Įkraunama...
Įkraunama...

Palikimas - Ar tikitės tokio sulaukti?

O gak kas nori pasidalint? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bulba @ 2006 10 16, 10:19)
Verciu: palikimo uz grazias akis paprastai neduoda, reikia prisigerinti. Netgi tevai daznai palikima paskirsto nevienodai, meilesnis vaikas gauna daugiau.


Che che, tikra teisybė. Atsimenu, ateidavo karts nuo karto senukai pas mus į banką peržiūrėti savo paveldėtojus. Sakydavo, "atėjau išbraukti dukros Susan'os iš paveldėtojų, nes jau antri metai iš eilės Kalėdinio atviruko iš jos šeimos nesulaukiu" Taip taip, būdavo ir tokių atvejų...
Atsakyti
QUOTE(Merguzele @ 2006 10 16, 18:04)
Che che, tikra teisybė. Atsimenu, ateidavo karts nuo karto senukai pas mus į banką peržiūrėti savo paveldėtojus. Sakydavo, "atėjau išbraukti dukros Susan'os iš paveldėtojų, nes jau antri metai iš eilės Kalėdinio atviruko iš jos šeimos nesulaukiu" Taip taip, būdavo ir tokių atvejų...


O as manau, kad nieko cia tokio, jei vienam paliekama daugiau, o kitam maziau, ypac, jei vienas paliegusiais tevais rupinosi, karse, savo laika aukojo, o kitas nesugebejo net atviruko parasyti... doh.gif
Atsakyti
Esu maciusi, kaip del nevienodai paskirstyto palikimo broliai/seserys visiskai nutrauke santykius. Del to mano testamente, jeigu vyras mirtu pirmas, abu vaikai gautu viska per puse. Sita santyki pakeisiu tik tuo atveju, jei vienas vaikas liktu nedarbingas. O jeigu manimi sena rupintusi tik vienas vaikas, tai pasistengciau jam atsilyginti dar gyva budama. Tikrai nenoriu, kad po mano mirties vaikai liktu priesais.
Atsakyti
Net negalvojau apie tai.Aš vienturtė,tai jei mama ką paliktų,tai tik man ax.gif
Atsakyti
visiskai nesitikiu.savo gana jaunam amziui turiu tai, ko man reikia, o ko truksta uzsidirbsiu pati.
Atsakyti
as vienturte tai tikriausei liks viskas man,nors as jau savo viska turiu
Atsakyti
Manau ne, nes savo limita mes jau dabar isvaistem biggrin.gif

Atsakyti
na siuo momentu tikrai ne..nebent koki nezinoma dede amerikoj turiu..ka gali zinot g.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
O aš tai gavau šiokį tokį palikimą tongue.gif močiutės brolis paliko.
Tai žinot kadangi aš nesiskaitau kaip jo giminaitė, tai valstybė apmokestina dar 5% paveldėtą turtą doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Merguzele @ 2006 10 16, 20:04)
Che che, tikra teisybė. Atsimenu, ateidavo karts nuo karto senukai pas mus į banką peržiūrėti savo paveldėtojus. Sakydavo, "atėjau išbraukti dukros Susan'os iš paveldėtojų, nes jau antri metai iš eilės Kalėdinio atviruko iš jos šeimos nesulaukiu" Taip taip, būdavo ir tokių atvejų...


Nesupratau, tai testamentas banke laikomas? blush2.gif
Atsakyti
Pries kokius 10 metu pasikviete mane tevo pussesere su vyru (savo vaiku neturi) ir pasake,kad uzrase testamentu man savo buta ir paprase priziureti vienos ju giminaites kapa, kai ju jau nebus gyvu. As buvau tiek pribloksta tokio sprendimo, kad tik sugebejau pramurmeti:"Dekui", ir viskas. Po to pokalbio nieko daugiau nebuvo, sueidavom retkarciais, pakalbedavom, bet bendraujam labai retai. Neseniai mire sios pusseseres vyras, pries tai palikes testamenta, kad viskas po jo mirties atitenka zmonai. Dabar ir mastau, tai atiteks butas man po tetos mirties ar ne g.gif Kazkaip nedristu jos pati uzklausti, sakys, kad noriu greiciau jos mirties... Zinau, kad galima bet kada testamenta pakeisti, gal ji jau taip ir padare, nieko man nepasakiusi, kas as jai- devintas vanduo nuo kisieliaus... blush2.gif Kaip butu galima suzinoti, ar dar galioja tas pries 10 metu surasytas testamentas ?
Atsakyti