Įkraunama...
Įkraunama...

"Rimtesnės" priemonės mūsų defektam šalinti

QUOTE(nusiminusi @ 2008 06 27, 12:30)
tai as ir ju klausiau ar galiu co2 lazeriu pas juos darytis tai atsake kad nelabai nori daryti tokius didelius plotus gal bijo nu bet as ten ne su tuom zmogum kalbejau kur tuos randus naikina buvau nuejus visai kita prociadura darytis


zinoma bijo, jeigu oda linkusi i randus tai po co2 zaizdos praeis bet randu tai neisvengti, o klinika susigadins sau reputacija ...
todel turbut ir siulo frakcini odos atnaujinima kuris pazeidzia tik 20% odos, tai blogiausiu atveju liks taskai

kiek ziurejau kitose klinikose ne lietuvoje, tai co2 daugiau karpom ir nedideliems odos dariniams naudojamas. Bet zinoma Jums spresti rizikuoti ar ne... (man tai randu jau ir taip uztenka nerizikuosiu daugiau..)
Atsakyti
QUOTE(mergyte_20 @ 2008 06 27, 13:53)
o kiek kainuoja si procedura? rolleyes.gif

neklausiau bet lyk kaip varciau tenai kainorasti tai zymei pigiau
Papildyta:
QUOTE(simsimas2002 @ 2008 06 27, 13:54)
zinoma bijo, jeigu oda linkusi i randus tai po co2 zaizdos praeis bet randu tai neisvengti, o klinika susigadins sau reputacija ...
todel turbut ir siulo frakcini odos atnaujinima kuris pazeidzia tik 20% odos, tai blogiausiu atveju liks taskai

kiek ziurejau kitose klinikose ne lietuvoje, tai co2 daugiau karpom ir nedideliems odos dariniams naudojamas. Bet zinoma Jums spresti rizikuoti ar ne... (man tai randu jau ir taip uztenka nerizikuosiu daugiau..)

nu bet kaip skaiciau uk forumose kad co2 lazeriu yra geriauses rezultata nu dar tie co2 lazerei nevienos rusies...... nu bet zadu rudeni vistiek darytis kaskoke prociadura tai rimtai reiks paziuret ka cia lietuvoj turi ir pabandyt uk
Atsakyti
QUOTE(nusiminusi @ 2008 06 27, 13:11)
neklausiau bet lyk kaip varciau tenai kainorasti tai zymei pigiau
Papildyta:

nu bet kaip skaiciau uk forumose kad co2 lazeriu yra geriauses rezultata nu dar tie co2 lazerei nevienos rusies...... nu bet zadu rudeni vistiek darytis kaskoke prociadura tai rimtai reiks paziuret ka cia lietuvoj turi ir pabandyt uk


radau inete toki video "Fraxel repair CO2 laser". gaunasi kad tas Fraxel lazeris daro ir frakcini odos atn. ir co2 ???? Man atrodo cia reikia apeiti kokias 3-4 skirtingas klinikas ir pasikonsultuoti. Jeigu zinoma UK konsultacijos nemokamos...

http://video.healthh...nFaDk4ALYi-HEAg

as tai metus palauksiu turbut paziuresiu kokie rezultatai pas kitus, nes tas lazeris naujas tegul dar klinikose pasitreniruoja...
Atsakyti
QUOTE(simsimas2002 @ 2008 06 27, 14:22)
radau inete toki video "Fraxel repair CO2 laser". gaunasi kad tas Fraxel lazeris daro ir frakcini odos atn. ir co2 ???? Man atrodo cia reikia apeiti kokias 3-4 skirtingas klinikas ir pasikonsultuoti. Jeigu zinoma UK konsultacijos nemokamos...

http://video.healthh...nFaDk4ALYi-HEAg

as tai metus palauksiu turbut paziuresiu kokie rezultatai pas kitus, nes tas lazeris naujas tegul dar klinikose pasitreniruoja...

visur mokama as kai dariaus procidura tai pries ja darant turejau pasikoncultuoti tai sumokejau uz 10min 150lt o tik paskiau dare doh.gif tik kai paskambini gali uz dyka pasiteirauti kokius laziarius turi ir tiek
Atsakyti
QUOTE(1turte @ 2008 06 16, 22:35)
Merginos as dariausi Teosyal kiss (hialiurono rūgšties) injekcija į lūpas. Dabar turiu putlias, grazias lupytes, kuriomis labai džiagiuosi. Tai atlikau Estetinės chirurgijos centre (Kaunas) pas gyd.M.Norkų.
Jau esu kažkurioj temoj pasakojus, bet jei kam įdomu papasakosiu daugiau  good.gif


idomu o kiek laiko laikosi rezultatas?
Atsakyti

Taigi visoms (kurias domina) rekomenduoju išbandyti, manau tikrai verta...
Šia procedūrą atlikau Estetinės chirurgijos centre (Kaunas) pas gyd.M.Norkų (labai malonus gydytojas, atsižvelgė į mano baimę ir nuolat bendraudamas stengėsi sumažinti įtampą) dar labiau gyytojui buvau dėkinga pamačius taip lauktą galutinį rezultatą yahoo.gif PUIKU!!!

