Įkraunama...
Įkraunama...

Mylimas zmogus paliko savo seima

QUOTE(Vudis @ 2005 01 19, 12:45)
dar visai neseniai viena,,gyvate,, ilindo i musu su dabar jau ex silta lova. mes issiksyrem., issiskyrem po to, kai dar pries men, vienoje Italijos salu bandem slapta susituokti, tuomet pritruko dokumentu. grizus is Italijos buvo stiprus konfliktas, jis gal paluzo, gal dar kas, as iki siol nzn, bet is senu laiku, islindo ji, tokia gerute, supratinga, nauja, be nuodemes. Mes juk iki tol jau 7 metus kartu buvom, buvo visko.
Taip ji sugebejo isskirti, as gal nekaovojau, bet ne maciau prasmes, o be to per daug skaudejo.
Rezultate: nakti pries vestuves jis skambino ir sake, kad labai bijo, prasesi likti draugais, skasmbino diena nakti ir dar daug kitu dalyku, kurie rode, kur jo sirdis. Taciau.... as braukiau ta linija, istekejau, esu laiminga, jis nzn.
Taigi, manau nepyk, iliuzija, bet kai tu zmona vadini isterike, save kaip jo mylimaja, dristu abejoti. Nereikia jau jaustis tokioms ypatingoms. Kaiop beje ir situacija parodo, permiegojo ir dingo, o su zmona, nei issiskyre, nei, manu issikirs. Jei jam brangus vaikas, tai brangi ir zmona, galbut ne veltui yra posakis: kol vyras myli zmona, myli ir vaika. o ta naktis galejo buti tik noras pasiekti, tai ko norejo.


Pirma. Rask vietą, kurioje aš jo žmoną pavadinau isterike. Aš konstatvau tik faktus, kaip ji elgėsi. Ar tai isterija, ar gynyba, ar kova, ar dar kas nors, palieku spręsti jums, gyvenimui, ateičiai... Galų gale psichologams.
Antra. Perskaityk viską nuo pradžios.
Trečia. Tvirtų santykių negali sugriauti jokia "gyvatė"
Ketvirta. Kaip tavo atvejis parodo, tai kad jis išėjo, tau išėjo į gerą. Juk dabar esi laiminga? smile.gif
Penkta. Nepritariu nuomonei, kad vaikas yra mylimas tol, kol mylima jo motina. Tai yra visiška nesąmonė. Ir tie vyrai, kurie sugeba mylėti savo vaiką tik tol kol myli jo motiną, yra ne vyrai, o šiukšlės. O mano mylimas žmogus toks nėra....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iliuzija: 19 sausio 2005 - 13:23
nei, as cia kazka izeist bandziau, nei mano atvejis toks pat. priedo as juk rasiau, kad tik issiskyres draugas vel bande grizt, tai parodo, kad santykiai kokie ten bebuve,,netvirti,, anot jusu,, , bet buvo rimtesni, nei ,,meile,, tai mano vadinamai gyvatei.
1. kaip bereguotu zmona, manau ne jums iliuzija, spresti. ji gina savo seima, gina vaika, o kaip jai ten iseina, tai jau kita. as irgi nepateisinu metodu:grasinti, ar zudytis.
2. skaiciau as viska nuo pradzios ir manau, kad jums reiketu pasitraukti nuo to vyro. Jei jis taip myletu jus, nebutu brangi seima, jis jau butu su jumis. Kiekviena seima isgyvena kriziu, manau jie taip pat. Jei as isgyvenciau tokia situacija, as tiesiog pasitraukciau nuo jo. Ir jei tikrai jau ten taip blogai, jis issiskyres griztu pas mane, jei ne, vadinasi ir taip aisku.... Nemanau, kad reikia dar labiau kurstyti tas aistras. Juk seimoje yra vaikas.
3. Seimoje, ilgoje draugysteje buna kriziu, juk ne veltui sakoma , kad meile trunka 3, 7 metus. Manau, kai jus turesit kazka brangaus toki laika suprasite.
4. Mano atveju taip , isejo i gera, bet kiek yra kitokiu atveju, kiek vaiku po to kencia.
5. as irgi neviskai noreciau su tuo sutikti, bet gaila daznai tenka toki reiskini pastebet sad.gif
as jusu nesmerkiu ir neteisiu, tiesiog gaila tiek seimos, tiek jusu. Seima kencia, jusu statusas taip pat tik meiluzes, o tas ,,saunusis,, blaskosi. Manau, jei kad jei tikrai myletu nors viena is jusu , jau seniai butu pasirinkes, gal jis tik egoistas?
as darau tik rielaidas, is salies man taip atrodo. gyventi, ar negyventi su juo, juk spresti juųms.
nuosirdziai linkiu sekmes jums, jei viskas tyra ir grazu, taciau , jei statotes laime, ant kittu skausmo, tuomet manau, kad lazda turi du galus.
visa , tai sakau nuosirdziai ir be pykcio.
Atsakyti
Visoms buvusioms, esamoms ir būsimosioms vedusių vyrų meilužėms ir draugėms noriu pasakyti - ant svetimos meilės, laimės ir šeimos griuvėsių naujų nesukursi. Vyrai yra patinai - ieško, kur minkščiau, šilčiau, lipšniau, gražiau, šviežiau, gaiviau - nusunkę savo žmonas eina ieškoti kitų, kol vieną dieną pajunta, kad antgalis nebedirba... tada arba nusigeria arba grįžta namo ir tampa pavyzdingais. Aišku, išimčių būna, bet jos tik patvirtina taisyklę.
O gal tos šeimos jis aplamai nepaliko, o tik nori įsivilioti į lovą - patikėkit, kiek tokių atvejų būna.
Būkim gi pagaliau išdidžios...
Atsakyti
QUOTE(kristina. @ 2005 01 19, 16:59)
Visoms buvusioms, esamoms ir būsimosioms vedusių vyrų meilužėms ir draugėms noriu pasakyti - ant svetimos meilės, laimės ir šeimos griuvėsių naujų nesukursi. Vyrai yra patinai - ieško, kur minkščiau, šilčiau, lipšniau, gražiau, šviežiau, gaiviau - nusunkę savo žmonas eina ieškoti kitų, kol vieną dieną pajunta, kad antgalis nebedirba... tada arba nusigeria arba grįžta namo ir tampa pavyzdingais. Aišku, išimčių būna, bet jos tik patvirtina taisyklę.
O gal tos šeimos jis aplamai nepaliko, o tik nori įsivilioti į lovą - patikėkit, kiek tokių atvejų būna.
Būkim gi pagaliau išdidžios...



