Įkraunama...
Įkraunama...

IELTS akademinis modulis

Oi gerai kad priminet.. man irgi ta testa laikyt turbut kitamet reikes.. sakot, kad butina tuos kursus lankyt..? o jeigu anglu kalbos zinios geros.. (valstybinis 99)..? ar vistiek reikia..? g.gif o gal ten galima tiesiog kokiu knyguciu pasipraktikavimui paziureti..?
Atsakyti
Man irgi reikia
ir turbtu reikia rimtai tam testui pasiruost doh.gif
bet norint kazko reikia pasistengt
gal kas dar galetu pasidalint patirtimi
ka daret pries laikydamos ta testa?
Atsakyti
Radau dar viena knygute pasiruosimui:)
IELTS preparation and practice listening and speaking test
Oxford University Press (Australia and NZ)
doc+mp3
doc+mp3
International English Language Testing System
International English Language Testing System (IELTS) is specified as fulfilling English language requirements for entry to academic courses by the majority of institutions of Further and Higher Education in Australia, Canada, Ireland, New Zealand, South Africa and the United Kingdom and currently by over 380 universities and colleges in the USA. It is also used by a number of professional bodies and governments world-wide, including the Ministry of Defence and the General Medical Council in the UK, the Australian Medical Council and the Australian Department of Immigration and Multicultural and Indigenous Affairs, the Medical Council of Ireland, the New Zealand Immigration Service, the Commission on Graduates of Foreign Nursing Schools in the USA and Citizenship and Immigration Canada (ielts.org).
user posted image
medziaga parsisiuntimui
pasvorduks i AZ
Atsakyti
QUOTE(FAINulka@ @ 2006 06 16, 16:29)
Radau dar viena knygute pasiruosimui:)
IELTS preparation and practice listening and speaking test
Oxford University Press (Australia and NZ)
doc+mp3
doc+mp3
International English Language Testing System
International English Language Testing System (IELTS) is specified as fulfilling English language requirements for entry to academic courses by the majority of institutions of Further and Higher Education in Australia, Canada, Ireland, New Zealand, South Africa and the United Kingdom and currently by over 380 universities and colleges in the USA. It is also used by a number of professional bodies and governments world-wide, including the Ministry of Defence and the General Medical Council in the UK, the Australian Medical Council and the Australian Department of Immigration and Multicultural and Indigenous Affairs, the Medical Council of Ireland, the New Zealand Immigration Service, the Commission on Graduates of Foreign Nursing Schools in the USA and Citizenship and Immigration Canada (ielts.org).
user posted image
medziaga parsisiuntimui
pasvorduks i AZ


Neatsidaro man šita knyga net su paswordu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ginija @ 2006 08 06, 19:49)
Neatsidaro man šita knyga net su paswordu  verysad.gif

Panasu, kad jau istrinta is to puslapiuko...
sis tas naujo yra apie IELTS knygutes.. tik kad nedubliuot jei domina zr sita tema:
cia rasit daug nuorodu i anglu kalbai mokytis reikalinga literatura
4u.gif
Atsakyti
O gal kas zinot gera destytoja, kuris teikia privacias IELTS pasiruosimo pamokas?
Papildyta:
QUOTE(FAINulka@ @ 2006 06 16, 13:09)
jei pades parsisiusk sita knygute - ji zodynui pralavinti:
Check Your Vocabulary for English for the IELTS Examination. A workbook for students 3,6MB
user posted image
knyga
paswordas i AZ


Gal as galeciau pasworda i AZ gauti? Aciu 4u.gif
Atsakyti
Laikiau pries savaite IELTS, tik dar nezinau rezultatu visu, tik kalbejimo. As tai kursus pasiemiau palankyt pries tai, vien tam, kad ranka atmusciau, nors mano anglu zinios tikrai advanced smile.gif Man kursai labiausiai praverte akademinio skaitymo srityje, nes iki tol tai daznai budavo situacija, kad supranti ir teksta, ir klausima, bet vis tiek negali atsakyti, ar cia taip, ar ne, ar tekste nepamineta:)) Visoms kitoms dalims, manau, nebutina kazkaip ypatingai ruostis - cia aisku jei gaudotes anglu kalboje. Klausymas gana sudetingas, bet kazko stebuklingo irgi nera, tik reikia is pirmo karto pagaut viska... Na o rasymui ir kalbejimui tai isvis nezinau, ka cia ruostis - arba moki, arba nemoki:) arba jau reikia metelius kokius paskirt tam reikalui (as paskyriau visa 12-a klase, pries valstybinius egzaminus) smile.gif

Tiesa, del kalbejimo, tai kazkaip nepastebejau, kad gaudytu, kibtu prie zodziu ar panasiai.. Klausinejo manes toks britas pagyvenes, is pradziu keli bendri klausimai, tada duoda kokia kasdienine tema, minute gali pagalvoti, ir paskui sneketi 1-2min, kol nutraukia. Tada dar uzduoda kelis platesnius klausimus, kur jau reikia kelis sakinius pasakyti. Bet kadangi visur uztenka savo nuomones, tai tikrai nera sunku. O kazkokio piktybisko temos keitimo, jei pamato, kad turi ka pasakyti, tai tikrai nepastebejau. As uz kalbejima gavau 9, pati buvau nustebus (tikejausi 7-8), nors kazkaip specialiai butent kalbejimui tikrai nesiruosiau pries laikydama. Taigi, mitas, kad 9 gauti neimanoma. Bet siaip jio, daug kur uztenka 6.5, i geresnius universitetus - 7. Na o 6 gauti tai uztenka labai vidutinisku ziniu manau.

