Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie baseinus Vilniuje

Girdejau kad moksleiviu rumuose normaliai rolleyes.gif
pati galvoju ten eiti...
vaiksciodavau i forum palace, bet dabar biski brangoka - tuo labiau kai einu tik i baseina rolleyes.gif
jei netureciau nuolaidos - is viso ten neiciau, kainos neeeenormalios schmoll.gif
ziema vel jauciu ten eisiu nes daugiau laiko gali praleisti, o kai vasara tai ko tam klube mirkti hihihi.gif
Atsakyti
hmm.. o moksleiviu rumuose yra baseinas? rolleyes.gif kokios ten kainos? nes kazkaip puslapyje ju neradau nieko apie baseinus.. g.gif arba isvis ne ten ziuriu.. cia ne tas moksleiviu technines kurybos rumai? book.gif
Atsakyti
QUOTE(alina_nr_1 @ 2007 05 21, 17:34)
o kaip ten salygos? bigsmile.gif  galima nueiti kada nori?

o vat sito nezinau, nebuvau... rolleyes.gif zinau tik kad nebrangu, ir takeliai zymiai ilgesni nei tarkim impulse
Atsakyti
QUOTE(alina_nr_1 @ 2007 05 21, 16:34)
o kaip ten salygos? bigsmile.gif  galima nueiti kada nori?


Dirba Lazdynų baseinas kiekvieną dieną, taip kad galima eiti kada nori. Kaina už apsilankymą berods 16Lt (bent jau taip buvo savaitgalį, kaip paprastą darbo dieną nežinau). Sąlygos... g.gif Na tikrai nereikia lyginti nei su impulsu, nei su forumu doh.gif Ten mano supratimu, einama tik paplaukioti, o kadangi baseino ilgis 50m, tai iš esmės yra sportas. Beje, mėgstantiems pašokinėti į vandenį, taip pat geras variantas, nes tai kol kas giliausias baseinas.
Yra dvi pirtys, rusiškos. Jeigu pataikai su patyrusiais pirtininkais, tai jie visai gerą programą praveda tongue.gif
Šiaip aplinka tai tikrai neblizga, primena sovietinius laikus, bet užtat žmonių nėra daug, takelių daug ir jie platūs, niekas ant galvos nešokinėja, nespokso ir madų nedemonstruoja ax.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vali_Veel @ 2007 03 26, 16:26)
Aš galvoju irgi kokius šuolius į vandenį palankyt ar ką... Nu nenoriu aš ten šokt nuo belenkokio aukščio tiltelio visaip besivartydama, tik išmokt bent jau ant galvutės gražiai nusileist... blush2.gif nes jei šoku į vandenį tai tik ant kojų ir nosį užsispaudus su ranka . Ir aplamai kai nardau visada užsikemšu nosį, nežinau, man labai šlykštu kai ten pribėga vandenio.  ax.gif ir šiaip nemoku nardyt neužsikimšus. paspringstu.  blush2.gif  nors šiaip vandeny jaučiuosi puikiai, tiek plaukiant tiek nardant, galiu neišlipus kelias valandas kokiam ežerėly turkštis, nei man šalta, nei pavargstu. Tik va kad nusileist ant vandens gražiai nemoku, tai erzina, o dar ir nosį kaip mažas vaikas užsikamšius... Norėtųsi vasarą gražiau pasirodyt.  g.gif  blink.gif  lotuliukas.gif reiks rimtai į moksliukus eit, nors nesu buvus, bet ten daug visokių mokslų siūlo. Tik gal nemalonu kad ten mano buvęs baxuras lankosi...  unsure.gif . Ai, va, porą kartų buvau lazdynuose, tai įspūdžio nepaliko. Nėra ten baisu, bet nėra ir nuostabu. Nu taip...pusėtinai. O va IMPULS+ , kaveivių gatvėj jei neklystu, oooooi kaip man ten patiko !!! Dar ir kai grįžtu namo tai kilo ar tai dviejų ant manęs nebelieka...  blush2.gif  pirtelėse išsikepina kažkaip. Bet ten tikrai jėga, 5 pirtys (man labai patinka viena tokia medinė visa, ten taaaip skaniai kvepia...) , ledo kambarys, tokiuose mediniuose kubiluose ledinis vanduo, patempi už raiščio ir užsiverti gaivos ant savęs, kaip gera! , sukūrinės vonios, yra čiuožykla, vaikams baseiniukas šiltas, vandens baras, visokios povandeninės srovės, čiurkšlės, krioklys, burbulai iš baseino dugno... bangų baseinas, ten jėga duotis... smile.gif oi smagus tas baseinas. Ir persirengimo kambarys, ir tūlikas, ir dušai, viskas ten man gražu, o ypač pati baseinų patalpa. Ir bobikės drąsios renkasi, plikos atsistoja plaukų džiovintis prie fenų...  doh.gif  lotuliukas.gif  tik aš ten nebuvau nei sporto klube, nei aerobikoj, tik baseinuose apsilankiau. Bet ten kaip tik į tą baseiną eina langai iš antro aukšto, ir per jį matosi visi kardiotreniruokliai ir juos beminantys žmonės  ax.gif  na, baseinas ten superinis, eisiu ir eisiu į jį. Pinigų nepagailėjau dar nei karto.