Jei nematyčiau aplinkui nei vienos laimingos šeimos, kurias sukūrė žmonės, būtent iš antro karto, gal pritarčiau tavo žodžiams. Bet pasaulis nėra toks idealus, kokio norėtųsi. Nei tu žinai manęs, nei situacijos.... Aš žinau, kad tas žmogus mane myli. Va dėl to esu garantuota 100%. Man geriau žinoti, kodėl aš taip kalbu. Ir iš šeimos jis išėjo prieš tai, kai permiegojo su manimi (beje, daugiau mano iniciatyva. O tu sakai, norėjo įsiversti į lovą biggrin.gif Čia greičiau jau aš norėjau....) Kad išėjo TIKRAI, aš irgi žinau tiksliai.
Ai, ko aš čia aiškinu. Yra žmonos, ir yra kitos moterys. Tos blogosios smile.gif Bet ką padarysi, galvokit kaip jums yra geriau ir maloniau.
Atsakyti
labai daug protingų minčių čia išsakyta thumbup.gif Net neturiu ką bepridurt biggrin.gif Tai kad lauk, viskas išsispręs. Žmoną, kad ir nemylimą, tikrai sunku iš karto palikti. O jei ten nėra jokių santykių ir šilumos, tikrai neverta dėl to graužtis. Gal jūs ir esat skirti vienas kitam?
Beje, skaitau skaitau ir galvoju - gal forume konkurentės taip vadinamos nesišneka blink.gif biggrin.gif Ot baika būtų biggrin.gif Viena - temoje "kaip sulaikyti vyrą", kita - "mano meilužis palieka šeimą" , arba "turiu vedusį meilužį" biggrin.gif
Atsakyti
nesuprantu, kodel iliuzija kreipeisi i foruma patarimo, jei vos tik gavus tau nepatinkanti uzsipuoli: as zinau, as pati padariau, mano iniciatyva. dar, jei ir turejau kazkokiu abejoniu, tai dabar jos pasitvirtina, pati uzsikorei tam vyrui ant kaklo ir dar didziuojiesi tuo. (pati sakei, kad zinodama, jog jis vedes, su juo visus metus bendravai, idomu ko gi is vedusio tikejeis) tikrai tokiu budu laiminga netapsi. o, kad buna antru santuoku, tai si teisi. as vyrui irgi antroji zmona, bet seimos neskyriau.
taigi, duok tam vyrui atsikvepti, leisk pasirinkti paciam, tapti laisvam ar ne. taip liksi nei pati iskaudinta, nei kazka iskaudinsi. dabar labai jau naiviai skamba: jis mane myli, bet nesiskiria smile.gif
be to, juk pati turi vaika, turetum suprasti ta moteri
Atsakyti
QUOTE(mandalina @ 2005 01 19, 17:32)
Beje, skaitau skaitau ir galvoju - gal forume konkurentės taip vadinamos nesišneka  blink.gif  biggrin.gif  Ot baika būtų  biggrin.gif  Viena - temoje "kaip sulaikyti vyrą", kita - "mano meilužis palieka šeimą" , arba "turiu vedusį meilužį"  biggrin.gif


