Įkraunama...
Įkraunama...

IELTS akademinis modulis

Vilkaviškio Vyturėlio mokykla? bigsmile.gif Matyt apsilankyt teko, kad dar ir tokią žinai smile.gif Duok durniui, šiuo atveju tau, kelią 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Oho doh.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(overlook @ 2011 05 23, 20:23)
Duok durniui, šiuo atveju tau,  kelią  4u.gif  mirksiukas.gif


Atsiprašau, kad kišuos, bet drįsčiau pasiginčyt dėl to.. doh.gif
Atsakyti
Pripažįstu - pasikarščiavau rolleyes.gif O reziumuojant mūsų diskusiją, bent jau iš mano pusės, tai manau, kad čia kiekvienos merginos reikalos kuri kaip mokysis, kiekviena turi pasirinkti kas jai priimtiniau mirksiukas.gif Kaip bebūtų visoms besiruošiančioms laikyti - sėkmės smile.gif
Atsakyti
Gali būti geriausi mokytojai ir t.t bet jei nesimokai tai ir neišmoksti,o galima ir be mokytojų išmokti,jei norisi,čia jau nuo žmogaus priklauso ax.gif
Atsakyti
QUOTE(meškinija96 @ 2011 06 21, 18:30)
Gali būti geriausi mokytojai ir t.t bet jei nesimokai tai ir neišmoksti,o galima ir be mokytojų išmokti,jei norisi,čia jau nuo žmogaus priklauso  ax.gif

Apie ką mes čia kalbam - apie vaikų darželį, ar jaunuolius norinčius gauti kuo didesnį balą, kad patektų į norimą universitetą? Nesuprantu kam čia iš vis kalbėt apie kažkokius tingėjimus ar nesimokymus. Jeigu žmogus laiko IELTS testą, moka tokius pinigus už kursus ar asmeninį korepetitorių, jau 50proc garantija, kad pas jį ne kiaura galva, o sukasi mintis apie ateitį. Visi mokosi, visi ruošiasi ir nieko nereikia asmeniškai prašyt, kad padarytų vieną ar kitą užduotį. Ir taip ruošiasi nepriklausomai nuo to ar mokytojas yra, ar ne.
Atsakyti
Sveiki, va ir man prispyrė reikalas šį testuką išlaikyti blush2.gif

Nors visą laiką buvau užkietėjęs realas ir kalbos man nerrupėjo (P.S. jū nemėgau ir nesimokiau) teks šį testuka išlaikyti. Būčiau labai dėkingas jei kas kokios geros informacijos ir testukų atsiustų. Nes sužinočiau maždaug savo lygį.

Jei kas galit prameskit į raceris15@gmail.com

Iš anksto dekoju kas prames naudingos informacijos 4u.gif
Atsakyti
Tai prisisiusk knygu (pvz Ielts 7) is kokiu zmule, vuze, dc++ ar ka tu pats naudoji, ir turesi testus su atsakymais. Cia ne pastu tokios apimties informacija siust biggrin.gif
Atsakyti
na man vis dar aktualu, tai imetu gan idomia nuoroda... tikiuosi jums bus naudinga

http://www.examenglish.com/IELTS/
Atsakyti
Sveikos!
Ka gi ir man teks issilaikyti si nelemta egza,ooo taip tikejaus biggrin.gifD Kol kas gavau tris offerius ir jie visi reikalauja 6 ielts.I viena universiteta noriu truks plys biggrin.gif Angliskai kalbu laisvai,rasau laisvai,suprantu ne tik ziurimus filmus bet ir mokslines laidas,galiu kalbet ivairiom temom,is anglu turiu 9.Bet nepasitikiu ir vis tiek nuo sausio eisiu lankyti kursu.Turiu laaaabai daug medziagos kompe:skaitymo -rasymo testu,vien tik klausimo irasu,150 rasiniu kaip rasyt ir ju pavyzdziu,cambridge 1-7 knygas ir viso kito,jei kam reikia rasykit,atsiusiu.Kas liecia kalba.As ten buvau uzsiregistravus,bet is principo nenuejau.Bent jau Kauno bustine apgailetina,grazus ipakavimas,o vidus supuves.Fu koks nepagarbus bendravimas su klientais,ir dar tas elgesys kaip su nemoksa.O po to ,kai issprendziau testa ir padariau 5 klaidas tai isviso nekalbejo normaliai biggrin.gif Tai va nusprendziau praspirt juos.Plius mano draugas Siauliuose lanke kursus kalboj praeitais metais,dziaugesi,kad sumokejo tik 200lt,nes buvo apgailetina,sake nemokina,o atvirksciai bukina.Bachuras islaike 7,tai vat..Atsargiai merginos!
As beje zadu laikyt kovo pradzioj,vaziuosiu su savo masina,tai gal kurios kaunietes nuspres ir laikyt tuo paciu metu,galetume kooperuotis smile.gif
Atsakyti
Hm, gal turi neblogų knygų, kur būtų galima pasimokyti pirmosios rašymo užduoties, t.y grafikų ir lentelių aprašymo? Jei turi, tai būtų labai faina, jei pasidalintum smile.gif
Atsakyti
Atsipraša už antrą post'ą iš eilės, bet neleidžia jau pataisyti...

Taigi, noriu paklausti, gal kas žintoe, ar nebus per vėlu užsiregistruoti gegužės laikymui pavyzdžiui vasario mėn? Nes atsakymų iš universiteto negavau dar nei vieno, bet baisu, kad visos vietos neužsipildytų.

Ir aš iš viso gali taip būti, kad tarkim kokį kovo mėnesį jau nebegali užsiregistruoti į gegužės IELTS laikymus, nes jie būna pilni?

Laaabai, prašau, padėkit smile.gif
Atsakyti