Įkraunama...
Įkraunama...

Bajorų mamos, ar yra čia tokių?

Prieš mėnesį?! Na gi velykinių prekių ir dabar dar nerasit... wink_3.gif
Prieš mėn buvo lauko prekių pardavimo bumas. (Pareklamuosiu - ten radom organinių trąšų. Superinis daiktas medžiams sodinti.
Laukui apšviesti girliandų neturėtų užtekti. Tik dėl šventinės nuotaikos. Apšvietimui teks kabinti lempą.
Ką tik perskaičiau, kad per Kalėdas vėl lis cray.gif
Atsakyti
buvau "dalykiniame susitikime" - girliandu ten nera, bent jau tokiu kokiu noriu as. paprastu tokiu baltu zarnu yra, ir lempuciu lygiu, bet man netinka schmoll.gif
ieskosime Seniuose, tik su laiku problemos doh.gif
Atsakyti
Iki Kalėdų laiko dar yra. Atrasi tą nepaprastąją. Populiariausi tie a- lia varvekliai. Ir aš praeitais metais tokią nusipirkau. Ir dar žvaigždeles Tome. Tik nelaikydavom uždegtų per naktį.
Atsakyti
naujausias pletkas - nuo nauju nebus mikriuko, o prades vazineti visuomeninis mazas autobusas pro sodus (mokslininku gatve). tai pasake man vyras, vyrui aukle (atrodo), auklei neaisku kas (gal mikriuko vairuotojas). ziuresime kas bus toliau lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš Tai vadinu agentūra VBS - viena boba sakė. smile.gif))
Sveikinimai mikruojantiems. Aš lauksiu savojo asfalto iki Ukmergės plento.
Atsakyti
mums tai ir mikriukas gerai, bet skaitau kad pazanga kolukiui ir su visuomeniniu biggrin.gif

ai, gerai tam musu kaime, spyga taukuota thumbup.gif

o asfaltas iki ukmerges plento tai butu is viso zjbs, musu kaip tik kontora planuoja po 2 metu i ukmerges plenta issikelti thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tindiriuska: 04 gruodžio 2007 - 14:08
Sweiki,
Prasau nesupykt moderatoriu ir neistrint mano zinutes, siunciu jums viena laiska, kuris gali pakeist mazo zmogucio gyvenima. Ar kada girdejot kad daug lengviau noreti gerio ir taikos pasaulyje, nei padet vienam konkreciam zmogui?
Su didžiule MEILE ir PAGARBA kreipiuosi į VISUS, kurių kraujo grupė 0 (I) RH+ (teigiama).
Prašau, padovanokite afereziniu trombocitu Reniui. Visi Jūsų duoti kraujo lašeliai taps jo gyvenimu, jo viltimi…

Jei šiuo metu esate sveikas, nesirgote gelta, Jūsų venos stiprios ir ryškios - paskambinkite į Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų Kraujo centrą tel. nr.: 8 5 2365160 arba 8 688 62707, užsiregistruokite, susitarkite dėl Jums patogaus atvykimo laiko ir suteikite stiprybės lašelį Reniui. Nepamirškite pasakyti, kad aferezinius trombocitus skiriate Reniui Arbačiauskui, gydomam vaiku kaulu ciulpu transplantacijos poskyrio gydytojos Ramunes Pasaulienes. Is Jusu kraujo bus atskirti tik afereziniai trombocitai,visas kitas kraujas bus supiltas jums atgal. Taigi hemoglobinas nesumazes. Gydytojos zodziais, geriausias yra vyru, arba negimdziusiu moteru kraujas, nes nestumo metu, esant vaiko kitai kraujo grupei, mamos organizmas isiaudrina ir tada tokie donoro trombocitai ligoniukui prigyja sunkiau, bet jei nera geriausio varianto( vyru donoru), tinka ir moterys. Afereziniai trombocitai yra nesaldomi, jie galioja tik 5 dienas, Reniui jie bus pilami kasdien, apie 2 savaites, cia, zinoma, geriausiu atveju. Kraujo centras gali priimti per diena tik keleta donoru,todel registruotis reikia is anksto, mazdaug pries 4 dienas.Tai, manau, jau mazdaug apie sausio 18 diena reiktu registruotis. Kol nepakliuvau ten, i kaulu ciulpu transplantacijos poskyri, negaliu tiksliai ir nuspeti situacijos, galbut donoru reikes ir keliom dienom anksciau.Labai prasau- padekite mano Reniukui nugalet liga. Kiekvienas mums esat GYVYBISKAI svarbus. ACIU

As pati su vaiku gulesiu ligoninej, todel palieku Reniaus mociutes telefona 864131095.

placiau apie reniu galit pasiskaityt: http://www.rugute.lt...jos/renius.html
Atsakyti
[B]Liabuka as ir is bajoru, nutariau prisisidet mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveika prisijungus.
Kažko mūsų bajorienės nuo Kalėdų kaip įniko į darbus, tai nė vieno atsiliepimo. Pravažiuoju per rajoną darbo dienom ryte ir vakare - nė gyvos dvasios, tik penktadienį iš šiukšlių konteinerių žymu, kad žmonių gynenama biggrin.gif ... Sveikos visos pavasario sulaukę. Man jau norisi lauke pasikapstyti, bet ėmė ir užsnigo. Pasiguosiu - hortenziją buvau namo žiemot parnešus - jau ruošiasi žydėti... net išnešimo į lauką nesulaukė.
Atsakyti
Sveikos bajorienes, sveika prisijungus mamyciukasm smile.gif

mes vakar lauko sezono atidaryma pasidareme, del vaizdo dar ir mesos issikepem smile.gif
su pavasariu!
Atsakyti
Oho kaip cia kas senai lankesi blink.gif
Noreciau prisijungti prie jusu pasnekesiu. |Gyvename bajoru kelio 4-oje gatveje.
Labai jau kartais nuobodu vakaroti vieniems, nes kaimynu beveik nepazystam (na vyras savo statybu reikalais gal ir zino daugiau) ax.gif o mes su mergiote tai praktiskai nieko verysad.gif
Atsakyti
Sveiki!
Kvieciame prisideti prie Bajoru kalvu forumo: www.bajoruforumas.lt 4u.gif
Atsakyti