Įkraunama...
Įkraunama...

Kas jums sunkiausia vaiko auginime?

QUOTE (pupa @ 2003 07 17, 20:07)


LENGVIAUSIA

Pasakyti marčiai kaip nuostabu ir lengva buvo auginti vaikus

Cia tai tikrai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (lengvute @ 2004 06 16, 14:34)
apie 2 metus ir aš, galima sakyt, nemiegojau, ir diegliai vaikus labai ilgai ir stipriai kankino, bet viskas, kas sunku, negera, pasimiršta, gauni daug didesnę laimę wink.gif

va man irgi visi kieno vaikai didesni taip sako g.gif
Nu man kazkaip nesitiki... kol kas laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (lengvute @ 2004 06 16, 13:23)
dabar maniškėms 5,5 ir 6,5m., šiuo metu sunkiausia įskiepyt švarą, tvarką ir atsisakyt tarpusavio peštynių blink.gif , kas buvo sunkiausia, kai jos buvo mažiukės, jau negaliu pasakyt g.gif , pačioj pradžioj, kai viena buvo maža, o kita-pilve, buvo sunku g.gif ir tik gimus antrajai, gal iki kokių metukų reikėjo suktis kaip konvejeriui be pertraukų, daug jėgų, kantrybės, išmonės huh.gif

Jezau jezau doh.gif Nezinociau, ka daryt, jei tarp vaiku butu tik metu skirtumas wacko.gif Po gimdymo praejus 2 savaitems, mano brangusis pareiske, kad nori antro vaiko blink.gif Nu bet as pasakiau, kad dar teks paluketi...
Atsakyti
Man irgi sunkiausia buvo kilotis naktim po kelis kartus,nes man miegas sventas dalykas.O dabar tai jau su miegu jokiu problemu neber,uztat vargina triuksmas ir judejimas visa diena.kai lialius eina miegot,buna palaimos virsune.O siaip kiekviens sunkumas suteikia dziaugsmo,nes per juos pamatai kaip tobuleja ir auga tavo vaikas.Nuostabu stebeti toki stebukla
Atsakyti
Lengviausia- praeityje, sunkiausia - ateityje ( Maži vaikai - mažos problemos, dideli vaikai - atitinkamai )
Atsakyti
Sunku... todel ir mylim juos be proto. wub.gif
Miegas, amzina betvarke, negalejimas buti nepriklausomai, daryti ka nori... paskui bus sunku laukti, kada ji pagaliau atvaziuos aplankyt.... Tikrai - kuo toliau - visad atsiras sunkumu...
Bet kai sunku - ieskau jos sypsenos biggrin.gif Skaidrios kaip giedras dangus, kaip geles ziedas, kaip lengvo vejo gusis.
O tada jauciuos issimiegojus ir viskuo patenkinta smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
... kai ryta atsikeles prazysta sviesiausia sypsena ir sako: Myliu tave...
... kai kryksdamas lekia pasitikti tecio...
... kai liezuvi prikandes turskiasi purvo baloj...
... kai juokiasi ziuredamas filmukus vaikam...
... kai tupi pakelej uzsiziurejes i vabala...
... kai namai pilni alaso, bo "diedai" duksta it isproteje...
... kai simtus kartu per diena girdi: Kas cia? Kodel? Mama, paziurek!!!
... kai kisa uzgauta ranka pabuciuot ir po to atsidusta -" Jau geriau..."
... Kai pries miega papraso: "Dar pabuk..."

Sunku, kad negali sustabdyti tu akimirku... Sunku, kad vaikai auga taip greitai, jog nespeji atsidziaugti... Sunku, pagalvojus kur reiks deti visa ta begaline meile, kai vaikas isaugs ir iseis i "zmones"...

Atsakyti
Kaip grazu,net susimasciau apie tuos neisvengiamus dalykus.Susigraudinau... sad.gif
Atsakyti
Mano neišsimiegojimas, vaiko ligos ir ožiai doh.gif
Atsakyti
Sunku,kai nuo namų rūtinos tampu pikta,irzli ir nebeturiu tiek kantrybės vaiko išdaigom pakęst.Kai pailsėjus būnų,net nekreipiu dėmėsio į visas šunybes,bet va kai pavargus...Gėda po to būna,kad nesusitvardžiau,kad pakėliau balsą,širdis plyšta,kai po mano pykčio priepuolio, sūnus ateina ir glaudžiasi. verysad.gif Tokia tada šlykšti pati sau būna,bet tuo metu būnu silpna ir nesugebu susitvardyti.. angel_sadangel.gif
Sunku,kai supranti,kad dabar atsakinga esu ne vien už save,bet ir savo žmogutį,kad turiu stegtis jį visko išmokyti,kad visada turiu jam atiduoti visą savo dėmesį,kad negaliu pasirodyti silpna,kartais kvaila,kad visada turi būti kaip mūras,už kurio gera ir ramu... verysad.gif Sunku,bet tuo pačiu supranti,kad be savo vaiko būtų dar sunkiau.Nepavargstu aš fiziškai,netrūksta man miego,man trūksta ramybės viduje.Labai noriu nustoti dėl visko pergyventi... 4u.gif
Atsakyti
o ma sunkaiusia kartais buna,keistas vyro poziuris i vaiko auklejima,jam atrodo kad as esu dekretinese as jou turiu ir ruppintis 24val per para...bet gi atsiprasau as esu dar jauna norisi ir i grozio salona ir su draugemis iseiti...man tai keista vyrams galima o mums ne,juk nenuplys rankos kad valanda kita pabus su vaiku...aisku as nekalbu apie balius ir gastrolias,tas jau praejo,bet kartasi ir musm i nauda iseiti pasismoneti ne tik su vaiku visur
Atsakyti
QUOTE(madlena @ 2006 10 13, 23:48)
o ma sunkaiusia kartais buna,keistas vyro poziuris i vaiko auklejima,jam atrodo kad as esu dekretinese as jou turiu ir ruppintis 24val per para...bet gi atsiprasau as esu dar jauna norisi ir i grozio salona ir su draugemis iseiti...man tai keista vyrams galima o mums ne,juk nenuplys rankos kad valanda kita pabus su vaiku...aisku as nekalbu apie balius ir gastrolias,tas jau praejo,bet kartasi ir musm i nauda iseiti pasismoneti ne tik su vaiku visur


Pritariu visapusiskai drinks_cheers.gif !reikia ir is teveliu puses auklejimo!Nes paskui galime sulaukti ir priekaistu is vyro puses,gali buti taip kad sakysPVZ:musu vaikas toks delto kad pati taip isauklejai,todel ir reikia abipusio auklejimo!Juk vizgi abu esame tevai!
Atsakyti