Įkraunama...
Įkraunama...

IELTS akademinis modulis

QUOTE(Chr. @ 2013 01 29, 17:53)
Visai normaliai, 7.0 gavau:)


O is kiekvinos dalies po kiek?
7 siaip liuks balas
Atsakyti
QUOTE(freenwild @ 2013 01 29, 18:41)
O is kiekvinos dalies po kiek?
7 siaip liuks balas


listening 8.0
reading 6.5
writing 6.5
speaking 6.0

Siaip jo, visai dziaugiuosi, tuo labiau, kad kursu jokiu nelankiau smile.gif tik truputi del speaking'o nusivyliau, nes cia mano stiprioji puse biggrin.gif na bet nepasiseke biggrin.gif
Atsakyti
man silpniausiai sekasi speaking ir writing, nes kitka laikas nuo laiko dariau, o sios dvi dalys nuo pirmo kurso laiku seniausiai pamirstos, teks pasivyti
Atsakyti
QUOTE(freenwild @ 2013 01 29, 23:45)
man silpniausiai sekasi speaking ir writing, nes kitka laikas nuo laiko dariau, o sios dvi dalys nuo pirmo kurso laiku seniausiai pamirstos, teks pasivyti


As writing'a mokiausi is knygos "IELTS advantage writing skills". 39 Lt mokejau, bet tikrai apsimoka. Praejau visa knyga mazdaug per savaite ir gavau 6.5, kai tuo tarpu draugai, kurie lanke kursus zymiai ilgiau, galvo max 5.5-6.0. smile.gif Siaip writing'as mano irgi silpnoji puse, bet kai pasimokiau is sios knygos, net mokykloj pradejau 10 uz anglu k. rasinius gaut. biggrin.gif
Atsakyti
Turiu šią knygą, bet kol kas tik peržvelgiau kažką, visko nespėjau. Kursai kaip man sakė mokytoja nepakels jūsu igūdžių balais, bet padės daug intensyviau ruoštis, bus atkreiptas dėmesys į klaidas, išsiaiškinti uždavinių sprendimo greičiausi ir teisingiausi būdai.
Man buvo svarbu kad turėčiau su kuo angliškai pašnekėti ir kad patikrintų rašinius. Beto likau labai patenkinta tuo ką gavau, nes tikėjausi mažiau. Skątino daug ir net labai daug ruoštis, kas ne visada pavyksta kai turi ir darbus atlikti ir haltūrą ir su draugais išlėkti ir šiaip sportai, namų ruoša ir kt... O čia neturi pasiteisinimų eini ir darai. Gaudavosi kad aš per savaitę turėjau 4 val pamokų su grupe ir dar kokias 8 namų darbų. Tikrai dabar pati pasidarau mažiau užduočių savaitės bėgyje.
Beto tikrai ten atsako į visus klausimus, parekomenduoja literatūrą ir adekvačiai įvertina tavo lygį.
Jie visiškai nebūtini, ypač jei šiuo metu lankote mokyklą ar univerą, tikrai galima ir pačiam ruošti, bet nesigailiu nei vieno išleisto lito =) Spėju kad man dar ir su mokykla pasisekė, nes antrą kart ten kreipiausi treikalui kilus tai nenuvylė.
Atsakyti
Nu va nors overall 6.5 bet laikysiu dar kart. Kaip ir sakiau silpniausiai pasirodziau rasyme ir snekejime, per liseninga irgi praradau kazkiek balu del streso pacioj pradzioj...

Gal yra kas norintis pasneketi angliskai besiruosiant laikymams?
Atsakyti
QUOTE(freenwild @ 2013 01 31, 16:39)
Nu va nors overall 6.5 bet laikysiu dar kart. Kaip ir sakiau silpniausiai pasirodziau rasyme ir snekejime, per liseninga irgi praradau kazkiek balu del streso pacioj pradzioj...

Gal yra kas norintis pasneketi angliskai besiruosiant laikymams?


