Įkraunama...
Įkraunama...

"Rimtesnės" priemonės mūsų defektam šalinti

QUOTE(Milmar @ 2009 11 13, 17:24)
Kiek kainavo, kur daretes apatiniams vokams proceduras... Ir restylanas kiek kainavo...?

uz ipl mokejau 130, o uz restylana 900 (grozio akademija)
Atsakyti
QUOTE(ivakara @ 2009 11 13, 21:06)
uz ipl mokejau 130, o uz restylana 900 (grozio akademija)


O galit placiau apie ipl? Kas per procedura ir pan., ar poveikis matomas? Ir kokia situacija koregavot ax.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milmar: 13 lapkričio 2009 - 20:42
[quote=Milmar,2009 11 13, 21:40]
O galit placiau apie ipl? Kas per procedura ir pan., ar poveikis matomas? Ir kokia situacija koregavot ax.gif ?
[/quo
ipl-sviesos impulso precdura, keli tokie impulsai aplink apatini voka suskatins kalogeno gamyba ir siek tiek sustangrins oda...ipl daug ka galima tvarkyti...plaukuotuma, pigmentines demes...poveikis neiskarto matomas, turi praeiti laiko, kol oda uzsiaugins ta kalogena...
is karto matosi uzpildai:) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dina0409 @ 2009 11 13, 20:51)
Labas,
As ruosiuos vaziuoti i Kauna, pas Viksraiti. As jam nusiunciau savo nuotrauka ir jis iskarto pasake, kad blogai suleistas botoksas(nors as jam net nerasiau apie botoksa). Tai daugiau nerizikuosiu ax.gif

Vauuuu... nieko sau verysad.gif netgi iš nuotraukos pasimatė apie blogai suleista botaksą? o kaip tas gali matytis? Antakiai pakilo ar kas? gal ir man blogai suleidžia, o as nežinau kaip pastebėti....
Atsakyti
QUOTE(Dina0409 @ 2009 11 13, 20:51)
Labas,
As ruosiuos vaziuoti i Kauna, pas Viksraiti. As jam nusiunciau savo nuotrauka ir jis iskarto pasake, kad blogai suleistas botoksas(nors as jam net nerasiau apie botoksa). Tai daugiau nerizikuosiu ax.gif


neisivaizduoju kaip gali matytis nuotraukoje kad botoksas blogai suleistas.. blink.gif
cia daktarai dabar aiskiariagiai mato kiaurai kur kas suleista?
as tai tik is trecio karto likau labai patenkinta kaip suleido botoksa... ejau pas skirtingus daktarus po du kartus ir ten kur is viso nesitikejau - padare gerai


Gal kas jau bande RADIESSE:
http://www.grozioaka...ndex.php?id=253
Noretusi suzinoti viska: ar nebuvo po to komplikaciju ir panasiai? 4u.gif
Atsakyti
verysad.gif 2 kartus leidausi botulina pprie akiu, ir nei karto nesuveike. schmoll.gif Pats gydytojas stebejosi, sake kad tai labai reti atvejai kai botulinas neveikia.O gaila.... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(simsimas2002 @ 2009 11 16, 11:30)
neisivaizduoju kaip gali matytis nuotraukoje kad botoksas blogai suleistas.. blink.gif
cia daktarai dabar aiskiariagiai mato kiaurai kur kas suleista?
as tai tik is trecio karto likau labai patenkinta kaip suleido botoksa... ejau pas skirtingus daktarus po du kartus ir ten kur is viso nesitikejau - padare gerai
Gal kas jau bande RADIESSE:
http://www.grozioaka...ndex.php?id=253
Noretusi suzinoti viska: ar nebuvo po to komplikaciju ir panasiai?  4u.gif

Va cia ir yra visas menas suleisti butent ten, kur reikia. Nes vienas milimetras i sona ir tau paralyzuoja ne ta raumens vieta kur reikia. Tada pakila ne ten kur reikia blink.gif Dabar pas mane vienas antakis pakiles labiau nei kitas. Antakiai pakilo, o akys vistiek liko uzkritusios doh.gif Tai dabar laukiu kol botoksas issivaikscios g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dina0409 @ 2009 11 13, 20:51)
Labas,
As ruosiuos vaziuoti i Kauna, pas Viksraiti. As jam nusiunciau savo nuotrauka ir jis iskarto pasake, kad blogai suleistas botoksas(nors as jam net nerasiau apie botoksa). Tai daugiau nerizikuosiu ax.gif

