Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmieji planavimo darbai

QUOTE(Alvyda @ 2005 12 21, 19:23)
Tai gal vestuves registruosit didmiestyje? Mes tai keistai labai atrodytumėm Pasvalyje prieš pusmetį ieškodami šventimo vietos  biggrin.gif Todėl ir darom tai, ką galim taip anksti organizuot smile.gif O va svečių skaičiaus derinimas tai juk ne darbas, tai juk savaime suprantama ... O žiedai ir kvietimai, tai toks darbas, kurį galima atlikti, kai yra laiko ir nėra kitų rūpesčių smile.gif Na, bet tai ne ginčų objektas - kiekvienam savo smile.gif

o as patarciau jau nunesus pareiskimus is kart ziuretis vietos, nes mes Utenoj sventem, tai vieta uzsisakem kovo pabaigoj, o vestuves buvo rugsejo vidury, tai ten jau po musu buvo savaitgalsi uzsakytas. rajone mazesnis geru saliu pasirinkimas, taigi jos isgraibstomos, o dar buna, kad is didmiesciu vaziuoja svest, nes pigaiu. o kas cia tokio keistai atrodyt biggrin.gif , mes pareikimus i Utena CMB nesem sausi, preis 8 menesiu ir ka. svarbu tau gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(siamka @ 2005 12 30, 11:36)
Sveikos mergickos smile.gif

Mano vestuvės ir liepos mėnesi, tai mes jau prieš porą savaičių pareiškimus nunešėm, (kai einat į metrikacijos skyrių jau reikia žinot liudininkus nes ten ildant reikia įrašyti jų pavardes) ir dabar jau verčiuosi per galvą ieškau vietos naršau po internetą bet nieko gero nerandu, o dėl muzikantų fotografo ir filmuotojo tai galva išvis sukas net nenumanau kaip reikia tikrai gerus susirasti  g.gif

Nors tikiuosi kad viskas mums pavyks  biggrin.gif



jei ką, rašyk į AŽ, patirtim pasidalinsiu mirksiukas.gif na dar gal muzikantais pvz. biggrin.gif
Atsakyti
niekas musu apie liudininkus neklause...as net dabar dar tiksliai nzn :0
Atsakyti
QUOTE(toja @ 2005 12 30, 11:57)

o as patarciau jau nunesus pareiskimus is kart ziuretis vietos, nes mes Utenoj sventem, tai vieta uzsisakem kovo pabaigoj, o vestuves buvo rugsejo vidury, tai ten jau po musu buvo savaitgalsi uzsakytas. rajone mazesnis geru saliu pasirinkimas, taigi jos isgraibstomos, o dar buna, kad is didmiesciu vaziuoja svest, nes pigaiu. o kas cia tokio keistai atrodyt  biggrin.gif , mes pareikimus i Utena CMB nesem sausi, preis 8 menesiu ir ka. svarbu tau gerai  4u.gif



Turbūt palksiu šį darbą mamai smile.gif Jau žinau, kr noriu - reikia tik pažiūrėt, ar kokia katastrofa nenutiko... O toliau tai eis viskas kaip ir dažniausiai eina mažuose miestukuose - savininkas yra mano patėvio brolio daugas smile.gif Gera, kad Pasvalys ne Utena. Ten net vasarą vestuvės vyksta tik kas antrą šeštadienį - nėra tiek norinčių smile.gif
Atsakyti
Čia tarp kitko - užsisakyti žiedus juvelyro dibtuvėse yra kokiais 30 - 40 % pigiau nei pirkti juos parduotuveje. Mes turejome dali savo aukso, tai abu žiedai (mano 3,8, o vyro 4,5 gr) kainavo kažkur apie 180 Lt.
Atsakyti
QUOTE(princiupesa @ 2006 01 01, 18:47)
Čia tarp kitko - užsisakyti žiedus juvelyro dibtuvėse yra kokiais 30 - 40 % pigiau nei pirkti juos parduotuveje. Mes turejome dali savo aukso, tai abu žiedai (mano 3,8, o vyro 4,5 gr) kainavo kažkur apie 180 Lt.


O tai galima užsisakyti, net kai savo aukso neturi r tada vistiek gaunasi pigiau?
Atsakyti
Aš čia vis po Vilnių blaškausi, niekur vietos šventimui tinkamos nerandu . Tai nusprendžiau kol nerasiu vietos baliui tol jokių pareiškimų nenešiu mad.gif
Atsakyti
QUOTE(majami @ 2006 01 02, 14:53)
Aš čia vis po Vilnių blaškausi, niekur vietos šventimui tinkamos nerandu  . Tai nusprendžiau kol nerasiu vietos baliui tol jokių pareiškimų nenešiu  mad.gif



ar ne bus taip, kad salę gausi, o tą dieną tekančių jau bus milijonai biggrin.gif ?
Atsakyti
Sveikutes,
Norejau paklausti. Mes ruosiames tuoktis Kretingos baznycioje ir i metrikacijos skyriu veliau pranesti, gal kas zinote kaip ten su pareiskimais? Ar labai daug tuokiasi Kretingoje rugpjucio men, kada mum jau vaziuot i ta baznycia tartis???
Ir kokius dokumentus reikia pateikti?? g.gif
Atsakyti
QUOTE(majami @ 2006 01 02, 15:53)
Aš čia vis po Vilnių blaškausi, niekur vietos šventimui tinkamos nerandu  . Tai nusprendžiau kol nerasiu vietos baliui tol jokių pareiškimų nenešiu  mad.gif


o ko tu blaskaisi? gal kazkokius grieztus kriterijus vietai turi? sakyk bandysim pagelbeti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Alvyda @ 2006 01 02, 13:09)
O tai galima užsisakyti, net kai savo aukso neturi r tada vistiek gaunasi pigiau?

mes uzsakinejom neturedami savo ausko tai mokejom uz klasikinius ziedukus, ne placius ir ne storus 215lt, cia vilniuje pylimo gatveje. bet tik jie buvo paprasti lygus, plotis apie 5mm, o svoris abieju svere apie 5 gramus cia paprasti ziedukai, jei noresi ko nors daugiau tai aisku kaina bus kita, bet manau nueit pasiklaust verta, zinosi ar noresi pirkt ar darytis.
Atsakyti
Man tai nuotaikos nebėra vestuvių rengti sunervino visi mane. Jau kokią savaitę košmarus sapnuoju. Visų pirma susiradau suskaičiavom kiek žmonių bus vestuvėse, gavosi apie 53, tuomet nusižiūrėjau puikią vietą, tuomet susapnavau kad ji nepatinka mūsų tėvams, bet va vakar nuvažiavom į tą puikiąją vietą "Gaspada", ten ačiū dievui visiems patiko, jau važiuojam atgal kai užsimanėm užstatą palikt, greit apsisukom palikom užstatą ir patenkinti visi išvažiavom, o vakare susėde su tėveliais pakėlėm šampano taurę ir prasidėjo.... viena mama pasiūlė gal kokių 10 žmonių nėkviest, tai svečių belieka 40, o Gaspadoj reikalavimas kad žmonių būt nė mažiau 50. Būkit mielos patarkit ką daryt, nes manjau norisi nusišaut sad.gif Ar papildit žmonių sąraša ar geriau susirast kitą vietą, net nebežinau, o atrodė kad taip viską gerai susiplanavau sad.gif blink.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti