Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 4

Šiandien vakarienei kepiau balandėlių apkepą - namai kvepėjo balandėliais - o ir skonis nenuvylė. O desertui iškepiau nutellos keksiukus - tik man nutelos kremas sugalvojo išlipti lauk lotuliukas.gif tai visi keksiukai kažkokie sukrypę, bet vis tiek laabai skanūs clap.gif
Atsakyti
o čia mano patobulintas kiašinių ir faršo vyniotinis thumbup.gif su paprika, pomidorais ir krapais smile.gif uf kaip padvelkė rudenėliu, kai pilna daržovių smile.gifuser posted image

ačiū, Sonatina, už mūs visų, mamkų, išgelbėjimą mirksiukas.gif vis nebereikia galvot, ką tai vakarienei bepadaryt bigsmile.gif
Atsakyti
tradiciskai kepiau kotletus su sufle ir dariau varskes tingini. taip pat kepiau zuiki, visai nieko, bet pagaliau supratau, kas man nepatinka sonatinos receptuose, taigi as nelabai megstu kalakutienos farso, sonatina, ar galiu keisti ji kitokiu?
ir vakar kepiau apelsininiu blynelius su aplesinine varske bigsmile.gif tik dejau mandarinus, tai visi namai kvepejo kaledom thumbup.gif labai skanu, as i varske idejau nemazai cukraus. tik galiu pasakyt, kad blyneliai kepasi sunkiai, kadangi as esu profas ilgametis blynu kepime, tai vistik neuzsiknisau, o kam lietiniu tesla naujove, tai gal geriau nekepkit. siandien ryte sildziau mikrobangej, vel visi namai kvepia kaledom, cia jauciu dar tiktu ir cinamono idet wub.gif
Atsakyti
balanduke, ačiū už linkėjimus smile.gif Džiaugiuosi, kad buvo skanu 4u.gif

Mama_Tania, labai smagu, kad ir kiauliena, ir pyragas pavyko thumbup.gif

Dorinda thumbup.gif Malonu, kad pyragas patiko smile.gif

agotai, džiaugiuosi, kad zuikis patiko smile.gif

Eni, smagu, kad pyragas gavosi skanus 4u.gif

laurechka, ačiū ax.gif Ir kaip kaimynė įvertino pyragą? g.gif

dolile, malonu, kad apkepas nenuvylė smile.gif O Nutella galėjo lipti dėl, kad gal nevisiškai uždengei iš viršaus tešla... g.gif

Linaiva, vyniotinis atrodo fantastiškai smile.gif

Shiduh, gi žinoma, kad gali imti bet kokį kitą faršą smile.gif Tiesiog man jautienos per sausas, o kiaulienos per riebus... Na nebent būna Maximoj toks 5% riebumo, bet tada jau brangus... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2006 10 19, 06:22)
laurechka, ačiū ax.gif  Ir kaip kaimynė įvertino pyragą? g.gif

Pacios kaimynes dar nemaciau, bet jos dukra sake, kad pyragas NEREALUS thumbup.gif drinks_cheers.gif 4u.gif
Atsakyti
kas kepėt KIAULIENĄ KORĖJIETIŠKAI, AR REIKIA UŽDENGUS KEPTI, AR ATIDENGUS? g.gif BŪT GERAI SKUBUS ATS... BO JAU DĖJAU KEPT blush2.gif
Atsakyti
Lindra, kepk neuždengusi smile.gif
Atsakyti
Aš kepiau neuždengus, ir gavosi tokia apskrudusi, niam niam , buvo labai skanu, mažai trūko, kad viena visko vos nesuvalgiau. Truputį ir vyrui liko. blush2.gif

KEPENYS KARALIŠKAI taip labai thumbup.gif . Bet iš pradžių labai išsigandau kad bus prvalas, masė per skysta, daržovių per daug kol nesukepė, per sausa bus. Bet gavosi viskas čiki galutiniam rezultate.

Makaronų lizdeliai taip labai thumbup.gif .

Keptas viščiukas gavosi be skonio, trūko druskos ir prieskonių, reikėjo ilgiau pamarinuoti arba daugiau prieskonių dėti. Kitą kartą žinosiu.
Atsakyti
O "Kiaulienai korejietiskai" kokia mesos dali geriausiai naudoti ?
Atsakyti
QUOTE(Lindra @ 2006 10 19, 14:17)
kas kepėt KIAULIENĄ KORĖJIETIŠKAI, AR REIKIA UŽDENGUS KEPTI, AR ATIDENGUS?  g.gif BŪT GERAI SKUBUS ATS... BO JAU DĖJAU KEPT  blush2.gif

thumbup.gif aš jau 2 dienas iš eilės gaminu, neuždengus, vyrui labai patinka wub.gif
Atsakyti
vakar ruosiau vistiena tik ne jogurto padaze(neturejau), bet Galina Blanka tirstos grybu sriubos padaze. Seima ivertino puikiai thumbup.gif Pries tai vistiena pamarinavau su garstyciomis ir majonezu. biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Na šiandiena dariau Kukulius su sūreliu,tai tikėjausi kažkokio kitokio skonio,o man vos ne kaip paprasti kotletai,kažkaip to sūrelio nė kvapo schmoll.gif gal mažai dėjau g.gif dariau su Mūsų su žalumynais.
Ir dar kepiau Bananinį keksą,tai dar neparagautas,nes laukiu kol atvės,bet va forma tai prasta pasitaikė,nes viename gale apačia jau padegė verysad.gif na bet pirksiu geresnę.
Dėkui už receptus aciuks.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti