Įkraunama...
Įkraunama...

Maisto gaminimas su Zepter

QUOTE(Užmirstuole @ 2009 11 19, 14:56)
o su aliejum ar be? nes bijau kad nepriliptu  tongue.gif


be, tam ir uzdengiu iskart, kad savos sultys isbegtu
Atsakyti
QUOTE(ČIČI @ 2009 11 19, 15:02)
be, tam ir uzdengiu iskart, kad savos sultys isbegtu

dekui, bandysim siandien biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Užmirstuole: 19 lapkričio 2009 - 15:31
QUOTE(ČIČI @ 2009 11 19, 14:37)
Tai, kad labai paprasta - ikaitini keptuve, sudedi kotlietus, uzdengi, kepi kol pakils iki zalio vidurio, atidengi, apverti juos, vel uzdengi ir vel palaikai, kol pakils iki zalio vidurio - ir isjungi. Tikiuosi aiskiai parasiau  ax.gif

O as kartais darau toj pacioj keptuvej jau ir su darzovem ir padazu.apkepu ir tada pridedu morku svogunu(kartais ir bulviu).Kai viskas issitroskina jeigu yra noras dar pasidarau toki padaza-vanduo, grietine, pomidoru padaas ir saukstas miltu.Sumaisau ir uzpilu ant kotletuku essen.gif Net uzsimaniau dabar ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ČIČI @ 2009 11 19, 17:02)
be, tam ir uzdengiu iskart, kad savos sultys isbegtu


Sveikos,
o aš tai pirma apkepu neuždengus dangčio, o sultys vistiek iš bėga, tik labiau apkepa.
Atsakyti
QUOTE(adatiene @ 2009 11 19, 15:47)
Sveikos,
o aš tai pirma apkepu neuždengus dangčio, o sultys vistiek iš bėga, tik labiau apkepa.

As irgi apkepu neuzdengus, nes jeigu is karto uzdengi tada jie buna labiau troskinti o ne kepti
Atsakyti
QUOTE(aureka @ 2009 11 19, 16:20)
As irgi apkepu neuzdengus, nes jeigu is karto uzdengi tada jie buna labiau troskinti o ne kepti


na, taip, bet kaip ir sveikiau troskinti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(ČIČI @ 2009 11 19, 16:36)
na, taip, bet kaip ir sveikiau troskinti  tongue.gif

Bet aliejaus nepilam, tai ir taip sveika smile.gif
Atsakyti
Kepiau, bet gavosi tai isvaizdos negrazios unsure.gif neatsoka man graziai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Užmirstuole @ 2009 11 19, 18:23)
Kepiau, bet gavosi tai isvaizdos negrazios  unsure.gif neatsoka man graziai  doh.gif


gal per anksti vertei g.gif
Atsakyti
QUOTE(ČIČI @ 2009 11 20, 08:46)
gal per anksti vertei  g.gif

tai jau butu sudege doh.gif jau ir isjungiu ir vel ijungiu virykle, nervina mane negaliu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Užmirstuole @ 2009 11 20, 11:34)
tai jau butu sudege  doh.gif  jau ir isjungiu ir vel ijungiu virykle, nervina mane negaliu  doh.gif


Aš kai kepu kotletus, įkaitinu keptuvę, kad vandens rutuliukai ritinėtusi. Tada dedu kotletus, juos paspaudžiant, kad priliptu ir nukeliu nuo ugnies (pas mane dujinė). Jie pakepa 2-3 min. ir atšoka, tada vėl dedu ant ugnies ir apvertusi dar pakepu 2 min. O po to jau uždengiu įkaitinu ant labai silpnos ugnies ir išjungiu.
Bandyk, turi pasisekti 4u.gif
Atsakyti
Ir pas jus tai graziai atsoka kaip paprastoj keptuvej g.gif
Atsakyti