as pasiziurinėjau internete ir Kaune jie pigiausiai daro, mane domina botoxo injekcijos apie akis, gal dar kas ten kokia procedūra drėtės kokie atsiliepimai?
Atsakyti
Ta klinika yra tikrai labai gera, o ipac gyditojas M.Norkus thumbup.gif . Kelios mano drauges daresi pas ji krutu operacijas, thumbup.gif botulino injekcijas..Gyditojas tikras saunuolis,netgi po operacijos skambino i anglija draugei teiravosi kaip ji laikos,ar patenkinta,ar turi kokiu nors klausimu.. Klinika tikrai gera o kainos tai truputi pigesnes nei kitur. http://www.plastinechirurgija.lt/ stai cia sios klinikos internetine svetaine. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Magas @ 2008 07 03, 10:19)
Taigi visoms (kurias domina) rekomenduoju išbandyti, manau tikrai verta...
Šia procedūrą atlikau Estetinės chirurgijos centre (Kaunas) pas gyd.M.Norkų (labai malonus gydytojas, atsižvelgė į mano baimę ir nuolat bendraudamas stengėsi sumažinti įtampą) dar labiau gyytojui buvau dėkinga pamačius taip lauktą galutinį rezultatą  yahoo.gif PUIKU!!!

as pasiziurinėjau internete ir Kaune jie pigiausiai daro, mane domina botoxo injekcijos apie akis, gal dar kas ten kokia procedūra drėtės kokie atsiliepimai?

atsiprašau ,gal ką praleidau blush2.gif ,bet ką tu dareisi ?ar tą veido lyginimą ?
Atsakyti
Sveikutes,

kazkas klause kiek laikysis mano Teosyal kiss injekcija smile.gif, taigi saunusis gydytojas M.Norkus ir bukletukas apie injekcijas ( Estetines chirurgijos klinikos priimamajame) nurode ta pati laika - kad lupytes putlios ir grazios turetu islikti nuo 9 iki 12 men. thumbup.gif

Ir dar - mano drauge neseniai pas ta pati, mano rekomenduota, gydytoja daresi injekcijas i kakta ir 'juoko rauksles' tai taip pat svyti is laimes kaip ir as smile.gif rezultatai tikrai puikus...
O kainomis ir mes domejomes pries pasirenkant klinika, tai tikrai Kaune sioje klinikoje injekciju kaina maziausia, o injekcijos nesiskiria - gydytojai dirba su Teosyal, Restylane ir Dysort preparatais thumb_yello.gif good.gif
Atsakyti
QUOTE(simsimas2002 @ 2008 07 01, 13:07)
idomu o kiek laiko laikosi rezultatas?


Sveikute, gydytojas nurode, kad Kisso injekcija laikosi nuo 9 iki 12 men. Ta pacia info radau ir bukletuke apie sias injekcijas. Taciau laikas gali siek tiek svyruoti (preparato poveikis gali laikytis daugiau ar maziau nei nurodytas laikas), nes tai individualus dalykas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Magas @ 2008 07 03, 09:19)
Taigi visoms (kurias domina) rekomenduoju išbandyti, manau tikrai verta...
Šia procedūrą atlikau Estetinės chirurgijos centre (Kaunas) pas gyd.M.Norkų (labai malonus gydytojas, atsižvelgė į mano baimę ir nuolat bendraudamas stengėsi sumažinti įtampą) dar labiau gyytojui buvau dėkinga pamačius taip lauktą galutinį rezultatą  yahoo.gif PUIKU!!!

as pasiziurinėjau internete ir Kaune jie pigiausiai daro, mane domina botoxo injekcijos apie akis, gal dar kas ten kokia procedūra drėtės kokie atsiliepimai?


o ką tu dareisi? Aš norėčiau apie akis ir kakta sustvarkyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tylene @ 2008 07 07, 18:28)
o ką tu dareisi? Aš norėčiau apie akis ir kakta sustvarkyt biggrin.gif


Sveikute, as pati tai dariausi putlesnes lupytes (Teosyal kiss injekcija) , o drauge daresi kakta ir taip vadinamas 'juoko rauksles'. Tai i kakta leido jai Dysporta, lygino kaktos raukslytes ir dar suleido palei antakius, kad butu israiskingesnis zvilgsnis ( vizualiai pakele antakiu galiukus, na nzn kaip tiksliau apibudinti ax.gif tikiuosi mane suprasi smile.gif ). Sake, jog po injekcijos kaktyte buvo tokia nejautri, susiraukti neiseina, o raukslyciu neliko. Proceduros metu jai neskaudejo, sake kad jausmas kaip uodo igelimas. Abi vis dar dziaugiames rezultatais biggrin.gif
Atsakyti