Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie baseinus Vilniuje

QUOTE(slyva @ 2007 07 30, 11:24)
Aciu  4u.gif
Tema ilgoka jau  doh.gif Bet gal kaip nors iveiksiu  lotuliukas.gif


jei domins tie pradedanciuju kursai pas vyruka, tai klausk mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Spyrga @ 2007 07 30, 11:26)
jei domins tie pradedanciuju kursai pas vyruka, tai klausk  mirksiukas.gif


Butinai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gustaute @ 2007 05 22, 12:50)
Man tai niekaip nepavyko pačiai išmokti šokinėti. Neįveikiau savo baimės. Gal su treneriu ir pavyktų, bet dabar jau ir su juo bijau  blush2.gif Taip, kad jei nesi extrymų mėgėja, gal geriau iš karto su treneriu bandyti.


aš irgi pati bandžiau mokintis, bet baisu... ypač pasiskaičisu straipsnių, kaip kiti netaisyklingai šokdami visam gyvenimui invalidais tampa... gal tada geriau ne.

Beje, gal kas žinot, kur Vilniuj galima pažaisti vandensvydį. Mano draugas lb norėtų ir neseniai į Vilnių atsikrasutė, tai nežino.. O aš pati kadangi nesidomiu, tai irgi nežinau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Frinja: 20 rugpjūčio 2007 - 20:43
Sveiki, kas lanko baseina parasykite kaip ten baseinas LVJC ir kaip Lazdynuose, kur geriau? Gal kas mokosi plaukti? viskas idomu, nes noriu lankyti baseina, bet neissirenku kur?Kaip kainos?
Atsakyti
Sveikutes, merginos. radau neseniai straipsni laikrastyje " Vilniui gresia epidemija". Rasoma, kad Vilniaus baseinuose pradejo plisti Roto virusiukas ( vandens terpe) ir jokios medziagos jo nepaima. Tai tas bjaurusis virusas kur lbai vemiama ir viduriuojama. Kiek tame tiesios - sunku pasakyti.Nebuvo iskirtas ne vienas baseinu kaip pavojingiausias, visuose rasoma plinta ir visasi neseniai. Tad gal vertetu kol kas pasisaugoti? Kaip galvojate??? Ar tai blefas? Bet straipsnis buvo normaliame Lietuvos dienrasciu, ne "geltonojoje" spaudoje.....
Atsakyti
Spyrga, ar vaikstai dar i LVJC? smile.gif
As tai jau kuris laikas plaukioju didziajam, lyg visad ir buciau mokejus plaukt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2008 01 18, 20:30)
Spyrga, ar vaikstai dar i LVJC? smile.gif
As tai jau kuris laikas plaukioju didziajam, lyg visad ir buciau mokejus plaukt biggrin.gif


kaip tau gerai... unsure.gif as rudeni spejau nueiti tik i 2 uzsiemimus didziajame. tada apturejau trauma, ilgai buvau su gipsu, paskui koki menesi uzsiemiau reabilitacijom doh.gif tik gruodzio viduryje pradejau normaliau valdyti plastaka verysad.gif zodziu, biski buvo nuplauke man visi mano uzsiemimai. sportuoti jau pradejau, bet va dar i baseina neprisiruosiu. bet mastau, kad jau reiktu g.gif
o dabar daug zmoniu? maciau, lyg padaugejo uzsiemimu, nes anksciau buvo tik 2 ir 4dieniais ir is pat ankstaus ryto g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spyrga: 18 sausio 2008 - 20:38
Oho, tai kas nutiko? sad.gif Nepasiseke....
O zmoniu nezinau ar padaugejo, nors pas mus grupej tai vis nauju prisijungia smile.gif Smagu lankyt thumbup.gif
O tu greiciau taisykis ir eik plaukioti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo slyva: 18 sausio 2008 - 20:55
QUOTE(slyva @ 2008 01 18, 20:55)
Oho, tai kas nutiko? sad.gif Nepasiseke....
O zmoniu nezinau ar padaugejo, nors pas mus grupej tai vis nauju prisijungia smile.gif Smagu lankyt thumbup.gif
O tu greiciau taisykis ir eik plaukioti  4u.gif


