Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 4

Išbandžiau paukštienos burgerius- labai patiko! Nedėjau kiaušinio- niekas nesubyrėjo ir gavosi labai minkšti ir purūs maltinukai. thumbup.gif
Atsakyti
gaminau blyna su obuoliais, tik neapziurejau, kad nereikejo kepimu milteliu deti, bet ir su jais gavosi thumbup.gif skanus blynas wub.gif

Sonatina aciuks.gif
Atsakyti
Sveikos,senai besilankiau ale kiek skanumynų....Sonatina,žiūrėjau,žiūrėjau ,bet ar aš nemačiau,o tu nebuvai kažkur įdėjus beliašu recepto?
Atsakyti
QUOTE(Sandriuks @ 2006 10 16, 20:32)
Sveikos,senai besilankiau ale kiek skanumynų....Sonatina,žiūrėjau,žiūrėjau ,bet ar aš nemačiau,o tu nebuvai kažkur įdėjus beliašu recepto?

Arčiausiai beliašu yra Rou bingo pyragėgiai.
Atsakyti
Šiandien gaminau kalakutienos kukulius su špinatais thumbup.gif . Skonis nerealus thumbup.gif . Tik į padažą nedėjau muskato, nes parduotuvėje neradau, bet ir jo man visai nereikėjo. Kaip sonatina ir sakė - padažo skonis pasakiškas wub.gif .
Viską dariau iš pusės porcijos ir išėjo 8 kukuliai. Viskas labai sotu. Ir garnyrui viriau makaronus - kaspinėlius rolleyes.gif .
Ačiū Sonatina, dar vienas patiekalas į mano šeimos meniu. 4u.gif wub.gif
Atsakyti
ir aš šiandien gaminau kalakutienos kukulius su špinatais biggrin.gif Pritarsiu - padažiukas laaabai skanus thumbup.gif O desertui - keksiukai su obuoliais. Buvo skani vakarienė yahoo.gif good.gif birthday.gif assa.gif
Atsakyti
Vakar kepiau pyragą Obuolių ruduo.Tik va įpusėjus gamybai gavau iškvietimą į darbą doh.gif ,tai teko palikt viską vakarui.Šiaip pyragas skanus,tik man jautėsi kepimo milteliai ir obuolius per kietus nusipirkau. Tešla iškepė,o obuoliai vistiek liko kietoki.
Atsakyti
Sonatina, labai prasau atsakyk (ir nepyk), man, kad pagaminciau, reiktu tikslu nurodymu, t.y. noreciau dabar pagamint kiauliena korejetiskai, kiek reikia pilti sojos padazo (kiek v.s.) ir citrinos sulciu ax.gif ?

greitas pyragas su obuoliais ir cinamonu, as parduotuvej neradau nei to kremo, nei jokio kito (tos RUF firmos isvys buvo tik kepimo milteliai doh.gif ), bet kiti produktai visi yra, ko as galeciau pakeist paruosta vanilini krema g.gif ?

labai prasyciau atsakymo, tik i parduotuve kita jau nenoreciau vaziuoti, nes dukryte dabar uzmigs, o tada jau ir vyras is darbo gris, tai noreciau, kad sitie patiekalai butu jau ant stalo vakarienei blush2.gif

Is anksto, aciu aciuks.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mama_Tania: 17 spalio 2006 - 12:49
QUOTE(Mama_Tania @ 2006 10 17, 13:46)
Sonatina, labai prasau atsakyk (ir nepyk), man, kad pagaminciau, reiktu tikslu nurodymu, t.y. noreciau dabar pagamint kiauliena korejetiskai, kiek reikia pilti sojos padazo (kiek v.s.) ir citrinos sulciu ax.gif ?

greitas pyragas su obuoliais ir cinamonu, as parduotuvej neradau nei to kremo, nei jokio kito (tos RUF firmos isvys buvo tik kepimo milteliai doh.gif ), bet kiti produktai visi yra, ko as galeciau pakeist paruosta vanilini krema g.gif ?

labai prasyciau atsakymo, tik i parduotuve kita jau nenoreciau vaziuoti, nes dukryte dabar uzmigs, o tada jau ir vyras is darbo gris, tai noreciau, kad sitie patiekalai butu jau ant stalo vakarienei blush2.gif

Is anksto, aciu aciuks.gif


Aš vanilinį kremą "pasiskolinau" iš šito pyrago ax.gif Tikrai labai skaniai išėjo essen.gif
Atsakyti
Aš ką tik iškepiau greitą obuolių pyragą bigsmile.gif , labai skanu. Na ,man visi pyragai su obuoliais gardumėlis. Turbūt man pasisekė, nes hyper maximoje paėmiau paskutinius 2 vanilinio kremo pakelius tongue.gif O obuolių tai daug daug pritarkavau ant viršaus mirksiukas.gif
Atsakyti
4u.gif padekit nerandu kinietisku blyneliu recepto ir blyno su obuoliais
Atsakyti
ax.gif Mano keksas su kiaušinio likeriu
gavosi labai skanus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mutantė: 17 spalio 2006 - 14:03