Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie baseinus Vilniuje

QUOTE(slyva @ 2008 01 18, 21:59)
Pries pradedant lankyt cia prisiskaiciau ir pamenu kazkas rase, kad vos ne po poros savaiciu ejo i didyji baseina, tai as taip laukiau laukiau, o mes tik po 2 menesiu i ji perejom  doh.gif Bet ir po tu 2 menesiu dideliam buvo labai baisu  biggrin.gif tas gylis kai kojom nepasieki dugno baisiai gasdino, o jau kai perplaukem iki galo, tai vos ne kaip koki nerealu zygdarbi atlike jautemes  biggrin.gif o tu nebijojai to gylio?


as perejau po kokio 1.5 menesio. ir tai skaiciausi is tu, kuriems gerai sekesi blush2.gif su gyliu didziajame man nebuvo jokiu problemu ir jokiu baimiu - as is karto be jokiu pluduru plaukiau nuo pradzios iki galo rolleyes.gif bet va dar 2 merginos, kurios tuo paciu metu su manim perejo i didiji, turejo su gyliu problemu - is pradziu plaukdavo su pludurais ir tik iki vidurio doh.gif

bet vat as gylio nebijau tik baseine. jei man baseine viskas puikiai iseina, tai kiek bandziau vasara ezere, buvo ne kas schmoll.gif uzeidavo kazkoks panikos priepuolis, sirdis pradedavo greitai dauzytis, is karto pagreitedavo judesiai, pradedavau makaluotis doh.gif zodziu, ne kas doh.gif bet cia jau man su galvyte ne kas blush2.gif jau cia psichologines problemos doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spyrga: 18 sausio 2008 - 22:09
Man irgi labai idomu kaip man vasara seksis ezere plaukiot biggrin.gif bet itariu, kad taip kaip baseine vis tiek nebus. Visu pirma tai dugno baime, nes vanduo murzinas, tamsus, nei dugno matosi, nei aisku kas ten tam dugne guli doh.gif Brr.. Na nebent su lastais, tai zymiai paprasciau tada plaukiot biggrin.gif
O beje, mes kai atejom i dydiji, tai is pradziu treneris ir neleido mums toliau plaukti tik iki vidurio biggrin.gif Paskui jau gal po kokiu 4-6 pamoku sako, kas galit - plaukit per visa.
Atsakyti
man is karto didziajame leido plaukti per visa ir be jokiu pluduru ax.gif nes pademonstravau, kad nebijau ir galiu perplaukti visa rolleyes.gif bet kitos, kurios perejo kartu su manim is mazojo, dar kuri plaukiojo su pludurais schmoll.gif

o ezere as bandziau visaip doh.gif ir akinius buvau pasiemusi, bandziau taisyklingai, su panerimais. bet po vandeniu ziureti - ne toks jau ten grozis schmoll.gif drumzles, zoles ir bala zino kas doh.gif
bandziau ir netaisyklingai, nepanerdama, iskelusi galva (kaip kad sakau - kaip Lochneso pabaisa lotuliukas.gif ). bet irgi nieko gero, sirdis is baimes pradedavo baisiai musti blush2.gif
treneris sake, kad reikia dar ilgiau paplaukioti baseine, daugiau praktikos g.gif

zodziu, galiu sakyti, kad ismokau plaukti, bet moku plaukti tik baseine blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Spyrga @ 2008 01 20, 14:45)
zodziu, galiu sakyti, kad ismokau plaukti, bet moku plaukti tik baseine  blush2.gif  biggrin.gif


Panasiai ir as galvoju biggrin.gif Nors saves ezere dar neteko isbandyti, bet tikiuosi, kad vis tiek drasiau jausiuos bigsmile.gif Nes budavo, kad ant kranto tik pastipcioju ir tuo baigiasi mano pasimaudymas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2008 01 20, 13:56)
Panasiai ir as galvoju biggrin.gif Nors saves ezere dar neteko isbandyti, bet tikiuosi, kad vis tiek drasiau jausiuos  bigsmile.gif Nes budavo, kad ant kranto tik pastipcioju ir tuo baigiasi mano pasimaudymas  doh.gif


man tai netinka tokie ezerai, kur yra propersa tarp zoliu ir reikia plaukti i gyli schmoll.gif reikia kur galima butu turkstis palei kranta blush2.gif

