Įkraunama...
Įkraunama...

kontraceptinės tabletės "Yasminelle"

Tikrai turetu susitvarkyti ir kita menesi jausies geriau smile.gif kartais pasitaiko ir poros prireikia.Moters organizmas labai jautrus ir sureguoja i nors ir nedideli hormonu pokyti,bet paskui viskas susistyguoja.O krutine gali buti jautri,nes truputi padideja,bet ir skausmingumas turetu praeit. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(meister @ 2008 03 10, 22:36)
na istojau ir as i si kluba...tai mano primosios KT..geriu jau primaja pakuote..siaip gerai tas, kad menesines sumazejo..na as del ju ir taip problemu neturejau, tai kaip sakant pamazintas siek tiek ju kiekis didelio skirtumo neturi...is pradziu viskas buvo gerai, bet dbr labai maudzia krutine..atrodo kad jos sprogs...bet manau praeis...nes kaip sakoma per kancias i zvaigzdes:D..tai vat esu kantri ir po pirmos pakuotes nepasiduosiu, kadangi daugiau jokiu salutiniu pozymiu nera..na nebent tai kad nuotaika kaitaliojasi..jautresne pasidariau..ir daug kas nervina..plius maziau valgau..aisku tas gerai..taciau pradejo organizmas mesos nebepriimti...pykina nuo jos..tik tokie nussikundimai:) tikiuosi susidraugauti su jomis...smile.gif

man i buvo pirma savaite kazkas panasaus wink.gif i taip iki kazkur antros savaites tai tas tai anas doh.gif
bet va kaip tik siandien baigiau pirmaja pakuote ir tikrai viskas gerai thumbup.gif
tik va db su nekantrumu lauksiu mmm nes jos ir taip man nebudavo gausios, o jei dar kazkiek nuo KT sumazeja tai idomu kas is ju liko g.gif na bet uz dienos kitos tureciau pamatyt...
Atsakyti
Klausimas klaipedietems:)
uz kiek perkate Yasminelle Klaipedoje ir kur?smile.gif
praeita karta pirkau uz ~45Lt, siandien nuejau i vaistine netoly namu, ten jie kainavo 37Lt smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(snoopy_b @ 2008 03 12, 13:45)
Klausimas klaipedietems:)
uz kiek perkate Yasminelle Klaipedoje ir kur?smile.gif
praeita karta pirkau uz ~45Lt, siandien nuejau i vaistine netoly namu, ten jie kainavo 37Lt smile.gif)


vidutiniska kaina ~ 43lt, bet as perku Gintarinej vaistinej su 10 procentu nuolaida, tai neatsimenu tiksliai, bet ne 40 litu neiseina. g.gif
o kut tu radai uz 37 litus? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Jacinta07 @ 2008 03 13, 00:41)
vidutiniska kaina ~ 43lt, bet as perku Gintarinej vaistinej su 10 procentu nuolaida, tai neatsimenu tiksliai, bet ne 40 litu neiseina. g.gif
o kut tu radai uz 37 litus? unsure.gif



Gal zinote mogiliovo gatveje yra parduotuve "piene"? tai ten,netoly(kur 6 autobuso galine stotele, toje puseje) yra Liuto vaistine:)
37lt 49ct tikra kaina smile.gif
Atsakyti
O visu Norfu vaistinese taiko nuolaida su Norfos kortele?Nes kai internete ziurejau tai tik Aleksoto Norfoj yra Norfa vaistine,o kitose paprastos vaistines. g.gif
Atsakyti
buvau kuri laika nustojus gerti kontraceptikus.. nuo siu metu pradzios vel pradejau... pora menesiu pavartojau, atejau si menesi nusipirkti... ir nerandu recepto - pas mane pinigineje neuzsibuna visokie popieriukai... tai nepardave... nezinau ka toliau daryti.. pas gydytoja reikia uzsiregistruoti ir laukti ilgai.. tai ne nezinau ar vel nustoti ar pradeti po trumpos pertraukos... o jums ar parduoda be recepto? atpratus as nuo tos naujos tvarkos...
Atsakyti
QUOTE(Dubby @ 2008 03 13, 22:40)
buvau kuri laika nustojus gerti kontraceptikus.. nuo siu metu pradzios vel pradejau... pora menesiu pavartojau, atejau si menesi nusipirkti... ir nerandu recepto - pas mane pinigineje neuzsibuna visokie popieriukai... tai nepardave... nezinau ka toliau daryti.. pas gydytoja reikia uzsiregistruoti ir laukti ilgai.. tai ne nezinau ar vel nustoti ar pradeti po trumpos pertraukos... o jums ar parduoda be recepto? atpratus as nuo tos naujos tvarkos...


Labas,
man be recepto nepardave swoon.gif , bet vyras nuejo ir... parnese trims menesiams i prieki. Be recepto. Reik su vaistininke graziai pakalbet 4u.gif
Atsakyti
Eik pas gyditoja be eiles tiesiai i kabineta ir prasyk ,kad parasytu recepta,del recepto moterys neturetu eiliu laukti.O vaistininkes neturetu but tokios grieztos,juk tikrai su tais receptais visko nutinka.As kai neturiu recepto einu vakare i Euro vaistine pas jauna vaistinike ir graziai paaiskinu,kad man butina ta vakara pradeti gerti juk susitrikdo visas ciklas. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(betite @ 2008 03 03, 14:57)
dilidin, kokius KT naudoji?


Pakeičiau jų daug, paskutiniu metu Yasminelle.
Man visus skyrė gydytojas, iki nėštumo vienokius naudojau, po kitokius, nes nebetiko.
Dabar ir amžius jau prisidėjo...
Atsakyti
Na ,o Yasminele ar tinka?Nes sitie tinka ir pradedanciom ir viresnem.Man jie thumbup.gif .Ir skysciu nekaupia ir noras padidejo.O virenem tuolab turetu tikti,nes skysciu nekaupia ir sumazina pas moteri vyrisku hormonu. rolleyes.gif
Atsakyti
Labukas, perskaiciau visus laiskelius ir noreciau pasiteirauti Jusu mergaites. Vartoju sias tabletes jau daugiau nei pusantru metu, neturiu vaikuciu, man 22 metai. Nemazai galvoju apie nestuma, kaip manote ar stiprus poveikis organizmui del tokio ilgo tableciu vartojimo? ar aplamai del tableciu vartojimo atsiranda nevaisingumo tikimybe? aciu, kad pasidalinate savo patirtim ir pamastymais 4u.gif
Atsakyti