Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka mano gražūs ir gausūs plaukai !

QUOTE(RamCamCam @ 2012 01 28, 00:22)
man 6 men po gimdymo pradejo slinkt plaukai, nusikirtau trumpai, naudojau daug sampunu, bet padejo brangus VICHY nuo slinkimo

man gydytoja rekomendavo skysti hormonini po gimdymo Ell Cranell,2 bonkas sunaudojau,bet nepadejo,vaistu maitinant kudiki negalima vartoti,siaip slenka,bet ant tiek neisslinko,kad nukirpt tureciau.Vis gaivinu pati naudoju kaukes,nusipirkau Takazole vaistazoliu arbata,skalauju plaukus.Siandien isbandziau su svogunu ir amla indisku aliejum kauke ismasazavau,na po pirmo isbandymo dar poveikio nesijaucia.Bet drauge man patare svogunu sultimis tepti saknis.Na bus matyt ar pades.
Atsakyti
QUOTE(vaidavel @ 2007 11 29, 21:44)
Kai aš buvau 5 nėštumo mėnesyje, ėmė masiškai slinkti plaukai, kurių ir taip buvo ne per daugiausiai... per mėnesį išslinko daugiau nei pusė visų plaukų  cry.gif  cry.gif atrodė, kad išprotėsiu  scare.gif visada gėriau vitaminus nėščioms... bet, nusipirkau Himalaya kremo galvos odai nuo slinkimo, kuris tipo išgydo netgi nuplikimus...ir, neįtikėtina - jau po poros pasitepimų plaukai ėmė slinkti dvigubai mažiau...(tepiau du kartus per savaitę)... dabar, jau praėjus trims mėnesiams, vis dar naudoju tą pačią tūtelę, taigi, nepigus kremas atsiėjo labai pigiai, o ir plaukai jau nebeslenka visiškai  yahoo.gif  yahoo.gif

na,tai pasidalink su mumis ta problema.Kur pirkai ta kremuka?
Atsakyti
numeskit nuoroda kur galeciau nusipirkti ta krema Himalaya nuo plauku slinkimo.Kur jo yra pirkt isvis? Kazkur prapuole pasnekove verysad.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SimonaV: 20 vasario 2012 - 22:16
QUOTE(SimonaV @ 2012 02 21, 07:14)
numeskit nuoroda kur galeciau nusipirkti ta krema Himalaya nuo plauku slinkimo.Kur jo yra pirkt isvis? Kazkur prapuole pasnekove  verysad.gif  g.gif


O tai jei pasistengti ir pagooglinti? g.gif Negi neishmete ne vienos lietuvishkos nuorodos?
Atsakyti
QUOTE(MissMartini @ 2012 02 22, 06:29)
O tai jei pasistengti ir pagooglinti? g.gif  Negi neishmete ne vienos lietuvishkos nuorodos?

as ebay.de ieskojau,tai neismete.Ne Lietuvoje gyvenu,noreciau rast Vokietijoje. g.gif
aptikau lasiona Pantostin galvoju ar tikrai padeda ar tik aprasymas grazus.Gal kas zinote ta medikamenta?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SimonaV: 27 vasario 2012 - 00:53
kelinta nestumo menesi atsigaudinet pradeda plaukuciai?
Atsakyti
Man ir su pirmu nestumu slinko ir su antru jau pradejo slinkti verysad.gif kadangi jokiu vitaminu apart nesciuju gerti negalima,bandziau gelbetis iki siol naudotomis ir padejusiomis isorinemis priemonemis,bet niekas nebepadeda...teks kentet turbut,nes pirmaji karta veiksmingos priemones taip ir neradau...o bandziau tikrai daug unsure.gif
Atsakyti
man irgi trupuciuka slinko nestumo eigoj, dabar 8menesi lyg jau nebeslenka, vitaminu jokiu negeriu smile.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif maciau ,kad jau buvo tas klausimas, bet atsakymo neradau.. Ar galima gerti nestumo metu Biotina? as vis pamirstu paklausti savo giniaus doh.gif na ir va ka radau pagoglinus ta tema Vikipedijoj :

