Įkraunama...
Įkraunama...

Plytelių priežiūra, valymas

QUOTE(De Zavu @ 2012 01 12, 20:16)
Pirkau Senukuose, taip pat maciau pirkti Ermitaze, gal but ir kitose namu buities parduotuvese yra, kainavo 18 lt. Tik truputi smirda chloru. Taip pat padejo ir kambariui, viena siena pelijo, papurskiau ir dingo pelesis, ir dazu ryskios spalvos neisblukino (tik aisku nesustabdo pelesio plitimo, cia jau statybos brokas)



bent tuos plyteliu tarpus bandyt isveist..
Atsakyti
Oi,merginos ir moterys,PAGALIAU!!!Niekas man tinkamai neįveikdavo plytelių tarpų pelėsio - o bandžiau tikrai nemažai.Jau šiandien susiruošiau Cillit Bang pelėsiams pirkti,nes kažkur skaičiau gan neblogų atsiliepimų,bet akis užkliuvo už lentynoj stovinčio ''Koslitos'' ''Pelėsių valiklio''(lietuviško).Patinka man ''Koslitos''produkcija,kiek teko naudoti,o šitas dar ir tekainavo apie 8 lt berods.Na ir ką,susigundžiau.Va nupurškiau tarpus,parašyta,kad po kelių minučių patrinti šepečiu ar kempine.Nueinu po penketo minučių - vajetau,dirbt nebereikia blink.gif Balti balti tarpai thumbup.gif Tikrai nieko geresnio nebežadu ieškoti.Fantastika.
Atsakyti
QUOTE(astulka1 @ 2010 09 08, 13:55)
dauk kalbama apie baltue plyteliu tarpelius, o ka daryti, kai svetaine isklota rudomis plytelemis su tamsiai rudais tarpeliais, o jie nuo kazkokiu statybiniu dalykeliu pabale... g.gif  kaip juos isvalyti, kad jie butu vel tamsiai rudi.... g.gif


QUOTE(deime @ 2010 09 10, 07:33)
mes visas plyteles pirmiausia valem su kalkiu suriseju. paskui kai viskas baigta buvo - tepem Delfinu: jis uzdeda plevele ir nesigeria jokie nesvarumai, prieziura lengvesne.


kas tas kalkiu surisejas?pavadinimas?senukuose sake nezino apie ka as...kur ieskot??
Atsakyti
QUOTE(Giurza online @ 2012 01 15, 14:11)
Oi,merginos ir moterys,PAGALIAU!!!Niekas man tinkamai neįveikdavo plytelių tarpų pelėsio - o bandžiau tikrai nemažai.Jau šiandien susiruošiau Cillit Bang pelėsiams pirkti,nes kažkur skaičiau gan neblogų atsiliepimų,bet akis užkliuvo už lentynoj stovinčio ''Koslitos'' ''Pelėsių valiklio''(lietuviško).Patinka man ''Koslitos''produkcija,kiek teko naudoti,o šitas dar ir tekainavo apie 8 lt berods.Na ir ką,susigundžiau.Va nupurškiau tarpus,parašyta,kad po kelių minučių patrinti šepečiu ar kempine.Nueinu po penketo minučių - vajetau,dirbt nebereikia blink.gif Balti balti tarpai thumbup.gif Tikrai nieko geresnio nebežadu ieškoti.Fantastika.



Laba,
o ta priemonė, apie kurią rašote tik baltiems tarpeliams? Pas mane rusvi ir žalsvi, nors dabar aišku spalva nenuspėjama doh.gif
Ir kur Jūs ją pirkote?
Atsakyti
O aš plytelių tarpų pelėsį išvaliau su paprastu ACE. Jau tiek įkyrėję buvo, kad pyliau viską iš eilės ką namie turėjau, po ranka pakliuvo ir ace....ir pavyko...cloras išvalė viska. Tikiuosi plytelėms nepakenks....
Atsakyti
sveiiki, gal kas nors zinot kaip isvalyti senovines metlacho plyteles? na tokios kur budavo senose mokyklose gal dar kaskur smile.gif jas plaunant .lieka šmorai, na zodziu nekas su jom smile.gif gal kas kokiu minciu mestelsit smile.gif
Atsakyti
su kuo valot juodas vonios plyteles? g.gif
Atsakyti
Aš viską valau su valančiu akmeniu, man patinka thumbup.gif
Atsakyti
o kaip valyti šviesias plyteles virtuvėje, kai "dėmės" liko nuo buitinės technikos stumdymo.tai ne tiek dėmės, kaip dryžiai, kurių niekaip nepavyksta atsikratyti:(
Atsakyti
Gal kuri pasidalintu info, kaip isvalyti plyteles, jei ant ju stovejo vazonas, is jo pribego vandens, isdziuvo, parudavo. Pamatyta tik po kurio laiko. Dabar likes toks rudas vazono formos apskritimas... Vandeniu, milteliais tryniau nelabai atsitryne
Atsakyti
melamino kempinėle
Atsakyti
QUOTE(*Selena* @ 2014 04 24, 12:36)
Gal kuri pasidalintu info, kaip isvalyti plyteles, jei ant ju stovejo vazonas, is jo pribego vandens, isdziuvo, parudavo. Pamatyta tik po kurio laiko. Dabar likes toks rudas vazono formos apskritimas... Vandeniu, milteliais tryniau nelabai atsitryne

Pades bet koks rugstinis valiklis, pvz. salinantis kalkes nuo vandeniui atspariu pavirsiu. Aisku, kad ten per laika susikaupe ne tik kalkiu, bet ir nesvarumu.
Ta pacia melamino kempinele pavyks taip pat manau neblogai. 4u.gif tiks tada jau jokios chemijos nebepilkit, tik sudrekinkit ja vandeniu.
Atsakyti