Įkraunama...
Įkraunama...

Bajorų mamos, ar yra čia tokių?

QUOTE(belulino @ 2008 08 10, 10:00)
Sveiki!
Kvieciame prisideti prie Bajoru kalvu forumo: www.bajoruforumas.lt 4u.gif


Buvau apsilankiusi siame psl, bet ten mamytes snekasi ir bajoru kalvu kiek supratau ax.gif Mes ieskome draugu is bajoru sodu, nes iki kalvu geras gabaliukas kelio blush2.gif
Musiske tai daznai priziuri anyta mano, bet jei negali radom aukle-kaimyne uz tvoros thumbup.gif tai niekur vaziuoti nereikia, nes kai ieskojome kas galetu buti susidureme su tikrai didele problema - atvaziavimu. Iki musu namu nuo stoteles (galutines-ziedo) dar apie 800 m palei miska paejeti reikia unsure.gif
Atsakyti
Dabar jau visai susipainiojau, tai jūs irmusia ar irmusikas? g.gif

Kaip ten bebūtų grįžtu į šią temą, nes irgi šiose apylinkėse gyvename smile.gif
Atsakyti
sveikos,
mes gyvename bajoruose ten kur saulio, vandenio gatves. tai pastaruoju metu ziuriu kad pakesita mikriuku firma, pakabintas naujas grafikas (ant stoteles) ir net vazineja pagal ji. progresas smile.gif
gaila tik, kad gyventojai ant tiek nusivyle anksciau dirbusiomis firmomis, kad jau nelabai ir pasitiki ir zino apie pasikeitimus.. kad tik nenutrauktu veiklos ir nauja firma
Atsakyti
QUOTE(Smagi @ 2009 03 14, 17:24)
Dabar jau visai susipainiojau, tai jūs irmusia ar irmusikas?  g.gif

Kaip ten bebūtų grįžtu į šią temą, nes irgi šiose apylinkėse gyvename smile.gif


blush2.gif siaip as 2x1, visada buvau irmusia, bet pamirsau slaptazodi ir niekaip kelias dienas neprisiminiau. Uzsiregistravau naujai, bet poto prisiminiau senaji biggrin.gif Taigi dabar liks tik irmusia.
O kur jus gyvenat?
Atsakyti
QUOTE(irmusia @ 2009 04 09, 14:11)
blush2.gif siaip as 2x1, visada buvau irmusia, bet pamirsau slaptazodi ir niekaip kelias dienas neprisiminiau. Uzsiregistravau naujai, bet poto prisiminiau senaji  biggrin.gif Taigi dabar liks tik irmusia.
O kur jus gyvenat?


Na, aš tiesą pasakius, Bajorų soduose blush2.gif Ne pačiuose Bajoruose.
Atsakyti
sveikos mamytes smile.gif mes ir gyvename bajoru soduose, butu malonu susipazinti blush2.gif
rasiau anksciau cia, bet mazai pasnekovu radau...taigi bandau dar karteli!
Atsakyti

Sveikutės 4u.gif

kviečiu visas apsilankyti čia UŽ KOKYBIŠKĄ MOTINYSTĘ/TĖVYSTĘ KRIZĖS SĄLYGOMIS
ir pareikšti savo nuomonę peticijos klausimu.

Geriau kažką daryti šiandien, nei verkti, kad kažko nepadarei, rytoj, ar ne mirksiukas.gif

Geros dienos smile.gif
Atsakyti
Labukas Bajorietes ax.gif Ziuriu ogi as irgi is sio krasto ir butu malonu i jusu bureli isijumgt. Bet labiausia mane suintrigavo Irmusia tavo aukle - kaimyne blush2.gif Gal jau Samanta i darzeli eina ir jau ji laisva rolleyes.gif Nezinau ka su savo maziuke daryt, kur jei aukle rast? Kad pas mus ja namie priziuretu.



QUOTE(irmusia @ 2009 02 27, 12:31)
Buvau apsilankiusi siame psl, bet ten mamytes snekasi ir bajoru kalvu kiek supratau  ax.gif  Mes ieskome draugu is bajoru sodu, nes iki kalvu geras gabaliukas kelio  blush2.gif
Musiske tai daznai priziuri anyta mano, bet jei negali radom aukle-kaimyne uz tvoros  thumbup.gif tai niekur vaziuoti nereikia, nes kai ieskojome kas galetu buti susidureme su tikrai didele problema - atvaziavimu. Iki musu namu nuo stoteles (galutines-ziedo) dar apie 800 m palei miska paejeti reikia  unsure.gif

Atsakyti
sveikos, mamytes 4u.gif jau gana ilgai supermamose dalyvauju, bet niekad nepagalvojau, kad cia galim savo apylinkiu tema turet clap.gif clap.gif clap.gif assa.gif assa.gif assa.gif
as esu is bajoru kalvu, pacio paskutinio namo link miskelio ir link bajoru sodu ax.gif dar ne mamyte, dar netekejus, bet su draugu cia jau metai gyvenam.. ir labai labai gera ziuret pro langa i kaip as vadinu LIALIUS lakstancius, ziuriu ir pavydziu 4u.gif kadangi musu langai i vidini kiemuka, tai ir dabar ten girdziu kaip smelio dezej siaucia kokie 5 teletabiai lotuliukas.gif
Atsakyti
Buciau labai dekinga, jei kuri Bajoru kalvu gyventoja man papasakotu (galima AZ) apie tu namuciu kokybe, aplinka ir susisiekima su miestu ax.gif Labai jau mes susidomeje esam ir gal noretume ten apsigyventi netolimoje ateityje ax.gif
Atsakyti
Sveikutes,

Ieškau kompanjones pabegioti vakarais cool.gif kažkaip vienai tingsi blush2.gif
Atsakyti
Sveikos Bajoru sodu gyventojos smile.gif ,as taip cia gyvenu ir noreciau isilieti i jusu bureli,esu busima mama ir noretusi susirasti draugiu 4u.gif
Atsakyti