Aha, o kitos forumietės patarinėja pagal aplinkybes: paliktai žmonai- ot žertva ta meilužė, spirt jai į sėdimąją; meilužis palieka šeimą- aniuolėlis, kokis geras, kokis padorus, kaip gerai, kad šeimą paliko, sveikinimai ir bučkis; meilužei- žmona ragana, taip ir anaip ją. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norge: 19 sausio 2005 - 19:04
QUOTE(norge @ 2005 01 19, 19:04)
Aha, o kitos forumietės patarinėja pagal aplinkybes: paliktai žmonai- ot žertva ta meilužė, spirt jai į sėdimąją; meilužis palieka šeimą- aniuolėlis, kokis geras, kokis padorus, kaip gerai, kad šeimą paliko, sveikinimai ir bučkis; meilužei- žmona ragana, taip ir anaip ją.  biggrin.gif

user posted image va kaip būna, kai visiems norima įtikti
Atsakyti
Na visumoje gi aš sakiau - išimtys tik patvirtina taisyklę, gal Tu, Iliuzija, ir esi ta išimtis, bet aš vis dar laukčiau Tavo vietoje - jei labai myli - LABAI TAI IR ĮRODYS.
Ir pati, Iliuzija, suprask, kad ištekėjusios ir besistengiančios išlaikyti šeimą Tavęs nesupras, o kai pačios atsidurs Tavo kailyje - taip pat ieškos patarimo...
Toks jau tas gyvenimas...
Atsakyti
QUOTE(Vudis @ 2005 01 19, 18:02)
nesuprantu, kodel iliuzija kreipeisi i foruma patarimo, jei vos tik gavus tau nepatinkanti uzsipuoli: as zinau, as pati padariau, mano iniciatyva. dar, jei ir turejau kazkokiu abejoniu, tai dabar jos pasitvirtina, pati uzsikorei tam vyrui ant kaklo ir dar didziuojiesi tuo. (pati sakei, kad zinodama, jog jis vedes, su juo visus metus bendravai, idomu ko gi is vedusio tikejeis) tikrai tokiu budu laiminga netapsi. o, kad buna antru santuoku, tai si teisi. as vyrui irgi antroji zmona, bet seimos neskyriau.
taigi, duok tam vyrui atsikvepti, leisk pasirinkti paciam, tapti laisvam ar ne. taip liksi nei pati iskaudinta, nei kazka iskaudinsi. dabar labai jau naiviai skamba: jis mane myli, bet nesiskiria smile.gif
be to, juk pati turi vaika, turetum suprasti ta moteri