jei dar tau aktuali tema parašysiu. Siūlau, kad išmokt į vandenį ant galvos šokti (kaip kvailai išsireiškiau..) neit į jokį sporto klubą, pabandyt išmokti pačiai 4u.gif Man pavyko bigsmile.gif Kai būsi vasarą prie ežero pirmiausia susirask kokį nedaug nuo vandens nutolusį tiltuką, pritūpk prie jo ir palenk galvą. Tada tiesiog šok tik stenkis nesiplot ant pilvo... jei stačiai neri į nosį vandens nepribėga smile.gif Jei pavyks, kiekvieną kartą įokdama vis mažiau pasilenk, ieškok labiau nuo vandens nutolusių tiltų. Svarbu nugalėt savo baimę ir tiesiog nert 4u.gif Sėkmės smile.gif
Atsakyti
Man tai niekaip nepavyko pačiai išmokti šokinėti. Neįveikiau savo baimės. Gal su treneriu ir pavyktų, bet dabar jau ir su juo bijau blush2.gif Taip, kad jei nesi extrymų mėgėja, gal geriau iš karto su treneriu bandyti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gustaute: 22 gegužės 2007 - 11:50
Norincioms ismokti sokineti/nardyti.
Siulyciau pirmiausia ismokti buti po vandeniu taip, kad vandens per nosi nepribegtu, nes no to ir springimai ir siaip nemalonus pojuciai del kuriu pats zmogaus judejimas vandenyje tampa ne toks malonus, nes zinoma, kad isokus ar panerus pribegs vandens, perstes, uzspringsi ir t.t.t.
Vienintelis budas pasiekti, kad nepribegtu vandens nei i nosi, nei i burna ir dar pageidautina, lkad oro ilgam uztektu yra toks (aisku, nenaudojant jokiu kamstuku, spaustuku): pries paneriant reikia giliai ikvepti ir burna uzciaupti (ir nesizioti kol vel vandens pavirsiuje neatsidursit), o ora po truputi reikia ispustyi pro nosi (nes ispuciamo oro spaudimas neleidziai nosi pribegti vandeniui).
Pirminiai pratimai - tiesiog iprasti ikvepus burbulus leisti per nosi (net akys galu likti virs vandens) - pradzioje tik nosies snerves turi buti po vandeniu. Kai ismoksite tai daryti - galite visa galva lysti po vandeniu. Paskutinis mokymosi etapas - negiliame baseine pasiekti dugna - pas mus treneris musu mazims metydavo i dugna savo raktus ir liepdavo istraukti biggrin.gif

Tei va -gal kam nors pravers sitas monologas 4u.gif


Beje
QUOTE
Dar ir kai grįžtu namo tai kilo ar tai dviejų ant manęs nebelieka...  pirtelėse išsikepina kažkaip.