siaip tai sako, kad galbut reiktu bandyti plaukti ne nuo kranto i viduri ezero, o sakykim is valties plaukti i kranta. gal tada butu ne taip baisu, nes matytum kranta ir zinotum, kad gali ji pasiekti g.gif
Atsakyti
Labas, Spyrga, ar jau pradejai lankytis baseine? smile.gif Man tai paskutiniu metu vis reciau iseina, gal tik karta per savaite tenueisiu geriausiu atveju sad.gif Labai gaila, bet per darbus nebera kaip... Tuo labiau, kad jau pradejom ir sokinet, ne tik ant koju, bet ir ant galvos thumbup.gif Beje, yra vakarines grupes pas moteri, gal zinai ka apie ja, gal kokiu atsiliepimu? Nes galvoju, gal karta per savaite eiti vakare pas ja, o karta ryte pas Autuka... Niekaip nesugalvoju, ka daryt, kad ir darbas nenukentetu ir baseinas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2008 02 18, 15:41)
1. Labas, Spyrga, ar jau pradejai lankytis baseine? smile.gif
2. Beje, yra vakarines grupes pas moteri, gal zinai ka apie ja, gal kokiu atsiliepimu?
3. Nes galvoju, gal karta per savaite eiti vakare pas ja, o karta ryte pas Autuka...


1. nea, nepradejau blush2.gif nors ir labai noreciau ir galvojau, gal nuo kovo reiketu jau eiti, bet greiciausiai nelabai iseis, nes irgi jau visur nespeju. o nusivaryti irgi nesinori schmoll.gif
2. pati nebuvau. bet girdejau ivairiu atsiliepimu. vieni giria, kiti peikia g.gif siaip tai apie Autuka bendrai paemus geresni atsiliepimai nei apie ja g.gif
3. o manai taip butu galima? unsure.gif siaip tai nezinau sito. bet galima butu bandyti tartis. is tikro dar klausimas, ar geriau eiti pas viena ir ta pati treneri, ar geriau pas skirtingus. juk kiekvienas turi savo mokymo metodika, kuri kai kuriais atvejais gali siek tiek kirstis su kito trenerio metodika g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spyrga: 18 vasario 2008 - 20:11
Autukas tikrai geresnis, klausiau jo kodel vakarais nebuna uzsiemimu
tai sake, jog vakarais dirba su jaunimu, t.y. vaikais
o geresnis kaip pedagogas smile.gif 4u.gif
as irgi noriu pas ji, pasimokyti visokiu triuku vandenyje g.gif nes tik brasu moku
bet rytais labai nepatogus laikas schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Spyrga @ 2008 02 18, 21:10)
1. nea, nepradejau  blush2.gif nors ir labai noreciau ir galvojau, gal nuo kovo reiketu jau eiti, bet greiciausiai nelabai iseis, nes irgi jau visur nespeju. o nusivaryti irgi nesinori  schmoll.gif
2. pati nebuvau. bet girdejau ivairiu atsiliepimu. vieni giria, kiti peikia  g.gif siaip tai apie Autuka bendrai paemus geresni atsiliepimai nei apie ja  g.gif
3. o manai taip butu galima?  unsure.gif siaip tai nezinau sito. bet galima butu bandyti tartis. is tikro dar klausimas, ar geriau eiti pas viena ir ta pati treneri, ar geriau pas skirtingus. juk kiekvienas turi savo mokymo metodika, kuri kai kuriais atvejais gali siek tiek kirstis su kito trenerio metodika  g.gif


teisingai tu cia sakai del tos mokymo metodikos g.gif turbut viena karta uztektu pabandyti nueiti pas kita treneri, kad nebenoreciau kaitalioti treneriu biggrin.gif o del lankymo, tai as manau labai parasta butu taip lankyt - nusiperku 4 kartams pas autuka rytais, 4 kartams pas ta moteri vakarais ir einu smile.gif Tik tiek kad 2 abonementai, nu ir siaip va dabar pradedu galvot, kad kvailoka pas 2 trenerius vaiksciot unsure.gif Tikiuosi, kad pavyks bent karta per savaite palankyt iki vasaros sezono, taip sakant pilna programa praeiti biggrin.gif
O po nauju metu labai padaugejo zmoniu grupese, jei neklystu, tai jau pas mus i grupe 3 nauji atejo, kai visi susirenkam, tai take kamstis buna lotuliukas.gif Bet vis tiek faina thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos!
Noriu pradeti lankyti baseina, bet turiu prisipazinti, esu visiskai "zalia", visai nesusigaudau ir nezinau, kaip ten kas su tais baseinais doh.gif

Planuoju lankyti baseina Impuls Pliuse, esanciame Zirmunuose, nes netoli gyvenu.
Pirmas klausimas: gal kas lanko si baseina ir turi ka papasakoti? smile.gif Patinka/nepatinka?

