Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas nėštumo metu ir po gimdymo

QUOTE (Rasma @ 2004 10 05, 15:50)
Oi ne, iškart galiu psakyti, jogą nėštumo metu geriau pamiršti wink.gif Visokie bodyfleks'ai ir raumenų tempimo pratimai irgi negerai..geriausia yra baseinas, mankšta su kamuoliu rolleyes.gif

Keista, kazkas man cia nesutampa. O tai kodel yra ta speciali nesciuju joga?? g.gif
Atsakyti
Vat būtent nėščiųjų joga.O paprastoj jogoj daug įsirėžimo pratimų-kas didina vidinės pilvo ertmės spaudimą-žodžiu negerai vaikeliui.Bodyflex'e yra kvėpavimo užlaikymas kas irgi labai negerai nes per tą laiką vaisius negauna deguonies.O nėščiųjų joga yra tiesiog pasiražymas, pasivartymas nuo šono ant šono dry.gif .Geriau aqua aerobika-dirba visas kūnas, o ir nugara pailsi thumbup.gif
Atsakyti
Prisiminiau pažadą ir pažiūrėjau, kokia turi būti besilaukiančios mamos temperatūra po sporto rolleyes.gif
Buvau teisi ji neturėtų viršyti 37,4, nes jei ima siekti 37,6, tai jau nebegerai besivystančiam kūdikėliui. Temperatūra matuojama praėjus 10 min. po pasportavimo, prieš maudymąsi, pageidautina tiesiojoje žarnoje arba makštyje.
maksimalus besilaukinačios mamos pulsas neturėtų būti didesnis nei 150-155 k/min, geriausia, kad būtų apie 145 k/min.tai va tiek.
Atsakyti
Kada pradejote sportuoti po gimdymo? Kaip sekesi? Ar leido dartarai ir ar nieko blogo nenutiko? Pasidalinkit smile.gif
Atsakyti
As tai kazkaip dar sportuoti nepradejau, nors mergytei jau beveik keturi menesiai.Kazkaip anksciau bandziau daryti bodyflex'a ir atsilenkimus, bet pasidarydavo silpna ir bloga, tai kol kas nustojau, nors labai noretusi nulekt i sporto kluba fitness3.gif
Atsakyti
Galima pradeti sportuoti 6 savaitės po gimdymo. :ohMano vaikeliui jau 3 mėn. tai kartais vakarais kelis atsilenkimus padarau doh.gif g.gif mad.gif . Labai norečau lankyti kokį sporto klubą, bet laiko ir norinčių kartu lankyti, nerandu. Būtų gerai atsikratyti svorį thumbup.gif , kuris liko po nėštumo nestuke.gif mad.gif .Nes tada turėsiu išmesti visus rubus, kuriuos nešiojau prieš nėštumą huh.gif Teks keisti garderobą thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (Samanta @ 2004 11 24, 02:53)
Kada pradejote sportuoti po gimdymo? Kaip sekesi? Ar leido dartarai ir ar nieko blogo nenutiko? Pasidalinkit smile.gif

cia ziurint koks sportas wink.gif pradeti galima ir as bent taip ir dariau vos ne ta pacia diena kai pagimdziau, tik zinoma kitaip, ir ne tokiu kruviu, paskui palaipsniui didinant kruvi, beveik kaip iki nestumo sportavau po 3 sav po gimdymo , o visiskai normaliai, su taip paciais kruviasi po kokiu gal 6 savaiciu, bet man kiti standartai taikomi rolleyes.gif tongue.gif
o siaip viskas priklauso nuo pacios moters, jos fizinio aktyvumo iki nestumo ir per nestuma, taip pat nuo gimdymo, jeigu viskas gerai, nera ko stabdyt, kuo greiciau pradesi tuo greiciau atsistatysi.
Atsakyti
As tai labai noreciau eiti sportuoti i sporto klubo. Taciau irgi neturiu kompanijos, o labai jau norisi atsikratyti visu likusiu kilogramu po gimdymo... biggrin.gif Tai vat ir klausiu, gal kurios eina. Ar nuo kada ejo, kokia sporto saka usiimineja ar uzsiiminejo. Man asmeniskai labai patinka ivairios aerobikos rusys. Pries pastojant lankiau aerobika clap.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Samanta: 24 lapkričio 2004 - 19:04
čia apie mankštą po gimdymo wink.gif :
http://www.eva.ru/ma...ow?articleId=89
Atsakyti
Namie kojytes kilot ir atsilenkimus atsargiai daryt pradejau praejus kokioms 3 savaitems po gimgymo, kadangi man dare cezari, tai preso pratimai pradzioj buvo kiek skausmingi...o i sporto kluba su leliuku pradejom vaiksciot praejus 1 men ir 1 savaitei po gimimo, kolkas viskas gerai smile.gif Gruosii planuoju eit jau ne 2 kartus, o 3 per savaite smile.gif aisku mano mamai , draugams, giminems ir pazystamiems as keliu siauba, nes jie mano, kad as tureciau da tupet namie, visa paliegusi ir pabalusi, o vaiko isvis, net laukan visa ziema nevezt laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (Upsiukas @ 2004 11 26, 13:59)
Namie kojytes kilot ir atsilenkimus atsargiai daryt pradejau praejus kokioms 3 savaitems po gimgymo, kadangi man dare cezari, tai preso pratimai pradzioj buvo kiek skausmingi...o i sporto kluba su leliuku pradejom vaiksciot praejus 1 men ir 1 savaitei po gimimo, kolkas viskas gerai smile.gif Gruosii planuoju eit jau ne 2 kartus, o 3 per savaite smile.gif aisku mano mamai , draugams, giminems ir pazystamiems as keliu siauba, nes jie mano, kad as tureciau da tupet namie, visa paliegusi ir pabalusi, o vaiko isvis, net laukan visa ziema nevezt laugh.gif laugh.gif

Upsiuk, kokiam sporto klube sportuoji su savo leliuku? Ir jei gali papasakok, kaip sekasi su mazu vaikuciu vaikscioti i sporto kluba? Ar nera sunku ir nepatogu?
Atsakyti
oo, ash ir norechiau suzhinot kur cia su leliukais galims sportuoti clap.gif clap.gif clap.gif ishkart uzhsirashychiau thumbup.gif nes mano leliukas mazhas irgi, palikt nera kaip, o pasijudint labai norisi thumbup.gif namie tingisi doh.gif mad.gif laugh.gif
Atsakyti