Įkraunama...
Įkraunama...

"Rimtesnės" priemonės mūsų defektam šalinti

QUOTE(1turte @ 2008 07 07, 17:44)
Sveikute, as pati tai dariausi putlesnes lupytes (Teosyal kiss injekcija) , o drauge daresi kakta ir taip vadinamas 'juoko rauksles'. Tai i kakta leido jai Dysporta, lygino kaktos raukslytes ir dar suleido palei antakius, kad butu israiskingesnis zvilgsnis ( vizualiai pakele antakiu galiukus, na nzn kaip tiksliau apibudinti  ax.gif tikiuosi mane suprasi  smile.gif ). Sake, jog po injekcijos kaktyte buvo tokia nejautri, susiraukti neiseina, o raukslyciu neliko. Proceduros metu jai neskaudejo, sake kad jausmas kaip uodo igelimas. Abi vis dar dziaugiames rezultatais  biggrin.gif


bet po kelių dienų kakta pasidarė jautri ar ne? ax.gif Svarbiausia, kad neskauda, nes siaubingai bijau skausmo. blush2.gif Nu manau tikrai susigundysiu aš tuo dalyku bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tylene @ 2008 07 07, 19:25)
bet po kelių dienų kakta pasidarė jautri ar ne? ax.gif  Svarbiausia, kad neskauda, nes siaubingai bijau skausmo. blush2.gif Nu manau tikrai susigundysiu aš tuo dalyku bigsmile.gif


Na tikrai nezinau kas tai per jausmas, bet tas nejautrumas "sustingimas" buvo tikrai ilgiau laiko negu kelios dienos, ji tik man akivaizdziai demonstravo kaip negali suraukti kaktytes, pakelus antakius (nustebus) nesusidarydavo ne viena rauksle, kaktyte islikdavo lygi... o dabar ji net nesneka apie tai smile.gif matyt priprato ir net pamirso kad nesiraukia tik botoxo deka biggrin.gif

O kad neskausminga tai ji mane uztikrino, todel ir as pasiryzau, nes kaip ir tu siaubingai bijau skausmo ir adateliu blush2.gif tik va nuejus is gydytojo suzinojau, kad injekcija i lupas yra skausmingiausia, nes lupos yra jautresnes nei kiti taskai, tai man tikrai skaudejo bet ir tai del didelio noro pasiryzau ir ne trupucio nesigailiu biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 1turte: 07 liepos 2008 - 23:43
Man vaziuoti i Kauna per toli....O kaip del Vilnius, gal kas gali parekomenduoti gera gydytojo/kainos derini sostineje?
Atsakyti
gal kas jau zino apie toki krema smile.gif radau tik rusiska aprasyma,kad aceit veikia kaip botox stai nuoroda http://www.passion.ru/s.php/7654.htm noreciau toki krema,bet nezinau kur nusipirkti
Atsakyti
as kazkaip skeptiskai i kremus ziuriu, nelabai tikiu,kad efektas toks pat kaip botoxo injekciju,
aisku kremas butu patogiau pasitepiai ir grazi jauna biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Magas @ 2008 07 09, 10:47)
as kazkaip skeptiskai i kremus ziuriu, nelabai tikiu,kad efektas toks pat kaip botoxo injekciju,
aisku kremas butu patogiau pasitepiai ir grazi jauna  biggrin.gif

as irgi,bet cia padarytas is tokiu paciu komponentu tai yra gyvaciu nuodu,kurie veikia tokiu paciu principu,idomu kur gaut toki krema,pabandyt butu idomu g.gif
Atsakyti



gal kas jau zino apie toki krema smile.gif radau tik rusiska aprasyma,kad aceit veikia kaip botox stai nuoroda http://www.passion.ru/s.php/7654.htm noreciau toki krema,bet nezinau kur nusipirkti
Atsakyti
as turiu rauklsyte tarp akiu, tokia piktumo rauksle blush2.gif nz mastau kuo geriau..tikrai zinau ne botoxa, masciau apie halrona(nz kaip rasos) arba elektros impulsais su guinot aparatu ir kosmetika....

noriu efekto..

gal kas naikino tokia rauksle? 4u.gif
Atsakyti
merginos, aš čia dar viena naujove susidomėjau, ką manot apie ilgalaikį makiažą?

va radau net'e tokia info, bet norėčiau paklausti Jūsų nuomonės

Kontūrinis makiažas (Contour make up)
Terminas atsirado 1990 metais Vokietijoje sukūrus naujos technologijos aparatus, kurių pagalba pigmentas tolygiai ir ypatingai tiksliai implantuojamas į viršutinį odos sluoksnį. Kontūrinio makiažo aparatų dėka procedūra tapo komfortiškesnė, neskausminga ir nepavojinga.

ir noriu patikslinti aš kalbu ne apie permanentinį makiažą, o kontūrini

ar tikrai blunka vienodai ir nesukelia jokių alergiju doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vikada @ 2008 07 10, 15:37)
gal kas jau zino apie toki krema smile.gif radau tik rusiska aprasyma,kad aceit veikia kaip botox stai nuoroda http://www.passion.ru/s.php/7654.htm noreciau toki krema,bet nezinau kur nusipirkti

Galima tik isivaizduoti kiek tas kremukas kainuos, visa kas nauja nemazai kainuoja.
Atsakyti
QUOTE(Magas @ 2008 07 11, 09:52)
merginos, aš čia dar viena naujove susidomėjau, ką manot apie ilgalaikį makiažą?

va radau net'e tokia info, bet norėčiau paklausti Jūsų nuomonės

Kontūrinis makiažas (Contour make up)
Terminas atsirado 1990 metais Vokietijoje sukūrus naujos technologijos aparatus, kurių pagalba pigmentas tolygiai ir ypatingai tiksliai implantuojamas į viršutinį odos sluoksnį. Kontūrinio makiažo aparatų dėka procedūra tapo komfortiškesnė, neskausminga ir nepavojinga.

ir noriu patikslinti aš kalbu ne apie permanentinį makiažą, o kontūrini

ar tikrai blunka vienodai ir nesukelia jokių alergiju doh.gif


Mergaiciukes,

nuosirdziai patariu, bukite budrios - mikropigmentacija, permanentinis, konturinis - patikekite - tai yra vienas ir tas pats dalykas, tik kaina skiriasi...Kadangi baigiau su tuo siek tiek susijusias studijas galiu pasakyti - neuzkibkite ant to kabliuko- tai zodziu zaismas- atsirado permanentinis - naujiena wau, visi susidomejo ir po kiek laiko perdege...- ka daryt , o gi pakeist pavadinima i konturini (sako ilgiau laiko, nes giliau iveda pigmenta i oda, maziau skauda) vel visi susidomi "ale" naujove ir uz tai prie paslaugos prideti dar pora simtuku - nes gi uz naujoves reik moketi...
o is tikro laiko kaip laike ir skauda, proceduros metu, kaip ir skaudeje...
tokia graudi istorija, norite tikekite norite ne victory.gif didis.gif
Atsakyti
botokso injekciju povikis islieka apie 3-4men. Bet labai priklauso KAS ir KAIP daro. Keliu skirtingu chirurgu rezultatai mano akimis atrode visiskai skirtingai. Etikos sumetimais pavardziu neminesiu.

Kadangi domiuosi sia sritim siek tiek is kosmetologines puses, turiu isigijus kursa priemoniu, kurios pasak gamintojo "suteikia botokso efekta be injekciju". Gal kas norit pabut bandomaisiais triusiais?
Nezinau ar cia galima rasyt kainas g.gif ... turbut ne..
Atsakyti