Įkraunama...
Įkraunama...

Bajorų mamos, ar yra čia tokių?

Tai kad skydas Vandenio gatvėj ar aš ne apie tą? Tada 5 min kelio. Man tai toliau, aš Daubų ir tai atrodo kaip šalia. Kitas skydas stovi netoli autostrados. Per čia nuties komunikacijas. Tai numatyta iki kitų metų vidurio. Na tai lyg ir visos kliūtys bus pašalintos tada ir išasfaltuos, nes čia lyg ir miesto teritoja turėtų būti, gal net to paties projekto pinigų skirta. Bet galvos dėl viso šito kirsti neduočiau. Nors judėjimas jau žymus... Planai turėtų būti vilnius.lt, tik būna žiaaauriai sunku surasti. niekaip darbe neturiu laiko, o namie neturiu interneto. Net ir be jo sunku vaikus atitraukti nuo kompo. gun_rifle.gif
Atsakyti
Labas,
na uzsukome mes cia apie infrastruktura, bet gal kas paaiskes smile.gif bent jau man wink.gif
tas "mano skydas" ir yra Vandenio ir Saulio sankryzoje, tai jei sakai kad tik 5 min. kelio iki planuojamos doh.gif issvajotos stoteles, tai super thumbup.gif , prie to "mano" skydo ismeigtas stoteles zenklas dabar, ten mikriukas vaziuja.
Apskirtai tai tas mikriukas visai dabar nieko, vasara buvo sudurniaves, kai atostogavo vairuotojai, bet dabar daug maz pasisordo bent jau kai mums reikia smile.gif

reikes panarsyti po vilnius.lt, gal koki plana rasiu, nors pries kuri laika ziurejau, bendrus planus radau, taciau kaip numatyti apklinkeliai taip ir nesupratau g.gif

o mano vyresnelis ziuri kaip tavo jaunelis, tik prie kompo aciu dievui kazkaip dar neseda, neparodem galimybiu, tai ir apseina smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tindiriuska: 29 lapkričio 2007 - 09:45
jei rasiu kur žemėlapiuką, įmesiu nuorodą. Aplinkelius tai kažkada esu mačiusi. Čia jei neklystu priklauso vakariniam ar šiauriniam aplinkeliui. Prie Justiniškių jau yra kažkada mačiau gabalas padarytas. Kelias išlįs kažkur prie Gariūnų.
Atsakyti
http://www.vilnius.lt/vmsp/
cia yra prezentacija apie bendraji plana, bet pagal ja nei velnio nesupratau kur kas eina.. pagal mane tai ten per ta aplinkeli troliku linija nupiesta, o jei rimtai - tai dar labiau susimakalavau, su datomi is viso kosmosas doh.gif
o cia istrauka is dokumento:
4.1.1.3. Pagerinti šiaurinių miesto rajonų susisiekimą su užmiesčio keliais:
a) miesto šiaurinis aplinkkelis nuo Kauno automagistralės iki Nemenčinės plento, (po 2011 metu)
cool.gif Geležinio Vilko gatvės sujungimas su Molėtų plentu (2005 metai)

g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tindiriuska: 29 lapkričio 2007 - 10:29
Sveikos, bajorienes, jungiuosi prie jusu, mes irgi is Bajoru. Skaiciau apie ta planuojama gatve, bet kiek suprantu, cia planas iki 2015 m., tai net mano mazius jau i mokykla turetu vaiksciot.. biggrin.gif
Atsakyti
Labas visoms. Viskas bus gerai. Gyvensim mieste. Svarbiausia, kad daugiaaukščiai patyliukais prie mūsų neprisėlintų. protest.gif
Su atkulniuojančiom šventėm! newyear.gif
Atsakyti
Sveika prisijungusi Sigute! Smagu kad musu daugeja smile.gif

su artejanciomis sventemis drinks_cheers.gif

vakar ieskojome namui girliandu - tai nei Maximoje nei RIMI neradome sad.gif kiba ispirko? kaip jus puosiate namus?
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
as aisku nieko pries istatymo priemima ir kuo greiciau, bet kai bruka per prievarta tai irgi uzknisa blink.gif
Atsakyti
Išduosiu paslaptį apie kalėdinį puošimą - tik niekam nesakykit. Būna gerų dalykėlių Thome philipse, ar kaip ten jis vadinasi. Ir yra visai netoli. Gaila, kad kai statai namą, niekas nepasako, kad lauke rozečių n pristatyti reikia.
Atsakyti
aha, mes jau irgi atradom sita lobiu paduotuve, tik kai buvom paskutini karta (pries menesi gal), laukui neradom jokios girliandos verysad.gif o cia musu kaime taip tamsu, sviesos norisi..
Atsakyti
reikes uzsukti i Tomas Philips 4u.gif papasakosiu ispudzius mirksiukas.gif
Atsakyti