Įkraunama...
Įkraunama...

Žvėrienos paruošimas

QUOTE(Jeta @ 2009 04 06, 10:10)
mes bebro šašlykus marinuojam svogūnuose su daug prieskonių. Svogūnų tiek kg, kiek ir bebro. O kietumas dar priklauso ir nuo paties bebro - jaunas jis ar jau pabuvęs  biggrin.gif Senesniam bebrui teko dėti ir minkštinamosios druskytės (prieš pat kepant šiek tiek apibarstyti).


o prieskoniai bet kokie (pipiriukai, druska, zverienos prieskoniai), ar kazkas ipatingo specialiai bebrui? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fregata @ 2009 04 06, 12:10)
o prieskoniai bet kokie (pipiriukai, druska, zverienos prieskoniai), ar kazkas ipatingo specialiai bebrui? biggrin.gif

aš dar dedu, kaip ne kartą minėjau, kadagio uogų, o šiaip tai, taip - įprastiniai prieskoniai kokius ir suminėjai 4u.gif Pipirų kelių rūšių dedu - negaliu praeit parduotuvėj pro prieskonių lentynas, vis norisi kažką išbandyt. Dažnai pipirų mišinius perku, o dabar pasigaminau pati - sumaišiau kelias mėgstamas pipirų rūšis ir gavosi puikus pipirų mišinys smile.gif
Dar tiesa, išbandžiau ir pirktinius marinatus - kaina gan aukšta, o š... tai visiškas. Mums nepatiko schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jeta: 06 balandžio 2009 - 12:10
QUOTE(Jeta @ 2009 04 06, 14:08)
aš dar dedu, kaip ne kartą minėjau, kadagio uogų, o šiaip tai, taip - įprastiniai prieskoniai kokius ir suminėjai  4u.gif Pipirų kelių rūšių dedu - negaliu praeit parduotuvėj pro prieskonių lentynas, vis norisi kažką išbandyt. Dažnai pipirų mišinius perku, o dabar pasigaminau pati - sumaišiau kelias mėgstamas pipirų rūšis ir gavosi puikus pipirų mišinys smile.gif
Dar tiesa, išbandžiau ir pirktinius marinatus - kaina gan aukšta, o š... tai visiškas. Mums nepatiko  schmoll.gif


man pirktinis marinatas Santa Marijos tinka tik vieninteliu aveju - kepant grilyje stirniena. Uzpylus pora valandu iki kepimo suminksteja mesyte. Aisku pries tai bunu ja uzmarinavus standartiskai.
Atsakyti
Na mano MB Jau penktadienį buvo išlėkęs į medžioklę - sezonas atidarytas smile.gif
Kaip šašlai, kurios savaitgaliui gamino? Ar skanūs gavosi?
Atsakyti
Sezono atidarymas ir pas mus jau ivyko ! 4u.gif

Jeta, gal galetumei parasyti pacios pipiru misinio sudeti, jei zinoma tai ne "karine paslaptis" mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(janna @ 2009 05 04, 14:27)
Jeta, gal galetumei parasyti pacios pipiru misinio sudeti, jei zinoma tai ne "karine paslaptis"  mirksiukas.gif

kokia čia paslaptis irnesakyk.gif Aš dažniausiai maišau juodą pipirą, kvapnųjį pipirą, muskato riešutą ir dar kokių nusiperku. Nemėgstu tik baltojo pipiro - man jis žarnom smirda ax.gif
Atsakyti
QUOTE(D+R @ 2009 03 13, 11:02)
vyno acto, :

g.gif kaži kiek to vyno acto pilti, kad nepadauginus?? gal kuri žino.. nes kartą padauginau ir be ryšio gavos.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(S.N.A.S @ 2009 05 05, 08:34)
g.gif kaži kiek to vyno acto pilti, kad nepadauginus?? gal kuri žino.. nes kartą padauginau ir be ryšio gavos.. doh.gif

aš tokio nenaudoju, tai nė nenumanau, bet tikrai būtų naudinga sužinot kiek jo reikia pilti g.gif
Atsakyti
g.gif
Atsakyti
kuriądien marinavau stirnos šonkaulius ir prei visų preiskonių pyliau tą vyno actą, kadangi padaugint bijojau, tai daug nepyliau.. bet tiek aromats, tiek skonis nuostabus buvo thumbup.gif
Atsakyti
turiu klausimėlį, su actu tik marinuojat ar ir gaminat? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkutė @ 2009 05 18, 14:23)
turiu klausimėlį, su actu tik marinuojat ar ir gaminat?  blush2.gif


nei marinuoju, nei gaminu mirksiukas.gif
Atsakyti