Įkraunama...
Įkraunama...

Plytelių priežiūra, valymas

tai taip ir neradau atsakymo kaip iš spalvotų tarpų panaikint pelėsį doh.gif pas mane tokia pati spalva kaip SM forumo
nes kaip suprantu čia siūlytos priemonės tik balina

o iš vis nervas paėmė, kai žmonės "puikuojasi" savo aparačiukais, nu ne visi juos turi ir ką, nebėgsi pirkti dėl 3 plytelių siūlių. manau čia žmonės ieško patarimų dėl normalių ir prieinamų priemonių
Atsakyti
Sveikos! 4u.gif

Turim dydele beda! doh.gif
Pries metus pasidarem remontus. Su plytelem buvo viskas liuks. Bet vat db, uzpuole kazkokia tai "liga" Nu baisu! Ji plinta!
Ant plyteliu pavirsiaus, is glazuros skverbiasi juodi taskeliai doh.gif jie tokie kieti, nenugrandomi... g.gif Nebezinom ka ir bedaryt... verysad.gif Gal kas esat susidure su sia problema? Gal bent zinot sprendima? Ar bent kas tai gali buti?
Idedu kelias foto, kad isivaizduotumet...

user posted image

user posted image

Atsakyti
QUOTE(saliutas @ 2010 10 06, 23:56)
Jeigu kalbant apie plyteliu tarpus tai geriausia priemone Domestos SU VANDENIU  mirksiukas.gif  i karsta vandeni ipili domestos ir sveiti su sveistuku arba dantu sepeteliu. Dirbau kambarine uzsieni, tai plyteliu tarpus valydavom tik su karstu vandeniu ir domestos, gaunasi misinukas. Tik jau kvapelis  doh.gif  geriau uzsidekit raspiratoriu pries tai  biggrin.gif  o ir siaip pastebejau ir is darbo patirties ir namie, kad ipylus toleto valiklio paprastai nuleidus , tai neishsiblizgina iki spindesio. Reikia uzpilti kad ir domestos ir su sepeciuku slapiu istrinti tada blizga  thumbup.gif  visos tos priemones, o ypac Domestos pradeda reaguoti kai susijungia su vandeniu  mirksiukas.gif

schmoll.gif sveikos,juk tai labai stiprus cheminis valiklis, kiek prisikvepuojat kol isvalot, yra ekologisku priemoniu.
As pavyzdziui naudoju Norwex kalkiu nuosedu valymo skysti, labai gerai veikia. Uzpurskiu ant plyteliu vonioje, apie kranus, palieku apie gera pusvalandi ir nuvalau su mikropluosto sluoste. Sis valiklis taip pat palieka apsaugine plevele ant plyteliu, nesikaupia kalkiu nuosedos. Ir plyteliu tarpuose nebesikaupia kalkes. Aisku, jeigu kiekvienas nusiprauses nuvalytu su mikropluosto sluoste sausai plyteles, vonia- tai ir nesikauptu kalkes
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2010 09 10, 15:11)
deime tikriausiai kalbėjo apie ATLAS priemones plytelių priežiūrai.

Tepiau as su juo ir is pradziu atrode, kad padeda, nes pasidenge kaip laku. O po kokio menesio tarpai vis tiek patamsejo. Daugiau nebetepciau. Girdejau kad dar kazkokia priemone yra kuri i pati glaista pilasi g.gif
Atsakyti
Kaip gerai,kai tiek daug naudingu patarimu, nes mane tie tarpai jau i nevilti vare. Musu koridoriaus,virtuves ir prieskambario plyteles baltos,ir tarpai balti, isivaizdavau,kad bus nezmoniskai grazu, bet nezinojau su kokiu absoliuciu BLOGIU teks susidurti.. devil.gif Kol sios temos neperskaiciau, galvojau, kad as viena tokia nevala, net geda buvo klaust kaip su tais tarpais kovot..
Atsakyti
Nuprikau siandien senukuse hg valiklio plyteliu siulems, bandysiu naudot. Parasysiu jei gerai pasiseks. bet siaip radau labai daug visokios chemijos ir specialiai pajuodavusioms nuo pelesiu plytelems, ir kitokiu ..
http://lt.hg.eu/index/home
Atsakyti
O ne viena nebandet iskrapstyti sviesu-nesvaru glaista ir perglaistyti tamsesniu ? Man meistriukas sake kad tai imanoma. Tai dabar gundausi, nes visame pirmame aukste svieus tarpai......... buvo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lencia @ 2010 12 01, 18:29)
Nuprikau siandien senukuse hg valiklio plyteliu siulems, bandysiu naudot. Parasysiu jei gerai pasiseks. bet siaip radau labai daug visokios chemijos ir specialiai pajuodavusioms nuo pelesiu plytelems, ir kitokiu ..
http://lt.hg.eu/index/home

Neparašei... reiškia, nepasisekė?
Atsakyti
QUOTE(Lauragana @ 2010 12 04, 23:16)
Neparašei... reiškia, nepasisekė?


Dar nepabandziau. nusvytrinau virsutini sluoksni su svytriniu popieriumi tai pabaltavo gerokai. Tai dabar vis neprisiruosiu su tuo valikliu pavalyt
Atsakyti
QUOTE(Sara33 @ 2010 12 03, 21:59)
O ne viena nebandet iskrapstyti sviesu-nesvaru glaista ir perglaistyti tamsesniu ? Man meistriukas sake kad tai imanoma. Tai dabar gundausi, nes visame pirmame aukste svieus tarpai......... buvo  doh.gif


va va ir mane sis klausimas domina,atsibodo su dantu sepetuku valyti siules sviesias....o dar giliau ispaustos doh.gif
tik esu girdejus,kad gali iskilt plyteles
kazi gal kas jau taip dare?
Atsakyti
QUOTE(Sara33 @ 2010 12 03, 21:59)
O ne viena nebandet iskrapstyti sviesu-nesvaru glaista ir perglaistyti tamsesniu ? Man meistriukas sake kad tai imanoma. Tai dabar gundausi, nes visame pirmame aukste svieus tarpai......... buvo  doh.gif


Pas mane jau dirba plyteliu klojejas,isimineja senas siules tarp plyteliu.yra toks specialus peiliukas dantytas,per 1h isima 1kvadrata,pokol kas viskas gerai plyteliu nesugadino,darbas tai slykstokas,pati bandziau padeti,tai sunku isbruzyti,dulkiu pilna,bet tikiuosi kad i nauda bus...
Tik db nepasirenku kokia deti pilka spalva?Ziuriu is Ceresit pilku yra silver,gray ,Knauf firmos-manhaten,gal kas koki turit ir nedaug terliojas?Patarkit prasau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neferite: 21 gruodžio 2010 - 13:47
Sveiki,
Noriu pasiteirauti kuo valote vonios kambario plyteles. Esmė tame, kad pas mane visas dušas ir stalviršis ant kurio padėta kriauklė iškloti tamsiai rudomis, matinėmis plytelėmis. Jeigu valau kokiais milteliais, tai šiek tiek "balina" plyteles ir tarpai tarp plytelių sunkiai išsivalo sad.gif((
Gal galite paterti kokią priemonę, kuri gerai nuvalytų vandens nuosėdas, bet ir neliktų baltų ruožų nuo pačio valiklio.
4u.gif
Atsakyti