Deja, bet nuvilsiu - tas svoris, kuris ,,issikepina,, yra tik vanduo, kuris isprakaituojamas, o veliau vel greiai atsistato. Kilogramukai nuo fizines veiklos ir suderintos mitybos tirpsta - tik leciau nei 2 kg i diena fitness3.gif
Atsakyti
sugalvojau, kad noriu lankyti baseiną. Bet visų pirma noriu gerai išmokti plaukti smile.gif Nes dabar tik porą metrų tepaplaukiu...Ir šiaip laisvalaikiu turėčiau ką veikti smile.gif Nes sporto klubai tai man nelabai schmoll.gif Nepatinka treniruokliai, aerobika gal ir nieko, bet irgi... Be to, žinau, kad plaukimas treniruoja visus raumenis, o man tai irgi labai tinka biggrin.gif Tai va, galvoju lankyti LVJC baseiną, ten ir treneriai plaukimo meistrai yra. Manau, ne taip kaip kokiam gym'e - ten tik pavaikšto šalia kokia moteriškė su treningais apsirengusi ir vsio.. Nu bet gal aš ir klystu.

Tai va, gal yra šiuo metu lankančių LVJC ir gali papasakoti kokia ten situacija? Baseinas kaip supratau geras. O kas lankosi pas trenerius? Yra ten vyras ir moteris, kuris geresnis? smile.gif Galvoju eiti pas vyrą, nes jis ryte treniruoja, man prieš darbą kaip tik thumbup.gif Ir ką ten reikia turėti? Maudymuką, prausimosi reikmenis, rankšluostį, ką nors dar? Ir ar daug ten žmonių būna? Dėkoju visoms iš anksto 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo slyva: 30 liepos 2007 - 08:26
slyva, vasara LVJC baseinas nedirba schmoll.gif is tikro ten yra 2 baseinai - mazasis ir didysis. nezinau, ka reiskia tas tavo pora metru plaukimas g.gif o tai tu nori vaikscioti ten, kur moko plaukti nuo pat pradziu mazajame baseine?
Atsakyti
QUOTE(Spyrga @ 2007 07 30, 10:49)
slyva, vasara LVJC baseinas nedirba  schmoll.gif is tikro ten yra 2 baseinai - mazasis ir didysis. nezinau, ka reiskia tas tavo pora metru plaukimas  g.gif o tai tu nori vaikscioti ten, kur moko plaukti nuo pat pradziu mazajame baseine?


As pirmiausia eiciau pas treneri mokytis normaliai plaukti, ismokt kvepuot ir pan., nes pas mane dabar yra siokia tokia vandens baime ypac kai dugno kojom nesiekiu..
Vakar varciau LVJC puslapi, bet kad nedirba, neparasyta g.gif O kada jis prades dirbti?
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2007 07 30, 11:13)
Vakar varciau LVJC puslapi, bet kad nedirba, neparasyta  g.gif O kada jis prades dirbti?


kazkada rugseji g.gif bet nezinau, ar nuo rugsejo 1 d., ar veliau g.gif
tai tau reiktu eiti i mazaji baseina, i tuos uzsiemumus, kur suaugusius moko plaukti mirksiukas.gif
gali pasiskaityti sita tema. cia yra nemazai pasisakymu (mano irgi blush2.gif ) apie suaugusiu mokyma plaukti LVJC 4u.gif
as irgi pradejau tenai nuo maziuko, pas ta vyruka rytais, pries darba. dabar jau perejau i dideli baseina. rugseji planuoju eiti toliau tobulintis rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Spyrga @ 2007 07 30, 11:19)
kazkada rugseji  g.gif bet nezinau, ar nuo rugsejo 1 d., ar veliau  g.gif
tai tau reiktu eiti i mazaji baseina, i tuos uzsiemumus, kur suaugusius moko plaukti  mirksiukas.gif
gali pasiskaityti sita tema. cia yra nemazai pasisakymu (mano irgi  blush2.gif ) apie suaugusiu mokyma plaukti LVJC  4u.gif
as irgi pradejau tenai nuo maziuko, pas ta vyruka rytais, pries darba. dabar jau perejau i dideli baseina. rugseji planuoju eiti toliau tobulintis  rolleyes.gif


Aciu 4u.gif
Tema ilgoka jau doh.gif Bet gal kaip nors iveiksiu lotuliukas.gif
Atsakyti