Tai va:) klauskit, jei ka...

Atsakyti
QUOTE(Audruze @ 2007 06 05, 17:41)
Laikiau pries savaite IELTS, tik dar nezinau rezultatu visu, tik kalbejimo. As tai kursus pasiemiau palankyt pries tai, vien tam, kad ranka atmusciau, nors mano anglu zinios tikrai advanced smile.gif Man kursai labiausiai praverte akademinio skaitymo srityje, nes iki tol tai daznai budavo situacija, kad supranti ir teksta, ir klausima, bet vis tiek negali atsakyti, ar cia taip, ar ne, ar tekste nepamineta:)) Visoms kitoms dalims, manau, nebutina kazkaip ypatingai ruostis - cia aisku jei gaudotes anglu kalboje. Klausymas gana sudetingas, bet kazko stebuklingo irgi nera, tik reikia is pirmo karto pagaut viska... Na o rasymui ir kalbejimui tai isvis nezinau, ka cia ruostis - arba moki, arba nemoki:) arba jau reikia metelius kokius paskirt tam reikalui (as paskyriau visa 12-a klase, pries valstybinius egzaminus) smile.gif


Sveika

Ketinu IELTS laikyt už 1 ar 1,5 metų. Rašai, kad pasiruošimui paskyrei visą 12-ą klasę. Tai va įdomu, ar labai daug laiko tam skirdavai, ką daugiausia mokeis, iš kokių knygų... na, žodžiu, labai pagelbėtų tokia ir panaši informacija. Dėkui

Beje, sveikinu su pirmu aukščiausiu įvertinimu (sakyčiau iš sunkiausios, kalbėjimo, dalies) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sheflera @ 2007 06 19, 20:21)
Sveika

Ketinu IELTS laikyt už 1 ar 1,5 metų. Rašai, kad pasiruošimui paskyrei visą 12-ą klasę. Tai va įdomu, ar labai daug laiko tam skirdavai, ką daugiausia mokeis, iš kokių knygų... na, žodžiu, labai pagelbėtų tokia ir panaši informacija. Dėkui

Beje, sveikinu su pirmu aukščiausiu įvertinimu (sakyčiau iš sunkiausios, kalbėjimo, dalies)  4u.gif



Dekui smile.gif siaip man kalbejimas yra turbut lengviausia dalis, bet vis tiek smagu, kai ivertina:) zinau dabar jau ir galutini bala, gavau 8 overall score, valio!!:)

Del pasiruosimo, tai as kalbedama apie 12-a klase turejau omeny bendrosios anglu kalbos lavinima, tada ruosiausi valstybiniams egzaminams, ir mokiausi privaciai tam reikalui smile.gif paskui du metus universitete mokiausi verslo anglu kalba pas labai gera destytoja (pavyko cia:)), po antro kurso isvaziavau vasarai i UK padirbeti, tai ten irgi snekamajai kalbai nebloga praktika buvo... is tikruju konkreciai IELTS pradejau dometis likus kazkur 4men iki testo datos, ir 2.5men is ju lankiau paruosiamuosius kursus ILS Vilnius kalbu mokykloje. Tikrai labai rekomenduociau, tik jei galvojat lankyti, pasidomekit, koks destytojas jums siulomas, nes pirma puse kursu mums buvo tokia Patricija, kuri visai neturejo reikiamu igudziu, tai prabimbinejom tiesiog. Uztat paskui musu grupe pereme destytojas berods Frankas vardu, is australijos toks (jie visi ten anglakalbiai), ir jo paskaitu deka mano pvz skaitymo lygis pakilo iki pat 9 (tiek ir gavau per galutini egzamina) smile.gif

Kai baigesi kursai, pries pat egzamina pasiemiau pora knygu ir britu tarybos (jei esi uzsiregistraves testui, duoda nemokamai), pasipraktikavau truputi ir ejau laikyti. Taigi visumoj paciam testui pasiruosti man pilnai uzteko tu poros menesiu, taciau siaip pastaruosius 3-4 metus gana intensyviai anglu kalba vartojau tiek moksluose, tiek darbe, taigi sunku pasakyti, kiek gi laiko reikia ruostis, kad gera rezultata gautum.

Atsakyti
Saunuole Audruze! As laikysiu ta testa geguzes 22 diena ir kiek zinau tai pasikeite ten keli dalykai. Seip mokiausi KALBOS mokykloje pora menesiu, dabar privaciai eisiu, nes man tai praktikos reik, tos skiatymo uzduotys nelb ikertamos.. Ir manes universitetai praso 6-6.5, nors jie nera prasti visoje D.Britanijoje (seip stoju i Skotijos universitetus).. Seip jei ka reikia informuoti apie stojimus i UK ar IELTS tai irgi galit paklaust smile.gif
Atsakyti
sveikos,
laikiau kovo 13 d ieltsą, tai įspūdžiai švieži dar, galiu papasakot mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Girasol @ 2008 04 04, 18:06)
sveikos,
laikiau kovo 13 d ieltsą, tai įspūdžiai švieži dar, galiu papasakot  mirksiukas.gif

Prasom pasidalint informacija jei dar sviezi smile.gif kaip sekes? Kokia dabar mazdaug ju kaina?
Atsakyti