Biotinas (taip pat vitaminas H ar vitaminas B7) – B grupės vitaminas, svarbus katalizuojant metabolines riebalų rūgščių sintezės reakcijas, taip pat gliukoneogenezėje bei metabolizuojant leuciną.
Šaltiniai

Visi augaliniai ir gyvūniniai produktai turi nedaug biotino. Daugiausia jo būna mielėse, inkstuose, taip pat kiaušinio trynyje, kukurūzuose, avižinėse kruopose, žirniuose, jautienoje, piene.
[taisyti] Poreikis

Dienos norma – 30-100 μg. Papildomai vartoti nesiūloma, nes žarnyno bakterijos gamina pakankamai vitamino.
[taisyti] Trūkumas

Vitamino stoka gali sukelti išsekimą, raumenų skausmą, apetito stoką, depresiją, kojų bei rankų odos pleiskanojimą.

Trūkumas gresia valgant žalius kiaušinius, nes antivitaminas avidinas (jo yra žaliuose vištų kiaušiniuose) prisijungia biotiną, ir šis negali rezorbuotis žarnyne.

Ilgą laiką vartojant antibiotikus pažeidžiama žarnyno mikroflora, ir ji nebegali gaminti pakankamai biotino. Taip pat daugiau vitamino reikia nėščioms moterims ir krūties pienu maitinamiems kūdikiams.
g.gif

Atsakyti
QUOTE(spirgute @ 2007 01 07, 22:36)
O man taip ir nutiko,slinko slinko ir visai plika likau cool.gif ... Nei balkstienu,nei antakiu,nei vieno plaukelio visam kune nebeliko unsure.gif  ir ka...nenumiriau,tiesiog pazliumbiu viena atsisedusi ir vel gyvenu. O ka daryt? Nei hormoniniu problemu neturiu,nei vezio,nei metalu jokiu netruksta,nescia nesu,nei gimineje pliku nera,o man nepasiseke ... Moteris-plika verysad.gif

Gal hormonine spirale tuo metu nesiojai g.gif ? Arba kitokius hormoninius preparatus ? Nes man tai nuo spirales puse plauku nuslinko ,ir issiemus dar slenka ,tik maziau sad.gif
Atsakyti
as labai pergyvenau ir galvojau liksiu plika... bet kuri laika panaudojau kauke plauku su placenta ir padejo, bet sunku pasakyt ar savaime sustojo ar ta kaukyte padejo...

mama pamate kad rasau, tai sake svogunas labai padeda dar... g.gif
Atsakyti
[quote=Agane24,2011 01 25, 16:33]
[quote=pandorita,2006 10 03, 13:08]

laba :)Na idomu patarima davete cia smile.gif
Ir as turiu ta problema,nors neesu nescia,jau senokai slenka,bandziau ir Fitoval sampuna ir dar dvieju rusiu sampuna ir fitoval kapsules jau antra dezute pradejau,zodziu jokio poveikio istikruju nematyti verysad.gif tai vis galvojau reikia nueit pas odos gyditoja gal ras kame problema,tai va...issityriau skyldiauke,nes anksciau buvo padidejus pasirodo su jau jau viskas normaliai,tada gyditoja nusiunte pasidaryt echoskopija vidaus organu,tai yra kepenu,kasos,inkstu dar kazko ligtai,zodziu viskas gerai,priezasties nerado...sake gal stresuoju,nu gal ir stresuoju kartais,tokia jautri esu ir viska labai imu pastoviai i galva.. smile.gif dar del to pacio plauku slinkimo nerviniesi,o juk ir tai stresas smile.gif tai paskyre toki gydyma: gerti Perfektila,plauti ten tokiu arbatmedziu sampunu,i savaite karta daryti kauke su cesnaku ir ricinos aliejumi(reguliariai) ir dar kazkoki skysti trinimui matyt pagamint turi specialiai vaistinej...smile.gif dar nepasiemiau smile.gif tikiuosi duos poveiki smile.gif ka jus manot apie toki gydima ? 4u.gif tokie ploni plaukai liko,pastoviai ant pagalves rytais po 10-20 plauku surenku sad.gif
[/quote]

Gal vartojat hormonine kontracepcija g.gif ? Nuo jos irgi gali slinkti plaukai ,jei netinka.
Atsakyti