O tu nori i uzsieni stoti kaip suprantu? smile.gif Nejaugi neuztenka 6.5? Kiek is kiekvienos dalies? smile.gif
Atsakyti
is daliu:
L 7
R 8
WR 5.5
SP 6

tai i uzsieni ir reikalauja minimum 6 is kiekvienos dalies, o jei gauciau visus 7tynetus tai dar ir balu pridetu, tai sieksiu tu 7tynetu dabar isikabinus i knygas
taip kad pakiso tas rasynys kvaila tema koja ax.gif
Atsakyti
QUOTE(freenwild @ 2013 01 31, 18:03)
is daliu:
L 7
R 8
WR 5.5
SP 6

tai i uzsieni ir reikalauja minimum  6 is kiekvienos dalies, o jei gauciau visus 7tynetus tai dar ir balu pridetu, tai sieksiu tu 7tynetu dabar isikabinus i knygas
taip kad pakiso tas rasynys kvaila tema koja  ax.gif


o i kokia sali ir specialybe nori stoti, nei ne paslaptis? smile.gif

Siaip as is tos knygos tiesiog ant atskiro lapo susikonspektavau kiekviena rasinio tipa (pvz. ant vieno lapo opinion essay, and kito advantages/disadvantages essay ir t.t.). Susirasiau key words/key phrases ir mazdaug kaip kiekvieno rasinio struktura turi atrodyti. Ismokus tas pagrindines frazes kiekvieno rasinio, manau, neimanoma gauti maziau nei 6.0 smile.gif Sekmes smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chr.: 31 sausio 2013 - 22:46
QUOTE(Chr. @ 2013 01 31, 23:46)
o i kokia sali ir specialybe nori stoti, nei ne paslaptis? smile.gif

Siaip as is tos knygos tiesiog ant atskiro lapo susikonspektavau kiekviena rasinio tipa (pvz. ant vieno lapo opinion essay, and kito advantages/disadvantages essay ir t.t.). Susirasiau key words/key phrases ir mazdaug kaip kiekvieno rasinio struktura turi atrodyti. Ismokus tas pagrindines frazes kiekvieno rasinio, manau, neimanoma gauti maziau nei 6.0 smile.gif Sekmes smile.gif

Chr. Labai ačiū už palaikymą.
Ne, visai ne paslaptis, noriu į architektūrą stoti.
Kiek dabar gilinuosi, tai mano bėda kad aš angliškus rašinėlius rašau kaip lietuviškus,nes taip pratusi ir jie man visada gerai sekdavosi. Bet kadangi anglai kažkaip kitaip žiūri į tuos rašinius ir rašo juos labai paprastai maniškiai su minties pavinguriavimais patampa sunkiai suvokiami. Plius kuo ilgesnis sakinys tuo didesnė tikimybė privelti ir klaidų. Nes mano atveju labai dažnai 3 sakinius sudaro kokie 70 žodžių doh.gif

Šiaip jei kam įdomu bandysiu dar siūsti rašinius tokiai internetinei tikrintojų komandai. Tai jei ką galėsiu papasakoti kur kreipiausiu, kiek mokėjau, ar patiko ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(freenwild @ 2013 02 01, 09:24)
Chr. Labai ačiū už palaikymą.
Ne, visai ne paslaptis, noriu į architektūrą stoti.
Kiek dabar gilinuosi, tai mano bėda kad aš angliškus rašinėlius rašau kaip lietuviškus,nes taip pratusi ir jie man visada gerai sekdavosi. Bet kadangi anglai kažkaip kitaip žiūri į tuos rašinius ir rašo juos labai paprastai maniškiai su minties pavinguriavimais patampa sunkiai suvokiami. Plius kuo ilgesnis sakinys tuo didesnė tikimybė privelti ir klaidų. Nes mano atveju labai dažnai 3 sakinius sudaro kokie 70 žodžių  doh.gif

Šiaip jei kam įdomu bandysiu dar siūsti rašinius tokiai internetinei tikrintojų komandai. Tai jei ką galėsiu papasakoti kur kreipiausiu, kiek mokėjau, ar patiko ir t.t.


Nezinau ar verta pinigu moket, nes tikrai nera taip sunku pasiruosti. Man atrodo, kad svarbiausia viska susikonspektuoti ir tas strukturas gerai ismokti. Tiesa sakant, as besiruosdama normaliai gal tik koki viena rasini parasiau, taciau atsidariau puslapį, kuriame gal keli šimtai temų, ir atsitiktinėm temoms stengdavau pritaikyti kurią nors struktūrą ir pasirašyti įžangą arba šiaip idejas... smile.gif Pirmam rašiniui verta tiesiog iškalti tas frazes: rise, fall, level off, decline, go down, ir t.t. Kažkur girdėjau, kad jei neteisingą struktūrą paimi, iškart negauni daugiau nei 6.. g.gif

O į kokią šalį stoji? smile.gif
Atsakyti
Australija 4u.gif

Bandysiu is pradziu pati, o paskui visvien noresiu juk pasitikrint pazanga ir gauti native speaker nuomone ka darau neteisingai =)
Atsakyti