Įkraunama...
Įkraunama...

"Rimtesnės" priemonės mūsų defektam šalinti

QUOTE(Tajanta @ 2009 11 18, 14:14)
Įdomiai cia.... kelia įtarimą, kad ne dysport suleidzia, o paprasciaiusiai kokius vitaminus  biggrin.gif


man nuo tu "vitaminu" galva siaubingai skaudejo... tik itariu kad tai ne vitaminai buvo nes saskaita isdave kur stovi kad botoksa suleido...
Atsakyti
Priklauso kiek laiko Botokso buteliukas pradetas naudoti, kuo ilgiau pastovi - tuo prasciau veikia. Gydytojas man tai aiskino kai antra karta leido ir uztikrino, kad pas ji neva tik trecia diena kaip praimtas. Na, jei nesaziningas gydytojas, tai gal seniai uzsistovejusi suleido?
nes taip kad veikia puikiai arba visai neveikia tam paciam zmogui negali buti, veikimas gali dar silpneti nuo per dazno naudojimo.
Savo patirtimi galiu pasakyti - pas Astrauska prie mano akiu iseme visiskai nauja buteliuka - veike vos ne 8 men. Pas kita kaunieti (tas kur del 3 dienu uztikrino), buvo jau metai praeje nuo Astrausko, iskarto suveike silpniau ir trumpiau veike. vat. Gali buti kad nelabai tiksliai i raumeni pataiko, bet cia tai jau man atrodo baisiai primityvu, kaip gali tokia smulkia procedura neatlikti tiksliai, kai plastineje chirurgijoje zymiai sudetingesniu operaciju daro.
Atsakyti
Simsim2002, forume paskaičiau, kad darėtes hialurono užpildą nosies-lūpų raukšlei, ir labai matėsi tas užpildas kaip koks iškilimas. O koks dabar rezultatas, kai jau praejo kažkiek laiko? Ar vis taip pat?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lamer: 19 lapkričio 2009 - 11:17
QUOTE(Lamer @ 2009 11 19, 12:16)
Simsim2002, forume paskaičiau, kad darėtes hialurono užpildą nosies-lūpų raukšlei, ir labai matėsi tas užpildas kaip koks iškilimas. O koks dabar rezultatas, kai jau praejo kažkiek laiko? Ar vis taip pat?


dabar gerai atrodo. Jau 11 menesiu laikosi ir dar galo nesimato yu.gif
Atsakyti
QUOTE(Habibi @ 2009 11 18, 18:31)
Priklauso kiek laiko Botokso buteliukas pradetas naudoti, kuo ilgiau pastovi - tuo prasciau veikia. Gydytojas man tai aiskino kai antra karta leido ir uztikrino, kad pas ji neva tik trecia diena kaip praimtas. Na, jei nesaziningas gydytojas, tai gal seniai uzsistovejusi suleido?
nes taip kad veikia puikiai arba visai neveikia tam paciam zmogui negali buti, veikimas gali dar silpneti nuo per dazno naudojimo.
Savo patirtimi galiu pasakyti - pas Astrauska prie mano akiu iseme visiskai nauja buteliuka - veike vos ne 8 men. Pas kita kaunieti (tas kur del 3 dienu uztikrino), buvo jau metai praeje nuo Astrausko, iskarto suveike silpniau ir trumpiau veike. vat. Gali buti kad nelabai tiksliai i raumeni pataiko, bet cia tai jau man atrodo baisiai primityvu, kaip gali tokia smulkia procedura neatlikti tiksliai, kai plastineje chirurgijoje zymiai sudetingesniu operaciju daro.


o pas ką ? blush2.gif

Aš leidausi botokso į akių kampučius ir pykčio thumbup.gif 1 kartas, labai bijojau, bet kol kas super thumbup.gif

dabar planuoju heliuruono injekcijas nosies-lūpų raukšlei ax.gif bet da svarstau pas ką darytis - ar pas plastikos chirurga ar pas kosmetologę ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Lavazza~: 19 lapkričio 2009 - 22:48
QUOTE(simsimas2002 @ 2009 11 09, 11:48)
termoliftingui nereikia daug proceduru, o tik vienos ir veliau kada nors po 2-3 metu pakartotinai. turbut kad klaipedoje tai ne ta procedura???


