Įkraunama...
Įkraunama...

Žvėrienos paruošimas

QUOTE(S.N.A.S @ 2009 08 04, 23:30)
o su kuo ir kaip tą tušonkę valgot\? tiesiog šaltą iš šaldytuvo? aš kažkai pnesu drebučių mėgėja.. todėl svarstau, gal pasišildžius skanu būtų? blush2.gif

mums ir drebučiai skanu. Valgom ir šaltą , ir užkrėtę ir pašildę ant virtų bulvių ( na ala turisto pietūs - man iškylose pats skaniausias maistas - virtos bulvės, o ant jų užkrėsta tušonkės ir viskas sumakaluota)
Atsakyti
QUOTE(S.N.A.S @ 2009 08 04, 23:30)
o su kuo ir kaip tą tušonkę valgot\? tiesiog šaltą iš šaldytuvo? aš kažkai pnesu drebučių mėgėja.. todėl svarstau, gal pasišildžius skanu būtų? blush2.gif

Butu skanu, jei tai nebuvo kuilys, jei kuilys nusautas rujos metu, uzsmirs viskas baisiau nei baisu. Siaip sernu patinu jau lyg nemedzioja, per rujas.
Atsakyti
Labutis 4u.gif

Mergičkos, parašykit, jei nesunku keletą receptukų stirnienai. Ar galima daryti šašlyką? Ką daryti su šonkauliais?

Man pirmas kartas blush2.gif blush2.gif blush2.gif žvėriena. Būčiau dėkinga 4u.gif
Atsakyti
noriu ir as viena receptuka parasyti,tik va vis nerandu jam vietos,tai pamaniau gal cia tiktu g.gif TROSKINTAS TRIUSIS

1.Triusis 1kg
2.Obuoliu sultys(kad apsemtu triusiena)
3.Pipirai,druska,cesnakas
4.Svogunai 3
5.Morkos 3
6.Miltai
7.Sviestas
8.Grybai
9.Rukyti lasinukai
10.Sultinio(jautienos 1 kubeli)
11.Adzikos
12.Grietines

Triusi palaikome 1 valanda obuoliu sultyse,po to ispilame sultis ir itriname triusi su prieskoniais druska,pipirais,cesnaku,pavoliojame miltuose ir pakepame svieste.
Paspirginam spirgucius,sudedame sutarkuotas morkas ir supjaustytus svogunus,ant pacio galo sudedame grybus ir dar truputi pakepinam (iki 3min)
Viska sudedame i tusintuva ir uzpilam vandeniu,kad apsemtu iki puse ,idedame viena kubeli sultinio ir tusinam.
Baigiantis tusintis idedame adzika ir grietine pagal skoni.
Patiekiama su karstomis bulvemis.

Skanaus!!!
Atsakyti
QUOTE(Rubinele @ 2009 08 20, 12:20)
Mergičkos, parašykit, jei nesunku keletą receptukų stirnienai. Ar galima daryti šašlyką? Ką daryti su šonkauliais?

Aš stirnienos šonkaulius sriubai nuverdu.. o jeigu reibūs tokie, gražiai nupjauti, tai pamartinuoju prieskoniuose ir į kepimo rankovę. visai skanaii būna.
aš per tiek metų žvėrienois neišskiriu nuo kitos mėsos. jos tik apdorojimo laikas ilgesnis. ošiaip darau viską tą patį ką ir su kita mėsa. tik preiskoniai kitokie. mirksiukas.gif
o šašlyką iš stirnienos galima daryti irgi. iš sprandinės būtent. nu bet čia skonio reikalas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(S.N.A.S @ 2009 08 21, 07:44)
Aš stirnienos šonkaulius sriubai nuverdu.. o jeigu reibūs tokie, gražiai nupjauti, tai pamartinuoju prieskoniuose ir į kepimo rankovę. visai skanaii būna.
aš per tiek metų žvėrienois neišskiriu nuo kitos mėsos. jos tik apdorojimo laikas ilgesnis. ošiaip darau viską tą patį ką ir su kita mėsa. tik preiskoniai kitokie. mirksiukas.gif
o šašlyką iš stirnienos galima daryti irgi. iš sprandinės būtent. nu bet čia skonio reikalas 4u.gif


Labai dėkui 4u.gif Pabandysiu šiandien kažką sukurti ax.gif
Atsakyti
Na va, padariau stirnikę - pamirkiau parą silpnai parūgštintame vandenyje, pirmą kartą palaikius porą valandų jį nupyliau, užpyliau švarų su nedaug acto, kitą dieną nuploviau mėsą, užviriau su švariu vandenuku ir nupyliau užvirus. O jau tada užpyliau vandens vėl ir sudėjus priskonius viriau, kol mėsytė nuo kauliukų lengvai nusiėmė. Dėjau kvapniuosius pipirus, lauro lapus, kadagio uogas džiovintas ir kelias cielas česnako galvutes. Atskirai pakepinau spirgučius su svogūnais ir džiovintais mirkytais grybais. Atskirai pakepinau tarkuotas morkas su česnakais, viską sumaišiau ir kai baigė virti mėsa, sudėjau į puodą kartu dar pavirti. Taip pat įdėjau džiovintų mirkytų slyvų. Pavirus dar supyliau skysčius, kur mirko grybai ir slyvos. Baigiant troškintis pridėjau visokių džiovintų žolinių prieskonių, petražolių žalių, krapų.

Žodžiu - gavosi nerealiai skanu. Mėsytė minkštutė minkštutė thumbup.gif Dėkui už pagalbą visoms 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rubinele @ 2009 08 25, 11:04)

Žodžiu - gavosi nerealiai skanu. Mėsytė minkštutė minkštutė  thumbup.gif Dėkui už pagalbą visoms  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Na tikrai jau tik paskaičius aišku, kad turėjo būt labai jau skanu. Šaunuolė.
Aš visada taip mėsą nuverdu, ir nuėmus nuo kaulų troškinu. Ir mėsytė tada visa švariai nusiima nuo kaulų.
O šašlykus stirnienos mes darom iš kumpio. Nes sparndo, nelabai jau daug būna.
Atsakyti
QUOTE(uolma @ 2009 08 25, 10:32)
Na tikrai jau tik paskaičius aišku, kad turėjo būt labai jau skanu. Šaunuolė.
Aš visada taip mėsą nuverdu, ir nuėmus nuo kaulų troškinu. Ir mėsytė tada visa švariai nusiima nuo kaulų.
O šašlykus stirnienos mes darom iš kumpio. Nes sparndo, nelabai jau daug būna.


Jei turėsiu kumpio, klausiu receptuko tavęs ax.gif biggrin.gif

Pati apšalus buvau, kad taip skaniai gavosi - kak v lučšych domach Paryža lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rubinele @ 2009 08 25, 11:37)
Jei turėsiu kumpio, klausiu receptuko tavęs  ax.gif  biggrin.gif

Pati apšalus buvau, kad taip skaniai gavosi - kak v lučšych domach Paryža  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

tai jau rašiau tada kaip ir šašlyką darom. paskaityk ankstesnius postus
Atsakyti
QUOTE(uolma @ 2009 08 25, 10:58)
tai jau rašiau tada kaip ir šašlyką darom. paskaityk ankstesnius postus


Paieškosiu ax.gif blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rubinele @ 2009 08 25, 11:04)
Na va, padariau stirnikę

labai jau čia profesionaliai čia pasistengei thumbup.gif skamba viliojančiai.
Atsakyti