Įkraunama...
Įkraunama...

kontraceptinės tabletės "Yasminelle"

Ieskok per Gugle "Rozine mazyle"ir skaityk kur nuoroda gyditojuj,ten rasi visus atsakymus.Ten aiskiai isdestyta kaip veikia kt ir apie vaisinguma ir cia visom siulyciau pasiskaityti.KT nera kazkoks nuodas jis is tokiu pat hormonu kaip ir musu organizme,tik dirbtinai sukurtu. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sallly @ 2008 03 17, 23:43)
Labukas, perskaiciau visus laiskelius ir noreciau pasiteirauti Jusu mergaites. Vartoju sias tabletes jau daugiau nei pusantru metu, neturiu vaikuciu, man 22 metai. Nemazai galvoju apie nestuma, kaip manote ar stiprus poveikis organizmui del tokio ilgo tableciu vartojimo? ar aplamai del tableciu vartojimo atsiranda nevaisingumo tikimybe? aciu, kad pasidalinate savo patirtim ir pamastymais 4u.gif


Aš naudojau 2 metus ir po to pastojau.
Ne, nuo tablečių nevaisingumo tikimybė neatsiranda. Jais netgi gydomas nevaisingumas. Nes nutraukus tablečių vartojimą suaktyvėja kiaušidžių veikla.
Tai va - jos gali priformuoti po 2 kiaušinėlius arba abi iš karto ir panašiai, žodžiu, nevaisingoms poroms liepiama KT vartoti, o paskui - nutraukus bandyti pastoti.

Na o sveikoms reikia tai turėti "galvoje". Jeri norėsi pastoti - nutrauk, kurį laiką pasirink kitas priemones ir panašiai.


Atsakyti
Moterys visokiu gandu prisiklauso,kad kt nuodija organizma,kad pakenks busimiem vaikam,visiskos nesamones.Reik dometis tuo kas kelia klausimus,zinoti kokie procesai vyksta mumyse ir kaip veikia viena ar kita kontracepsija.Kuo daugiau zinai tuo paprasciau viskas atrodo.Buvo tamsus viduramziai kada zmones i moksla ir i medicina su baime ziurejo,kaip i raganizma ir pasikliaudavo tik Dievo valia.Dabar mes galim gyventi pilnaverti gyvenima ir nuspresti kada pasoti thumbup.gif Linkiu tau sallly sekmingai pastoti nestuke.gif ir sulaukti sveiko leliuko smile.gif
Atsakyti
o kada jos pradeda veikti nuo pirmos isgertos tabletes?kada jau buna saugu tik po men.ar ir anksciau g.gif
Atsakyti
Jei pirmaja pakuote pradedi vartot pirmaja menesiniu diena,tu iskart esi apsaugota nuo nestumo.Jai pradedi 2-5 menesiniu diena tuomet pirmnasias 7 tableciu vartojimo dienas reik papildomos apsaugis.Veliau jai teisingai geri tu visada saugi 99.9% o tai daugiausia ko gali tiketis is apsaugos priemoniu. thumbup.gif
Atsakyti
Siaip man gydytojas israses Yasminelle, patare, kad planujantiems vaikeli, reiktu nutraukti gert KT naudojima bent pries metus. Tipo, per tuos metus turetu atsistatyti normalus moters ciklas, susinormalizuoti hormonai ir t.t. Pvz. mano drauge pastojo pati pirma menesi po nutraukimo. Cia kaip kam smile.gif
Atsakyti
oi, merginos, as nusprendziau mest "Yasminelle" (reix keisti kitom), nes nebegaliu verysad.gif ... jau puse metu naudoju ir su kieviena pakuote pasaliniai poveikiai tik paastreja ir plius vis naujesniu atsiranda mega_shok.gif ..
dabar paskutiniu periodu pienlige nuolat kankina, o ir mano berniuka kazkaip isbere ten raudonom demem po paskutinio karto schmoll.gif
Atsakyti
na jei KT netinka,tai manau reik ilgai nelaukiant keisti kitais, ieskoti tinkamu ir nesikankinti jei organizmas ju nepriima
Atsakyti
Kai kt tinka,tai tinka iskart,na gal pirma menesi gali but kokiu blogumu.Neverta taip ilgai kankintis jai jautie blogai.Yra daugybe kt ir kurie nors turetu tikti,pasitark su gyditoja doctor.gif
Atsakyti
Na ir as noreciau pasidalinti savo menka patirtim blush2.gif geriu sias kt savaite laiko, tai mano pirmoji kontracepcija. labai ryskiu salutiniu poveikiu nejauciu, bet pykinimas ir sleikstulys burnoje yra, ir taip visa diena sad.gif Bet tikiu kad isgerus pirmaja pakuote,geriant antra jau viskas bus gerai ax.gif mane neramina tik stai kas: kt isgeriau 2 menesiniu diena ir nuo tada dingo menesines, taip iseina tesirgau 2d.kai normaliai sirgdavau 5 ir daugiau... tai taip ir nesupratau, cia taip turi but ar jau skelbt aliarma g.gif
Atsakyti
Nesigasdink,cia tik organizmas suregavo i pokicius,o menesines sutrumpet tikrai gali.As sirgdavau po 8-9 dienas,o dabar keturias ir tik lasai. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(astor @ 2008 03 19, 00:17)
Jei pirmaja pakuote  pradedi vartot pirmaja menesiniu diena,tu iskart esi apsaugota nuo nestumo.Jai pradedi 2-5 menesiniu diena tuomet pirmnasias 7 tableciu vartojimo dienas reik papildomos apsaugis.Veliau jai teisingai geri tu visada saugi 99.9% o tai daugiausia ko gali tiketis is apsaugos priemoniu. thumbup.gif



as tai va irgi pradejau gert sitas tabletytes, tik va vartojau prasidejus mmm 2 dienas loette, paskui nusprendziau kad tai tikras brudas ir visa menesi su jom neistversiu, tai 3 mmm diena perejau prie yasminelle. kaip manot neturetu kilti rupesciu? blink.gif unsure.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaistoox: 22 kovo 2008 - 12:57