As šis gydytojas pakonsultuoja kaip nors telefonu, jei siuntete jam nuotrauką? O ką pas jį darysitės?
Atsakyti
QUOTE(Lotuke @ 2009 11 16, 12:48)
verysad.gif 2 kartus leidausi botulina pprie akiu, ir nei karto nesuveike. schmoll.gif Pats gydytojas stebejosi, sake kad tai labai reti atvejai kai botulinas neveikia.O gaila.... verysad.gif


botoksas dar buna skirtingu firmu: botox@, dysport, vistabel (del pavadinimu nesu tikra...) bet vistiek pabandyciau nueiti pas daktara kuris kitos firmos leidzia... neisivaizduoji kaip gyvenciau jei botokso nebutu doh.gif

Papildyta:
QUOTE(Dina0409 @ 2009 11 16, 18:46)
Va cia ir yra visas menas suleisti butent ten, kur reikia. Nes vienas milimetras i sona ir tau paralyzuoja ne ta raumens vieta kur reikia. Tada pakila ne ten kur reikia blink.gif Dabar pas mane vienas antakis pakiles labiau nei kitas. Antakiai pakilo, o akys vistiek liko uzkritusios doh.gif Tai dabar laukiu kol botoksas issivaikscios g.gif


man daktaras patare su laiku frakcini lazeriu aplink akis darytis, bet ir termoliftingas tam skirtas... nors nuo tada kai pradejau botoksa leistis daug geriau atrodo oda aplink akis - negreitai prireiks lazeriu visokiu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simsimas2002: 17 lapkričio 2009 - 13:24
[quote=simsimas2002,2009 11 17, 14:22]
botoksas dar buna skirtingu firmu: botox@, dysport, vistabel (del pavadinimu nesu tikra...) bet vistiek pabandyciau nueiti pas daktara kuris kitos firmos leidzia... neisivaizduoji kaip gyvenciau jei botokso nebutu doh.gif

Man leido Dysport, geroj klinikoj, zinomas gydytojas...deja, sako, kad buna zmoniu kam botulinas neveika, ir cia nesvarbu kokios firmos, nes botulinas yra botulinas.... verysad.gif ir man nelengva be jo gyvent, gal bandysiu dar karta kitoj klinikoj kitos firmos, gal suveiks(tikiuosi) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lotuke @ 2009 11 17, 23:16)
Man leido Dysport, geroj klinikoj, zinomas gydytojas...deja, sako, kad buna zmoniu kam botulinas neveika, ir cia nesvarbu kokios firmos, nes botulinas yra botulinas.... verysad.gif ir man nelengva be jo gyvent, gal bandysiu dar karta kitoj klinikoj kitos firmos, gal suveiks(tikiuosi) smile.gif


nu pas mane buvo taip kad ejau injekcijos darytis palaikymui pas kita daktara.gavosi kad rezultatas minimalus tartum nieko ir nedaryta, turbut veike dar sena injekcija. Daktaras man tiek duriu padare kad galvojau jog zmogu su arkliu sumaise...
Bet kai antra karta nuejau pas ji darytis ir is viso jokio efekto nebuvo, tada susimasciau kad cia kazkas ne taip g.gif ar tai preparatas kaltas ar kas neaisku...
Uz tai pas trecia gydytoja beveik idealiai suveike. buvau labai nustebinta nes gydytoja nelabai patiko ir is pries tai aplankytu daktaru pasitikejimo kele maziausiai...
Atsakyti
QUOTE(simsimas2002 @ 2009 11 18, 10:31)
nu pas mane buvo taip kad ejau injekcijos darytis palaikymui pas kita daktara.gavosi kad rezultatas minimalus tartum nieko ir nedaryta, turbut veike dar sena injekcija. Daktaras man tiek duriu padare kad galvojau jog zmogu su arkliu sumaise...
Bet kai antra karta nuejau pas ji darytis ir is viso jokio efekto nebuvo, tada susimasciau kad cia kazkas ne taip  g.gif ar tai preparatas kaltas ar kas neaisku...
Uz tai pas trecia gydytoja beveik idealiai suveike. buvau labai nustebinta nes gydytoja nelabai patiko ir is pries tai aplankytu daktaru pasitikejimo kele maziausiai...

Įdomiai cia.... kelia įtarimą, kad ne dysport suleidzia, o paprasciaiusiai kokius vitaminus biggrin.gif
Atsakyti