Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas nėštumo metu ir po gimdymo

Zinau kad OlympicGym galima sportuoti su vaikiukais iki 1metu. O kaip kituose nezinia. Bet labai smalsu suzinoti, kaip sekasi mamom sportuoti su mazaisiais rolleyes.gif
Atsakyti
Na kiek girdejau, tai Olympic gyme nebera treniruociu su vaikiukais. O dabar atsidare naujas sporto klubas prie Mindaugo maximos ir jame vyksta treniruotes su leliukais, man labai patinka, apie ji suzinojau supermamoj, placiau pasiskaityk cia
ten yra ir nuotraukeliu smile.gif
Beje, maziai visai netrukdo... wink.gif
Atsakyti
Aš tai pradėjau sportuoti kai mažiui sukako trys menesiai. Suneli palieku vyrui, o pati - i aerobika. buvo sunku pradeti, bet labai faina vel pajausti savo raumenis tongue.gif .
Atsakyti
As pradejau eiti i Impulsa kai mano 2.gif 2.gif suejo 4 menesiai, t.y. visai neseniai. Esu po cezario. Gydytojai sake, kad galesiu pradeti sportuoti jau po 3 menesiu, bet as neskubejau. O sporto klubo kineziterapeutai (ar kaip jie ten g.gif ) sako, kad po cezario galiu pradeti tik praejus 6 menesiams, bet as labai prasiau, sakiau, kad negaliu i save ziureti cry.gif (kai nusirengiu, nes su drabuziais dar visai padorus vaizdelis blush2.gif ), tada man sudare programa kur visai nera pratimu pilvo presui ir liemeniui. labai noriu atsikratyti antsvorio. tam geriausia eiti i aerobika, o dar geriau i fitness bike, jau bent taip man pasake sporto klube. bet as tai pradesiu daryti kai bus 6 menesiai po gimdymo, nes ten dideli kruviai, o dabar bandau deginti savo kalorijas ant treniruokliu ir pirtyje. ir taip 3 kartus i savaite fitness4.gif sekmes ir visoms kitoms, kurios norite grazinti tai kas buvo prarasta nestumo metu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viktute: 22 sausio 2005 - 21:11
Aš po gimdymo suskubėjau, pradėjau namie sportuot po 2 sav., tai ėmiau taip kraujuot, kad turėjau 2 mėnesiam atidėt. Po gimdymo svėriau 8 kg mažiau negu prieš (ot pasisekė thumbup.gif ), bet labai norėjau raumenukų, tai nuėjau kilnot svorių. Pakilnojau, atsistačiau ir pasidarėm antrą nestuke.gif . Kai pagimdysiu, vėl sportinsiuos - toks malonumas po tų sėdėjimų namie... L. norėčiau į pirtį ar baseiną - gaila, pakolei kas finansai tiek daug neleidžia sad.gif .
Atsakyti
QUOTE(Viktute @ 2005 01 22, 22:07)
As pradejau eiti i Impulsa kai mano  2.gif  2.gif  suejo 4 menesiai, t.y. visai neseniai. Esu po cezario. Gydytojai sake, kad galesiu pradeti sportuoti jau po 3 menesiu, bet as neskubejau. O sporto klubo kineziterapeutai (ar kaip jie ten g.gif  ) sako, kad po cezario galiu pradeti tik praejus 6 menesiams, bet as labai prasiau, sakiau, kad negaliu i save ziureti  cry.gif  (kai nusirengiu, nes su drabuziais dar visai padorus vaizdelis  blush2.gif  ), tada man sudare programa kur visai nera pratimu pilvo presui ir liemeniui. labai noriu atsikratyti antsvorio. tam geriausia eiti i aerobika, o dar geriau i fitness bike, jau bent taip man pasake sporto klube. bet as tai pradesiu daryti kai bus 6 menesiai po gimdymo, nes ten dideli kruviai, o dabar bandau deginti savo kalorijas ant treniruokliu ir pirtyje. ir taip 3 kartus i savaite fitness4.gif sekmes ir visoms kitoms, kurios norite grazinti tai kas buvo prarasta nestumo metu  4u.gif



As norejau paklausti ar tu maitini vaika krutimi? Ar maitinanciai galima eiti i pirti?
Atsakyti
QUOTE(ruzavi naguciai @ 2005 02 08, 16:59)
As norejau paklausti ar tu maitini vaika krutimi? Ar maitinanciai galima eiti i pirti?


sito nezinau, as jau nebemaitinu
Atsakyti
As irgi jau kliedziu, kaip noriu eiti sportuoti. Nes iki nestumo su didesnem ar mazesnem pertraukom, bet sportuoju apie 10 m. Aisku si pertrauka pati didziausia sad.gif . Bet ka padarysi. Taciau mane neramina vienas dalykas, kadangi maitinu maziuka pati ir nusiteikusi maitinti min iki 6 menesiu jei tik pakaks pienuko, ar negali nuo kruvio dingti pienas. O vyras gasdina mane, kad taip ir atsitiks biggrin.gif . Idomu ar kam nors taip buvo?
Atsakyti
Sportuoti pradejau praejus 2.5 men. po cezario. Pradejau nuo lengvo paplaukiojimo baseine, dabar jau rimciau sportuoju- aerobikos saleje ir baseine. Po truputi didinu kruvi, jauciuosi l.gerai. thumbup.gif
Tiesa, jau savo pienu nebemaitinu. Net nezinau, gal man taip sutapo, bet kudikis atsisake imti kruti kai pradejau lankytis baseine, gal nuo chlorkes kvapo, nezinau g.gif
Atsakyti
[FONT=Optima]Sveikos visos mamytes, ziuriu dauguma sportuoja nemaitindamos jau pacios, gal kas esat sportave dar bemaitinant, idomu tai kaip nors gali atsiliept pienukui ar ne g.gif
Atsakyti
As tai pradejau sportoti Impulse 2.5 men. po gimdimo, dar i po cesario pjuvio. Zurnalose visur rasoma, kad galima sportoti jau po 8 sav. bet man trenere pasake, kad as atejau dar ankstoka(2.5man. ). Maitinau krutine, dabar maitinu. Sportavau 5 kartus per savaite po 1-1.5 val. Suleknejau, bet dar pilvas liko. Ketinu vel ten eiti sportoti, nors dar maitinu krutine. Bet pirtyje nebuvau nekarto, bijau, kad pienas pradings. Ar tiesa?
Atsakyti
pradejau sportuoti praejus 5 men po gimdymo biggrin.gif jau tikrai jauciausi gerai ir sportas neteike jokio diskomforto,tik malonuma! cool.gif lankausi grandgym'e,aerobika,pirti,baseina,o dar ir pati maitinu pilnu tempu.pieno nuo to nesumazejo.ir vaikeliui gerai,ir mama patenkinta cool.gif
Atsakyti