Antras klausimas: kaip vyksta tas baseino lankymas - ar ateini ir pats ten pluduriuoji, kaip tau iseina cool.gif , ar ten treneris yra, kuris sako, ka daryt reikia? Kaip supratau is Impulso internetinio puslapio, nera ten jokiu treneriu (ir labai gerai! smile.gif ), bet noretusi suzinoti tiksliai, kaip ten is tikruju.

Trecias klausimas: *tik nesijuokit* blush2.gif ka reikia tureti su savim ir kaip ten viskas vyksta?
Nu, ateini, nueini i persirengimo kabina (?), daiktus pasidedi i spintele (?), vien su maudimuku ir ranksluosciu (ar reikia su savimi nestis ranksluosti, ar ji reikia palikti kazkur prie daiktu?) eini i baseina, paplaukioji, islipi, eini i dusa (o is kur duso zele/sampuna gauti, jeigu visi daiktai spinteleje?! doh.gif Ar is pradziu iki spinteles nueini daiktu pasiimti?).
Beje, duso kabinos uzsidaro ar, kaip mokykloje, keli dusai ir visos merginos kartu maudosi? blink.gif blush2.gif
Ka reikia tureti su savimi - nu, maudimuka, ranksluosti, muila koki - cia aisku, bet ar reikia turite gumines slepetes kokias? Ar siais laikais merginos baseine nesioja gumines kepures ar tas plaukiojimo kepuraites reikia pamirsti kaip baisu sapna mokyklos laiku? smile.gif
Atsakyti
Pora kartų buvau ten paplaukioti. Kas labiausiai nepatiko, tai labai daug chlorkalkių. schmoll.gif Ilgiau pabuvus vandeny net akis pradėdavo graužti.
Gumines šlepetės reiktų turėti, jei nenori pasigauti kokio grybelio. mirksiukas.gif Baseine yra pakabos, ant kurių galėsi pakabinti rankšluostį ir maišelį su prausymuosi priemonėm. Bet paprastai visi nusiprausia prieš eidami į baseiną dušuose, kurie yra rūbinėj ir muilus palieka spintelėj, o nešasi tik rankšluostį. Išlipus iš baseino, ar išėjus iš pirties apsiprausia po dušu nenauduodami jokių muilų.(Prie kiekvienos pirties yra dušai, tad grįžti i rūbinę nereikia). Grįžę į rūbinę pasiima iš spintelės šampūnus,dušo želę ir nusiprausia.
Dėl guminių kepuraičių, tai nepastebėjau, kad kas nors būtų su jomis. biggrin.gif
Trenerių ten nėra, kiekvienas pludūriuoja pats sau.
Atsakyti
Ida66, aciu tau uz atsakyma! smile.gif Viskas taip ir buvo, kaip rasei. Tikrai nieko baisaus, be reikalo as ten taip parinausi. blush2.gif biggrin.gif
O vakar jau kaip pradejau ruostis/puostis, kad neduok Dieve, kokio plaukelio nereikalingo niekur nebutu, issitryniau visokiais losjonais, kad bent truputi rudesne buciau, oda lygesne atrodytu... fool.gif laugh.gif
Net vyras pradejo p*zdavotis, tipo, galvoji, tarp supermaniekeniu is reklamu plaukiosi? biggrin.gif
Nuejau i Impuls+, o ten vien tiek seni diedai ir bobules basejne sedi! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Nu as ir ryto buvau, kaip tik tokiu laiku, kai kam i darba - jau isvare i darba, kam ne i darba - dar miega smile.gif Tai pasijutau tarp tu seniu pati graziausia biggrin.gif ir labai smagiai praleidau laika! Labai patiko thumbup.gif
Atsakyti