Įkraunama...
Įkraunama...

Kas jums sunkiausia vaiko auginime?

Vat man irgi sunkiausia būna, kai mažiui kas nors negerai, kai jam kas nors skauda ar maudžia, dažniausiai pilvą. Žiūri taip raudonom apsiverkusiom akytėm,  kad norisi sienom lipt iš beviltiškumo. Praeis pilvo skausmai žiūrėsim, kas toliau bus sunku. Pakolkas apie save ir savo planus mažai galvoju, dar visas gyvenimas yra vaikis ir jo pilvelis  :D Žinoma, ūgtels ir po truputį viskas keisis. Tikėkimės į gera... smile.gif
O su kantrybe daugmaž viskas gerai, ją jau baigiu išsiugdyt  ;D ;D ;D
Atsakyti
Man tai niekas nesunku, tik va nesuprantu ko vakarais pikta kaip širšė ir vos bepašliaužiu...
Atsakyti
Vobla, is malonumo  [smiley=alien.gif] [smiley=hah.gif]
Atsakyti
QUOTE
Man tai niekas nesunku, tik va nesuprantu ko vakarais pikta kaip širšė ir vos bepašliaužiu...


;D ;D ;D ;D

Stai kur geriausias apibudinimas!!!! Liuks , vobla!
Atsakyti
man daba sunkiausia buvo , kai reikedavo lopshely palikt, gerai kad tai neilgai teses, bet kai pagalvoji visada sunku buvo, bet sunkumai taip greitai pasimirsta... sunku likti vienai su vaiku, sunku kai guli reanimacijoj su laseline visas ishsekes, sunku kai serga, sunku kai neklauso, nesuduot per shikine, bet visa tai taip laikina, ash vis pagalvoju, kad sunkiausia bus kitai ji atiduot (turbut bjauri anyta busiu) ;D
Atsakyti
SUNKIAUSIA

Nemiegot, kai vaikas tempia iš lovos, o taip nori pdar minutelę pasnausti po bemiegės nakties

Nerėkt, kai vaikas viską verčia aukštyn kojom ir daro ne taip, kaip aš noriu

Nesinervuot, kai eilinį kartą virtuvė pilna maisto, o likučiai išdalinti žaislam, kai sienos nuspalvintos, kai rūbai papuošti įvairiom dėmėm, kai užtiesalai ir užuolaidos tampa rakšluoščiais, kai grindys laižomos, nes purvinos

Turėt kantrybės, kai jos likučius net  per mikroskopą su pinsetu sunku surankiot

Atrast jėgų, kai jautiesi kaip išsunkta citrina, o vaiko energija ir entuziazmas per kraštus liejasi upeliais

LENGVIAUSIA

Pasakyti marčiai kaip nuostabu ir lengva buvo auginti vaikus
Atsakyti
sunkiausia buti gera mama 24 val. per para, nepaisant to, jog kaip zmona tave iskaudino vyras, kaip zmogu-kaimyne, kaip darbuotoja- darbdavys...
Atsakyti
QUOTE
sunkiausia buti gera mama 24 val. per para, nepaisant to, jog kaip zmona tave iskaudino vyras, kaip zmogu-kaimyne, kaip darbuotoja- darbdavys...


super  ;)


Atsakyti
Skaitau ir dziaugiuosi, kad ne man vienai taip sunku (bjauri merga, ar ne? tongue.gif)
Nepaisant to, kad mano suneliui 1 metukas ir 4 menesiukai, jis dar nakti 1 karta valgo, 2 kartus geria ir ... vis keliasi... Mes su vyru abu dirbam. Tai dienom vaiktom kaip zombiai, net baisu... Bet sunkiausia tai, kad nezinau, ka daryti-mano suniukas labai naklauso: jei kas nepatinka, paleidzia savo ozius ir krenta ant zemes, musasi, kandziojasi... Tragedija. Ir gauna i subiniuka. Niekas nepadeda. Ka man daryti???...
Atsakyti
dabar maniškėms 5,5 ir 6,5m., šiuo metu sunkiausia įskiepyt švarą, tvarką ir atsisakyt tarpusavio peštynių blink.gif , kas buvo sunkiausia, kai jos buvo mažiukės, jau negaliu pasakyt g.gif , pačioj pradžioj, kai viena buvo maža, o kita-pilve, buvo sunku g.gif ir tik gimus antrajai, gal iki kokių metukų reikėjo suktis kaip konvejeriui be pertraukų, daug jėgų, kantrybės, išmonės huh.gif
Atsakyti
as auginciau, kad ir 3-4 vaikus jei galeciau miegoti naktimis sad.gif
MIEGO trukumas pakolkas sustabdo nuo noro tureti daugiau vaiku blink.gif
Atsakyti
apie 2 metus ir aš, galima sakyt, nemiegojau, ir diegliai vaikus labai ilgai ir stipriai kankino, bet viskas, kas sunku, negera, pasimiršta, gauni daug didesnę laimę wink.gif
Atsakyti