Įkraunama...
Įkraunama...

Grikių lukštų pagalvės

QUOTE (remka @ 2004 09 27, 15:57)
..........as tai uz lateksines pagalves,labai fainos! thumbup.gif

Gal galetum, Remka, pakomentuoti placiau. kuo jos tau patinka ?
Atsakyti
As jau turbut kokius 7 metus miegu ant grikiu lukshtu pagalves. Super wink.gif ant kitu neishsimiegu smile.gif
pirma nakti nepatiko kai pabandziau, bet antra jau labai fainai. Ceza tik kol nauja, po to susiguli.
Atsakyti
Apie lateksines pagalves CIA
.........As dar lateksiniu pagalviu neturiu,va turesiu menesio begy,neissirenkam is triju vietu,(skiriasi kaina) thumbup.gif ir teko parduotuvese pagulineti ant tu pagalviu,nei per kieta,nei per minksta,nu pats tas thumbup.gif ir dar yra komfortabilesnė yra ergonominė pagalvė ,kad neskaudetu nugaros,na ten tu svybiu yra daug!Pazystama miega jau 6 metai ant tokios pagalves,tai thumbup.gif giria kas kart!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo remka: 28 rugsėjo 2004 - 19:11
Na man tai grikiu lukstu pagalves buvo tikras atradimas clap.gif pries kokius trejeta meteliu. As ir anksciau buvau megeja pagalve sumaigyt i toki a la akmenelis, nes pukuose ir kitokiuose minkstumynuose miegant rytais labai jau kakla mausdavo. O grikiu pagalvele man pats tas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Pradzioj gal kiek keistoka buvo, bet dabar labai liudna kai kartais ne savo valia ant kitokiu snaust reikia.

Dar mano atradimas: galva deti ne tiesiai ant pagalves, bet ant koldros kampo. Ta prasme sluoksniuojam - pagalve, kartais plastaka, koldros kampas, galva rolleyes.gif Tada nekyla jokiu problemu del per didelio kietumo... ot tep wink.gif
Atsakyti
QUOTE (remka @ 2004 09 28, 19:05)
neissirenkam is triju vietu,(skiriasi kaina) thumbup.gif

Jei ne paslaptis, kokios tos vietos, t.y. kur pigiausia ir kokia kaina unsure.gif
Atsakyti
...........Pigiausiai "JYSK"-ten ta argonomine pagalve kainuoja 79lt.,paprasta 129lt.,"LONO"-141lt,ergonomine irgi brangesne,(nepamenu tiksliai)"Padvaiskas&Ko"-159lt.,-ergonomine,149lt.-paprasta.....
........Tai vat ir issirink ,kad nori,"Jysk'e" pigiau nei kitur,bet neaisku del kokybes????? g.gif
Atsakyti
Mes irgi jau kokie 4 metai miegam ant grikiniu- taip pripratau, kad nejauciu nei ceza, nei kieta. Tik mano vyras jei is vakaro padaro grama, tai issitraukia paprasta pagalve, nes jam nuo grikines pachmielingam galva skauda biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (remka @ 2004 09 29, 09:43)
...........Pigiausiai "JYSK"-ten ta argonomine pagalve kainuoja 79lt.,paprasta 129lt.,"LONO"-141lt,ergonomine irgi brangesne,(nepamenu tiksliai)"Padvaiskas&Ko"-159lt.,-ergonomine,149lt.-paprasta.....
........Tai vat ir issirink ,kad nori,"Jysk'e" pigiau nei kitur,bet neaisku del kokybes????? g.gif

Nesupratau tik, kodėl JYSKe ergonominė pigiau nei paprasta (kaip suprantu, juk ergonominė geriau?) g.gif
Atsakyti
.....tai vat ir as nezinau kodel? blink.gif sad.gif .........Tai tiesiog ir nezinau kur cia tas pagalves pirkti?
Atsakyti
man papasakojo, kad labai gerai, tai nusipirkau visa maisha grikiu lukshtu. padariau sau ir diedui po pagalve, toki "paseduka" meditacijom ir dar seserim po pagalve. labai liux. diedas knarkt nustojo kai ant shitos miega. o pagalve tik ish pradziu atrodo kieta, o kai miegi tai ishsiformuoja pagal kakla - labai gerai pailsi. thumbup.gif rekomenduoju tik shitokia.
del kailiniu - mums anyta padovanojo kailine dvigule kaldra, o pagalves laimejau parodoj (eastkon atrodo), bet neprilipo. kazkaip man prakaituoja ant to kailio, o kaldra labai nelanksti - i tokia nesusisuksi. bet kai anytos dovana, tai laikau. mazh ateis paziuret, tai sakysiu kad ant po jos dovanota miegu, vis itikt reikia wink.gif
Atsakyti
QUOTE (madrid @ 2004 09 29, 22:44)
man papasakojo, kad labai gerai, tai nusipirkau visa maisha grikiu lukshtu. padariau sau ir diedui po pagalve, toki "paseduka" meditacijom ir dar seserim po pagalve. labai liux. diedas knarkt nustojo kai ant shitos miega. o pagalve tik ish pradziu atrodo kieta, o kai miegi tai ishsiformuoja pagal kakla - labai gerai pailsi. thumbup.gif rekomenduoju tik shitokia.
del kailiniu - mums anyta padovanojo kailine dvigule kaldra, o pagalves laimejau parodoj (eastkon atrodo), bet neprilipo. kazkaip man prakaituoja ant to kailio, o kaldra labai nelanksti - i tokia nesusisuksi. bet kai anytos dovana, tai laikau. mazh ateis paziuret, tai sakysiu kad ant po jos dovanota miegu, vis itikt reikia wink.gif

O kur jei ne paslaptis tu grikiu lukstu gauti?? g.gif
Atsakyti
pirkau varenoj. pas viena pazystama. tas ish fabriko gavo. ytariu galima i fabrika nuvaziavus nusipirkt. man daug pigiau gavosi, nei pirkt atskirai pagalves.
Atsakyti