ai, reikejo ekstremaliu pojuciu, tai vienam is pramogu parku sugebejau ranka apsilauzyti doh.gif turejau ekstremaliu pojuciu koki trejeta menesiu schmoll.gif dabar jau nieko unsure.gif siaip tai jau gal ir galeciau ateiti i baseina g.gif vis pamastau.
o kuriuo laiku lankai pati? sutelpate takelyje? biggrin.gif siaip tai smagu, kad ismokai thumbup.gif man geriausiai varle plaukesi - tiesiog apsigimusi varle blush2.gif plaukimo krauliu igudzius dar tikejausi patobilinti, bet nespejau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Spyrga @ 2008 01 18, 22:04)
ai, reikejo ekstremaliu pojuciu, tai vienam is pramogu parku sugebejau ranka apsilauzyti  doh.gif turejau ekstremaliu pojuciu koki trejeta menesiu  schmoll.gif dabar jau nieko unsure.gif siaip tai jau gal ir galeciau ateiti i baseina  g.gif vis pamastau.
o kuriuo laiku lankai pati? sutelpate takelyje? biggrin.gif siaip tai smagu, kad ismokai  thumbup.gif man geriausiai varle plaukesi - tiesiog apsigimusi varle blush2.gif  plaukimo krauliu igudzius dar tikejausi patobilinti, bet nespejau  rolleyes.gif


As ryte lankau nuo puse 8h. Kai pereidinejom i didyji pakeite laika, nes tuo kur anksciau jis toliau nauja grupe moko mazajam. Grupej zmoniu ivairiai buna, kaip kada kas ateina biggrin.gif Dabar su naujokais tai turbut kokie 8 bunam. Vietos uztenka, tik jau baseino galuose kartais kamsciai susidaro biggrin.gif
Mokomes dabar delfinu plaukiot ir siaip visokiu uzduociu duoda thumbup.gif pradzioj ir man varle budavo faina plaukiot kol krauliu neismokau. Labai pavargdavau ir siaip nepatikdavo, bet viena diena lyg bac ir moku, lengva ir faina biggrin.gif Tai dabar jau varle sunkiau pasidare.
O tu kiek laiko lankei? Nuo rugsejo iki vasaros ar trumpiau?
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2008 01 18, 21:36)
As ryte lankau nuo puse 8h.
O tu kiek laiko lankei? Nuo rugsejo iki vasaros ar trumpiau?


treciadieniais ir penktadieniais? as, kai jau nuspresiu eiti, eisiu antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 6.45, nes 7.30 man netinka, nes nuo 8 val darbas verysad.gif

o as mazaji baseina pradejau lankyti pernai balandi. tada kazkur geguzes viduryje persikeliau i didiji ir lankiau menesi, iki kol jis uzsidare vasarai. o rudeni norejau pratesti tobilinimasi, bet spejau nueiti tik 2 kartus. o visa kita istorija jau pasakojau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Spyrga @ 2008 01 18, 22:44)
treciadieniais ir penktadieniais? as, kai jau nuspresiu eiti, eisiu antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 6.45, nes 7.30 man netinka, nes nuo 8 val darbas  verysad.gif

o as mazaji baseina pradejau lankyti pernai balandi. tada kazkur geguzes viduryje persikeliau i didiji ir lankiau menesi, iki kol jis uzsidare vasarai. o rudeni norejau pratesti tobilinimasi, bet spejau nueiti tik 2 kartus. o visa kita istorija jau pasakojau  rolleyes.gif


Nu ir man tas laikas tinkamesnis, siuo metu tom dienom i darba 9h tik atvarau doh.gif veliau gal keisiu grupe, o gal ir ne biggrin.gif
Pries pradedant lankyt cia prisiskaiciau ir pamenu kazkas rase, kad vos ne po poros savaiciu ejo i didyji baseina, tai as taip laukiau laukiau, o mes tik po 2 menesiu i ji perejom doh.gif Bet ir po tu 2 menesiu dideliam buvo labai baisu biggrin.gif tas gylis kai kojom nepasieki dugno baisiai gasdino, o jau kai perplaukem iki galo, tai vos ne kaip koki nerealu zygdarbi atlike jautemes biggrin.gif o tu nebijojai to gylio?
Atsakyti