Įkraunama...
Įkraunama...

Grikių lukštų pagalvės

mes neseniai isigijom grikiu lukshtu pagalves, atsidziaugti negalima.. ji nejuda, nesubliukshta, nesislankioja, igauna reikalinga forma ir jos nekeichia.. jau nekalbant apie tai, kad nuo tos dienos, kai ja turiu, ash nebejauchiu jokiu sprando skausmu - jis elementariai pailsi.. ant kitokios gal ir nebenorechiau miegoti.. thumbup.gif
Atsakyti
Praeita savaite isigijau ir as grikiu lukstu pagalve, pirma nakti niekaip miegojau, bet paskui vis geriau ir geriau. thumbup.gif Noreciau merginos jusu paklausti- kiek tas pagalves nadojamos? ar reikia po kiek laiko keisti tuos lukstus, ar jie nesusitrina su laiku ir netenka ju ismesti? Kiek laiko jau miegate su ta pacia? smile.gif
Atsakyti
Kiek jau laiko miegate su tom pagalvem? Ar nesusitrina? Man idomu kiek jos ilgaamzes? g.gif
Atsakyti
QUOTE (remka @ 2004 09 28, 19:05)
As dar lateksiniu  pagalviu neturiu,va turesiu menesio begy,neissirenkam is triju vietu,(skiriasi kaina) thumbup.gif

Tai kaip, Remka, ar jau miegi ant lateksinės pagalvės? Įdomu kurią pirkai ir ar patenkinta g.gif Planuoju pirkti dovanų wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ajas: 03 lapkričio 2004 - 11:47
Man tai idomios tos pagalves (grikiu lukstu)... dry.gif Visi jas taip giria, giria.. Kazin kokia ta ju paslaptis..


Nors is tikruju manau kad jos geros thumbup.gif
Atsakyti
Mano vyras buvo nusipirkes brangia lateksine pagalve, bet kai pabande grikine - lateksines daugiau nebenaudojo smile.gif Taip ir miegam jau 4 ar 5 metus abu ant grikiniu thumbup.gif Vasara, kai teko ligoninej pagulet, ant vietines pagalves miegot buvo tikras kosmaras, nepatogu ir pabusdavau slapia galva. Teko vyrui grikinuke atgabent smile.gif Butent kai karsta, grikine pagalve yra thumbup.gif , nes visada vesi, galva miegant vedinasi is visu pusiu biggrin.gif
Yra teke miegot ir ant eriuku vilnos (merinosu) pagalves, tokios ilgos, siauros ir labai issiputusios, tai laaaaaabai nepatogu.
Atsakyti
turiu tokia pagalve jau 3 metus thumbup.gif labai patenkinta, svarbiausia, kad sprando visiskai neskauda, kas budavo kiekviena ryta miegant ant kitu pagalviu. mano vyrui tai ji per kieta, bet as pripratau, ir man thumbup.gif wink.gif
Atsakyti
Viena karta sveciuose teko miegot ant grikiu ciuzinio. Net nezinau... man nelabai rolleyes.gif patiko. Ne del patogumo, o del kvapo... visa nakti sapnavau, kad grikiu kose valgau laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Supergirl @ 2004 11 04, 17:41)
Viena karta sveciuose teko miegot ant grikiu ciuzinio. Net nezinau... man nelabai  rolleyes.gif patiko. Ne del patogumo, o del kvapo... visa nakti sapnavau, kad grikiu kose valgau  laugh.gif  laugh.gif

Va va, as kaip tik ieskau kokios info apie grikiu lukstu ciuzinukus, norim mergaitei i lova grikinio ciuzinuko, bet tai mastom, kazin kaip jie, ar neissiguli ir t.t. ir dar, kur juos gamina, gal kas zinote adresiuka tinklapio ar pan. Aciu
Atsakyti
neishsiguli. mano sesula sunu ant tokio migdo thumbup.gif bet ji nepirko - pasidare pati. kazkada mes pirkom visa dideli maisha lukshtu ir daremes pagalves. ju like buvo, tai ji kai laukesi pasisiuvo impila ir pripyliau lukshtu - gavosi chiuzinukas. vaikas labai ramiai miega. o kaip pati tokio noreciau.... bet diedas nesutiks. ech....
Atsakyti
QUOTE(sirduze @ 2005 05 16, 14:14)
Va va, as kaip tik ieskau kokios info apie grikiu lukstu ciuzinukus, norim mergaitei i lova grikinio ciuzinuko, bet tai mastom, kazin kaip jie, ar neissiguli ir t.t. ir dar, kur juos gamina, gal kas zinote adresiuka tinklapio ar pan. Aciu


Mudu su vyru jau 7 metus miegam ant grikiniu pagalviu. Jooo, istikruju ispradziu sapnuojasi grikiu kose, o kadangi as ja megstu, tai rytais pabusdavau alkana, kaip zveris! rolleyes.gif Bet paskui jos ar issivedino, ar tiesiog pripratau, nejauciu jokio kvapo. Siek tiek sumazejo pagalves per tuos 7 metelius, bet kadangi kai pirkom jos mums buvo per dideles, per aukstos, mes beveik puse lukstu nupylem. O dabar karts nuo karto papildom.
Nusipirkau jas tuomet, kai nuo siuvimo taip eme sprandas ir visa nugara skaudeti, kad nezinojau kur ir detis. Nelabai kas ir padejo. Va tik sita pagalve mano issigelbejimas buvo.
Beje, o del ciuzinuku tai nezinau ar labai patogu. As kazkaip pagalvojau, o kas jeigu vaikas apsiusios ta ciuzini? Kaip tuomet isvalyti? Juos plauti? Sunkiai dziusta. Gali supelyti. Nusemti susiusiotus lukstus? Kokiu budu? Vargu ar imanoma. Kokosini tai isrengei, po kranu pakisai, stipria vandens srove praplovei, o jis paskui issivarva ir sausas. O kaip su lukstais?... Nezinau, nezinau... Adomas buvo suvemes savo pagalvele, tai bandziau nusemti, kazka plauti... Ai paskui spjoviau ir ismeciau. Bet gi turejau puse pagalves nupylusi, tai naujai uzpildziau.
Atsakyti
teks man sesulos paklaust ka ji daro. juk kazka turetu but sugalvojus, vaikas tai jau seniai miega. paklausiu ir duosiu jums reporta biggrin.gif
Atsakyti