Įkraunama...
Įkraunama...

Palikimas - Ar tikitės tokio sulaukti?

Kadangi karalystės paveldėti nenusimato, tai nesuku dėl to galvos, lai sau gyvena smile.gif
Atsakyti
Kai pasvajoji, tai gal ir gerai būtų gauti kokią pilį ar milijoną biggrin.gif

Bet kai žinai, kad nei man nei vyrui nieko nesišviečia - reikia kurtis pamatus patiems.
Žodžiu, jokie palikimai (išskyrus moralinius) man negresia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo J.E. Aistė&Julijonas: 01 spalio 2006 - 12:44
na apie tai kazkaip negalvoju, bet palikomo siek tiek yra .... ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
manau palikimas (geras) gresia ne man o mano vaikams nuo seneliu. bet itariu kad bandysiu priglobt ta turta ir apsaugot juos kol ishmoks vertint pinigus. nera nieko blogiau nei pinigai be zhiniu, kaip jie sunkiai ateina... schmoll.gif
Atsakyti
Zinau, kad nesulauksiu. Tevai jau yra pasake, kad buta paliks mano broliui, nes as ir pati sugebesiu gyvenima susikurti, o jis ne toks "shustras", todel jam reikia padeti... Mano vyras turi 2 seseris, kurioms irgi "reikia padeti", todel apie kokius nors palikimus kalbeti neverta. Nors paklausius apie tai, kaip draugams seneliai buta ar nama paliko, kartais verkti norisi...

Atsakyti
uj ne schmoll.gif ir nenusimato ir nenorėčiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Minerva @ 2006 10 16, 11:39)
Zinau, kad nesulauksiu. Tevai jau yra pasake, kad buta paliks mano broliui, nes as ir pati sugebesiu gyvenima susikurti, o jis ne toks "shustras", todel jam reikia padeti... Mano vyras turi 2 seseris, kurioms irgi "reikia padeti", todel apie kokius nors palikimus kalbeti neverta. Nors paklausius apie tai, kaip draugams seneliai buta ar nama paliko, kartais verkti norisi...

Pakarnas versis dvi karves zinda, o uparnas - ne vienos.
Atsakyti
QUOTE(bulba @ 2006 10 16, 15:06)
Pakarnas versis dvi karves zinda, o uparnas - ne vienos.


Gal aletumet man isversti i lietuviu kalba ? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bulba @ 2006 10 16, 16:06)
Pakarnas versis dvi karves zinda, o uparnas - ne vienos.


blink.gif

O jeigu lietuviskai? rolleyes.gif
Atsakyti
Verciu: palikimo uz grazias akis paprastai neduoda, reikia prisigerinti. Netgi tevai daznai palikima paskirsto nevienodai, meilesnis vaikas gauna daugiau.
Atsakyti
QUOTE(bulba @ 2006 10 16, 18:19)
Verciu: palikimo uz grazias akis paprastai neduoda, reikia prisigerinti. Netgi tevai daznai palikima paskirsto nevienodai, meilesnis vaikas gauna daugiau.


Tada tikrai negausiu smile.gif

Atsakyti
As irgi esu tas uparnas versis.
Atsakyti