Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdos dar toli

Sveikos Kalėdų mylėtojos. 4u.gif
Aš taip pat jau laukiu šių Kalėdų,jau norisi kažką planuoti,kurti. Pasvajojiu pati sau tyliai apie šventes,kad neikas negirdėtu, baisu būti nesuprasta biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif , kad vasara laukiu Kalėdų. Šios šventės bus ypatingai laukiamos, nes laukia gruodžio vidurį šeimos pagausėjimas nestuke.gif tad turiu viska suplanuoti,pasidaryti ir dovanėles suruošti iki tų dienų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(garbanėlė2 @ 2012 08 28, 22:33)
Sveikos Kalėdų mylėtojos.  4u.gif
Aš taip pat jau laukiu šių Kalėdų,jau norisi kažką planuoti,kurti. Pasvajojiu pati sau tyliai apie šventes,kad neikas negirdėtu, baisu būti nesuprasta  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif , kad vasara laukiu Kalėdų.  Šios šventės bus ypatingai laukiamos, nes laukia gruodžio vidurį šeimos pagausėjimas  nestuke.gif tad turiu viska suplanuoti,pasidaryti ir dovanėles suruošti iki tų dienų  smile.gif


Puikiai tave suprantu, pries du metus musu stebukliukas gime gruodzio 20, su dovanom as jau nesugebejau pasiruosti tai vyras lakste visiems pirko smile.gif reikejo man uzsiimti ir kokiam lapkriti pripirkti, bet kazkaip tada apie kaledas dar taip nesvajojau blush2.gif
Atsakyti
Kad ne taip jau tos Kalėdos ir toli, tuoj, žiūrėk, orai subjurs, visiškai atvės ir beliks guostis, kad greit užplūs Kalėdų nuotaikos smile.gif Mes, po kol kas, šiai šventei nesiruošiam, nes laukiam Halloween'o, o po to jau pilnai į trasą ruoštis Kalėdoms. Prisipažinsiu, kad šiandien jau pradėjau ieškoti dekoro idėjų, taip pat dovanų apipavidalinimui blush2.gif
Atsakyti
Man Kalėdos visai netoli ir galvoti apie jas jokia ne gėda mirksiukas.gif Manau, kad kas taupo pinigėlius, tikrai jau patyliukais, kaip ir aš, klausosi artimųjų svajonių ir ieško ieško... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lingucis @ 2012 09 01, 16:57)
Man Kalėdos visai netoli ir galvoti apie jas jokia ne gėda mirksiukas.gif Manau, kad kas taupo pinigėlius, tikrai jau patyliukais, kaip ir aš, klausosi artimųjų svajonių ir ieško ieško... smile.gif


As vaikams jau pradejau pirkti dovanas, ne del taupumo, nors taip ieskau pigiau, bet kad kai paleidzia prekybcentriai nuolaidu maratonus tai galiausiai nieko neimanoma gero rasti, lieka tik slamstas visoks. Mano vyras tai parinas kad as jau pradejus galvoti kaledu link, mastau kokius papuosimus pasigamint reiks, ieskau internete ideju (dar nieko nedarau kolkas) o jis vis nervuojas sako svaistau laika, bet kadangi man atostogos iki gruodzio pabaigos, tai spesiu pasidaryt ka noriu ir dar susitvarkyt visus kitus reikalus 4u.gif bet nzn cia turbut ne man vienai, kai galvoju apie kaledas jauciuosi laiminga thumbup.gif
Atsakyti
O as dovaneles pirksiu ne tik del dabartiniu nuolaidu, bet ir del taupumo, bijau sildymo saskaitu ir kitu rupesciu, tad nutariau po truputi, po truputi dabar pirkti, juo labiau kai ketinu tevams pirkti renew ciuzinuka, o jis beveik 500, tad teks pasiverzti dirzus
Atsakyti
as irgi pradejau si savaitgali mastyti, kad reik pradet ruostis Kaledoms... ypac kai dar iki Kaledu turetu atkeliaut naujas seimos narys.... tai gruodi nebus kada... tai mintijau gal va per ateinancias pora savaiciu Kaledinius atvirukus uzsakysiu ( visad darom su seimos nuotrauka.... ) ir dovaneles pasiplanuosiu... na, bent jau kam reikes tu dovaneliu ir jei yra kokiu ideju, ka is tikruju dovanot...
Atsakyti
smarty_978 - kur atvirukus užsakinėji? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaspinėlis smile.gif
,2012 09 03, 15:49]
smarty_978 - kur atvirukus užsakinėji?  ax.gif


ten, kur geriausia akcija biggrin.gif
pernai radau per internetine photoshop viena perki, antra nemokamai ir uzakant daugiau 10mt - siuntimas pagamintu i namus nemokamas ( kazkada spalio menesi tai buvo)... tai planuoju siemet irgi kazko panasaus ieskoti... g.gif
Atsakyti
QUOTE(allegro @ 2012 07 10, 14:31)
Galėtumėt pasirodyt su savo darbukais ax.gif


Prašom:

user posted image
user posted image
user posted image

Kadangi tuomet buvo dideliausi vasaros karščiai, tai ir žaisliukai išėjo vasariški biggrin.gif
Gal nelabai matosi, bet tai - trys skirtingi žaisliukai, 6 cm - su 8 lapeliais, 8 cm - su 9, ir 10 cm skersmens - su dviem eilėm lapelių po dešimt.
Atsakyti
As ir jau laukiu Kaledu smile.gif siemet jos bus ypatingos, nes busim ne dviese, o tryse wub.gif bus pirmosios musu mazylio Kaledos smile.gif jau dabar galvoju ka kam padovanoti smile.gif dauguma dovaneliu bus ranku darbo kaip ir pernai smile.gif
Atsakyti
Zvirbliss, kokias dovanas gamini? smile.gif
Atsakyti