Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip keliavote į ligoninę?

mane taip pat vežė vyras su mūsų mašina smile.gif spėjau dar prieš tai ir arbatos išgert ir pakeliui važiuojant dar kuro sustojom užsipilt lotuliukas.gif
Atsakyti
vyras vežė, ramiai sau biggrin.gif
Atsakyti
su vyreliu biggrin.gif
Atsakyti
su vyru, is trecio karto smile.gif
Atsakyti
Pirmą kartą vandenys nubego naktį, vyras nuosava mašina nuvežė. Antrą kartą greičiausiai pestute nueisiu, gimdymo namus pro savo langą matau, gal kokios 2 min kelio smile.gif
Atsakyti
O as gimdyt keliavau pesciom is trecio i pirma antakalnio kliniku auksta.

Uj buvo net paciai juokinga, kiek pakeliui radau lovu ant ratuku ar kedziu tiek kartu ir priguliau, ilga kelione taip sakant ... 000054.gif
Atsakyti
Aš taxi važiavau ir taksistas nejuokais išsigandęs buvo, nors aš ir taip laikiausi, negąsdinau jo, bet jam užteko sužinoti kur važiuojam lotuliukas.gif
Atsakyti
Vyras veze nestuke.gif
Atsakyti
Akušerė atvažiavo į namus patikrinti, nes prasidėjo 5 sav. per anksti, pamačiusi, kad 9 cm atsidarymas, suabejojo ar dar spėsim iki ligoninės nusigaut biggrin.gif spėjom, visą kaimą ryte su sirenom prižadinom lotuliukas.gif
Atsakyti
Su masina vaziavom. Ir dar i gimdymo pabaiga, nes nenorejom per anksti atvaziuot kad namo neissiustu. O dar i kamsti patekom, tai as sau riaumoju ant galines sedynes atsiklaupus, ir juokas ima - galvoju kazin ka kiti vairuotojai galvoja biggrin.gif Tarp saremiu su vyru sau pasikalbedavom, zinutes rasiau, paskutinius reikalus tvarkiau. Linksma kelione buvo.
Atsakyti
QUOTE(skrite @ 2013 03 08, 20:12)
O as gimdyt keliavau pesciom is trecio i pirma antakalnio kliniku auksta.
Uj buvo net paciai juokinga, kiek pakeliui radau lovu ant ratuku ar kedziu tiek kartu ir priguliau, ilga kelione taip sakant ...  000054.gif


hihihi.gif

pirmakart vaziavau taksi, tai taksistas tik paklause, ar labai reikia lekt - atsakem, kad gal ne.. Palengvejo zmogui biggrin.gif
antrakart drauge su dviduriu golfu veze (patikekit, vos issikabarojau lauk.. doh.gif ) nakti visu greiciu per Vilniu, gerai, kad naktis ir prie sviesoforu ji nestojo, tik avarini ijungdavo.. vos spejom karsta.gif
treciakart ramiai i Kauna masina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(RitaRazi @ 2013 05 20, 09:33)
kad naktis ir prie sviesoforu ji nestojo, tik avarini ijungdavo.. vos spejom karsta.gif



thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif su nuotykiais matau biggrin.gif
Atsakyti