Klausykit, tik nesugalvokit Klaipedoje atlikti ta vadinama termoliftingo ar kitaip radijo daznio procedura!!!!!!!!!!!!
Mano mamos drauge atliko keleta proceduru pas Ramanauskiene Weyergans salone, Simkaus gatveje , kuri turi isisgijusi kazkoki ale termoliftingo aparata. Siaubas kazkoks. Tikrasis termage aparatas visai kitaip atrodo, jis turi daug antgaliu, o ten zinokit viso labo turi tik du antgalius, su vienu varineja po visa veida, tiek paakiams, tiek kaklui tas pats antgalis ir dar kalba, jog reikia mazdaud 7 proceduru!!! Na absurdas baisus! kas ten per „samapalas“ aparatas, nesuprantama, nes tas aparatas net jokio pavadinimo neturi. Mama mano lankesi Vilniuje, tai ten nustebe guzciojo peciais, siaip su tokiu aparatu pakanka vienos-dvieju proceduru,jis turi aisku pavadinima, kuris uzrasytas ant aparato!!! Taip, procedura Klaipedije kainuoja apie 500 lt, kai tuo tarpu Vilniuje 7000. Mano mamos drauge sako, jog baisu, veidas po Ramanauskienes kabinete atliktu proceduru atrodo dar labiau pasenes nei iki to laiko buvo. Nuejus ten kosmetologes aikscioja, kad vai kaip jus atjaunejote, nors tai tikra netiesa, visi kt aplinkiniai pastebejo kaip tik atvirkstini rezultata. Na ir kas, kad procedura kainuoja tik 500 lt, o ju reikia ju aiskinimu 7 , bet rezultatas baisus. Prasau atsiliepkite prasau moteris ar paneles, gal kas daresi ta procedura Vilniuj ar Klaipedos tokia veido atjauninimo procedura? Nes mano mamos drauge strese, ji baiminasi, kad veliau jos veido bukle nepablogetu, ka ten gali zinot su kokiu aparatu atliekama procedura, jei jau apti kaina labai zenkliai skirisi nuo Vilniaus kliniku kainos ir be to aparatas tai pasitikejimo nekeliantis. Bet ar galima aplamai dirbt su bet kuo, nejaugi nereikia licenzijuot tokiu isigyjamu prietaisu?
O gal mes klystam, please, atsiliepkite!
Atsakyti
Siaubas, o as jau ruosiausi i Ramanauskienes Wejerganza skambintis del kainos ir ... Jei kaina tik 500 lt, tai tikrai ne termoliftingas, nes uzsienio forumuose moterys raso, kad kainavo 1500-4000 USD...ir kad uztenka 1 karto. Reiskia ,Ramanauskiene po siuo pavadinimu yra paslepusi kita procedura, o kokia- velniai zino blink.gif
Atsakyti
O kokia nauda ir zala po botoxo. Idomu kokia bus odos reakcija po kokiu 10metu, kurios naudoja . Ar nebaisu?
Kiek girdejau, gal ir gandai, kad botox yra gaminamas is susenusios mesos.
Prasau pasidalinkite ziniomis.Gal yra ne tokie drastiski metodai panaikinti ar susvelninti pykcio ar kaktos srities rauksleles? g.gif
Atsakyti
hmmm... kiek žinau ir penicilinas gaminamas iš pelėsių....o kiek dar nežinom, kas iš ko gaminama rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(prinsese @ 2009 11 23, 00:46)
Prasau pasidalinkite ziniomis.Gal yra ne tokie drastiski metodai panaikinti ar susvelninti pykcio ar kaktos srities rauksleles? g.gif


dar galite pabandyti hialurono injekcijas, jos tas rauksles uzpildo ir neleidzia taip laisvai raukytis...

del to kaip oda atrodys po n metu g.gif tai kai i pasiziuri i izymybes 40-50 metu be rauksliu tai ir aisku kaip atrodysime, nebent kas nors tiki i stebuklingus kremus...
Atsakyti
Pasidariau dysport injekcijas i kaktą. Super, negaliu atsidziaugti biggrin.gif Lyg visas veidas pagerėjęs vien nuo to, kad vel pagaliau negaliu raukytis. Dabar dar rūpi lupų kontūrus pataisyt su hialuronu, kažin pas ka čia kreiptis... g.gif ar didelės mėlynės ir patinimai po to būna?
Atsakyti
QUOTE(simsimas2002 @ 2009 11 10, 10:47)
Nezinau ar termocool ir termage tas pats. as nesakau kad negerai, kaip uz viena karta kuris neisitikinus ar pades - brangu. O komentarus gali pasiskaityti cia http://www.realself....hermage/reviews



O siaubeli, kai pasiskaitem si puslapi, tai aplamai reikia pagalvot ar is viso galima atlikt tokias proseduras kaip termoliftingas ar radijoliftingas.... Tikrai mamos drauge tik dabar uz galvos susieme kai paskaite....
http://www.realself....hermage/reviews Tai jau taip!!! Blogu atsiliepimu tris kartus daugiau nei geru verysad.gif
Atsakyti