Na iš tikrųjų gali būti, kad nemoku aiškiai dėstyti minčių. Nes vistiek kiekvienas pamato, tai ką pamatyti nori. Į forumą parašiau greičiau jau ne patarimo, o tiesiog išsikalbėti, tai kas tuo metu labiausia slėgė. Po too užklausė kažkas, kaip sekasi, tai ir pasakiau.
Matai, nebuvo taip, kad ateinu, nusižiūriu vedusį vyrą, ir užsiimu jo "kabinimu". Kai kurie dalykai, deja, yra stipresni už mus. Labai ilgai mes slopinome tai, kas tarp mūsų vyko, būtent dėl tos priežasties, kad neskaudintume šalia esančių žmonių. Antra, mes buvome ir esame draugai. Mūsų niekada nesiejo VIEN aistra. Dabar mes specialiai nesusitikinėjame. Tol kol viskas kažkaip susitvarkys. Jis labai uždaras žmogus, aš labai gerai jaučiu, kas jį slegia, ir žodis po žodžio traukiu informaciją... Iš to ir sužinojau, kaip su juo bendrauja žmona. Bet tik plikais faktais. Be jokių komentarų, isterikė ji ar kažkas panašaus.
rašau ir galvoju, kurių velnių aš čia teisinuosi. Gal dėl to, kad visuomet buvau prieš santykius su vedusiais vyrais? Ir kad iki šiol neteisinu moterų, kurios šiaip sau, dėl sportinio intereso duodasi su vedusiais vyrais?
Šis gyvenimo momentas yra man labai sunkus, ir gal per daug jautriai į viską reaguoju. Nes čia juk tik internetas. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
smile.gif Kazkaip kvailai cia viskas issivyste i vos ne ginca- diskusija. smile.gif O juk is tikruju ne viena is musu cia net nesame pazystamos. Tikrai, kaip cia kazkas bando uzlenkti neginu tik zmonos pozicijos, vien del to, kad esu istekejusi. Gyvenime pati esu ne vienoje ,,roleje,, buvus ir daug kitu pvz stebejus, taigi,,, toli grazu kalbu tik is zmonos poziciju. smile.gif
Is tikruju, iliuzija, gal mano pasisakymas buvo panasus i uzsipuolima, taip nera. smile.gif Is visos sirdies linkiu atrasti tikraja meile, nelikti iskaudintai, nelikti nuolatiniam laukime, gyventi, myleti ir buti mylimai smile.gif
Tiesiog tiek daug gyvenime aplinkui teko matyti panasiu atveju, ir ka... Dazniausiai likdavo iskaudintos moterys: paliktos arba laukiancios. Buk tvirta, kovok uz savo meile , jei ji to verta, reikalauk savo tvirtos pozicijos is mylimo zmogaus, jis turi apsispresti, ar tu, ar seima, o ne kankinti abi.
Gyvenimas pertrumpas, kad ji paskirtum tik laukimui, neziniai.
Sek mes smile.gif
Atsakyti
Iliuzija, as kazko nesuprantu...ir skaiciau atidziai...jis tau paskambino ir pasake, kad paliko seima. Jei jis tau ta pasake turedamas kazkokiu tikslu...na, siaip retkarciais paskambinantis zmogus be priezasties tokiu naujienu nepraneshineja. Speju, kad jei jis paliko seima, jis ta padare ne ta pacia diena, kai tu ta suzinojai...iki jo "isejimo is namu" , namau buvo daug pokalbiu su zmona, barniu, nesutarimu. Jei zmogus ryzosi palikti sheima, vadinasi jis jau apgalvojes ta zingsni, apskaiciaves, suplanaves kaip viskas bus. Tuo labiau jei sakei jis labai myli vaika, tai neapgalvotu veiksmu neturetu daryti. Ok, jis isejo, jo zmona irgi puikiai zino sutuacija seimoje. Jei jau jinai ji isleido pro duris, tai manau pazinodama ji kaip vyra, sutuoktini, teva, turejo suprasti, kad tarp ju kaip poros viskas baigta...
Man nesusieina galai...ji kelia scenas, grasina, naktim persekioja...del ko? Jis juk ishejo ish namu...negi tada grasinimu nebuvo, negi ji ramiai sedejo prie lango ir lauke kol jis grish?
Kazkokie burtai. Permiegojot ir jusu bendravimas nutruko, atsirado priezastys del ko jus negalit buti kartu, prasidejo zmonos grasinimai, kazkokie absurdai apie neleidimus matytis su vaiku ( duok tam vyrukui paskaityt teisininko skyreli )

Kaip man visa tai pazistama...teko bendrauti su savo ex drauguze...tiek apie save pasaku suzinojau, kad sveikas protas nenesha. o savo buvusiu pasitikejau labiau nei pati savim...

Turejau gera pamoka, todel esu pakankamai itari...ir visokie tokie issikalinejima, staiga atsirandancios kliutys but kartu labai jau keistai atrodo.

Nepyk, kad taip grubiai rashau, tikrai linkiu kad butum laiminga. Bet kartais mes, moterys, net neisivaizduojam ka vyrai del lovos gali prishneket, prizadet.
Atsakyti