Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka mano gražūs ir gausūs plaukai !

Mane labai sudomino tas HIMALAYA kremas nuo slinkimo g.gif . Gal yra daugiau ji vartojanciu ? Nors siaip manau ,kad tokios priemones taip pat vienoms tinka ,o kitoms kitokios padeda geriau . Kaip sakant nera vienos stebuklingos priemones smile.gif Bet mastau ji nusipirkti sestadieni mirksiukas.gif ,mat Eurovaistineje jis kainuoja apie 46 lt ,tai savaitgaliais dar buna 15% akcija ,sake vaistininke mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NakedA: 17 balandžio 2012 - 10:59
QUOTE(NakedA @ 2012 04 17, 11:58)
Mane labai sudomino tas HIMALAYA kremas  nuo slinkimo  g.gif  . Gal yra daugiau ji vartojanciu ? Nors siaip manau ,kad tokios  priemones  taip pat vienoms tinka ,o kitoms kitokios padeda geriau . Kaip sakant nera vienos stebuklingos priemones  smile.gif  Bet mastau ji nusipirkti sestadieni  mirksiukas.gif  ,mat Eurovaistineje jis kainuoja apie 46 lt ,tai savaitgaliais dar buna 15% akcija ,sake vaistininke  mirksiukas.gif

kol gyvenom LT, tai naudojau HIMALAYA produkcija ir galiu pasakyt, kad likau lb patenkinta smile.gif pradejau naudoti iki nestumo, naudojau visa nestuma ir plaukai super buvo thumbup.gif nors ir plaukai balinti buvo, bet atrode gerai smile.gif
o siaip galit pabandyti http://www.beautypro.../macadamia.html
prisipazinsiu, kad pati nebandziau, bet drauge sake, kad tikrai lb veiksmingos visos priemones 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(NakedA @ 2012 04 05, 16:17)
Gal hormonine spirale tuo metu nesiojai  g.gif  ? Arba kitokius hormoninius preparatus ? Nes man tai nuo spirales puse plauku nuslinko ,ir issiemus dar slenka ,tik maziau sad.gif

ogo..po jusu komentaro dar karta apsvarstysiu nora detis spirale po gimdymo.. doh.gif siaip plaukais nesiskundziu, bet nenoriu, kad pradetu slinkti daugiau nei reikia.
Papildyta:
o siaip galiu parekomenduoti pusiau namu gamybos plauku kauke. ji atkuriamoji ir mazina slinkima 4u.gif
kiekis skirtas vid ilgio plaukams(iki peciu)

cemeryciu vanduo - 3arb.saukstai
ricinos aliejus - 2arb.saukst
alyvyogiu aliejus - 4arb.saukst
valg.saukstas majonezo
citrinu sultys
vienas kiausinis

isplauti galva sampunu, uzdeti ismaisyta kauke, laikyti ne maziau kaip 1val (as laikydavau 2va ax.gif ) tada nuplauti su sampunu, galit naudot balzama jei norit, bet man jo nereikedavo. kaukE geriausia naudot minimum 2kart per savaite. cemeryciu vand ir ricinos alieju galit isigyti vaistineje. gyvenancioms uzsienyje bus sunku gauti cemeryciu vand, as asmeniskai veziausi sau is LT.
Papildyta:
QUOTE(felija @ 2012 03 03, 22:41)
kelinta nestumo menesi atsigaudinet pradeda plaukuciai?

na zinokit visoms skirtingai..siulau bandyti kokias priemones, o jei nepades, tai manau beliks tik laukti kada pagimdysit ir viskas atsistatys 4u.gif
pvz man tfu tfu tfu per si nestuma nekyla jokiu problemu su plaukais. gal del plauku priemoniu kurias naudoju, o gal kokia kita priezastis..vitaminu jokiu negeriu.
Atsakyti
Sveikos,
kai slenka plaukai reikia tikrinti 3 rodyklius
geležies kiekį kraujyje (norma nuo 121)
estrogienų kiekį kraujyje (hormonai)
androgenų kiekį kraujyje (hormonai)
skydliaukės hormonų balansą (tikrina per kraują) T3, T4, TSH.

Kol gydotės iš vidaus siūlai išbandyti Hinoki linijos priemonės plaukams. šampūnas, balzamas, aktivatorius ir stiprinantis skystis. Pradėjo pardavinėti vilniuje, bet kaina 106 lt už komplektą, o man davė nuolaidą, perku už 75 lt už komplektą. Tai dabarvisos draugės prašo:)

pas mane yra skydliaukės hormonų disbalansas, tai gydymas užtrunka iki metų, gal daugiau. kol geriu tabletes, naudoju šias priemones, galiu pasakyti - man padeda,slinkimas prisistabdė, plaukai stipresni, minštesni. Tinka kaip vyrams taip ir moterims. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pukpuk @ 2006 10 03, 12:09)
Sveikos mamytės,  4u.gif
Man prieš kokį mėnesį pradėjo slinkti plaukai tokiais kiekiais, kad aš jau paniškai bijau galvos plovimo. fear.gif
Saujomis išimu plaukus...  verysad.gif, o pas mane visada buvo tokie geri plaukai... (kirpėja vis sakydavo: "tam, kad sudrėkint tavo plaukus, reikia 15 minučių pilt vandenį..."  doh.gif )
O dabar aš bijau nuplikti...  unsure.gif
Ką darot, kas patiriat tokių pat nėštumo nemalonumų?

Ačiū, kad atsakote.


Atsimenu man taip pat kazkas buvo po antrojo nestumo , ir meginau daug priemoniu - sampunai ,aliejai... ir t.t. Nieks neveikia. Nezinau ar cia mano plaukai ar kas ,bet man patare viena drauge toki keista buda; su miltais . Kd kai plaunu galva skalauciau ne paprastu vandeniu ,o su miltais. Sake jai padejo. Pabandziau... Is pradziu rezultato nematyti ,o paskui... Po keliu savaiciu plaukai pradejo ataugti. Ir dar menesi taip ploviau , ir paskui jau nebeslinko isviso. O santikis 1 stikline miltu ir 1/2 stikline vandens thumbup.gif Man veike liuks , nezinau kaip kitoms ,o dabar mano plaukai veslus ir sveiki 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
Aš taip pat laukiuosi ir labai slenka plaukai, bet jie ir prieš tai man stipriai slinko. Tikėjausi, kad pastojus viskas susitvarkys, bet tik dar paūmėjo.
Pradėjau gert vitaminus Pregnacare su Omega 3, tai slinkimas šiek tiek sumažėjo, jaučiu jau po pirmos sugertos dėžutės. Bet tiek visokių nuomonių apie vitaminus yra, kad vaikai alergiški gimsta, kad gimsta labai didelio svorio. Tai ir norisi gert dėl plaukų ir tuo pačiu baisu, kaip reikės pagimdyt vaiką į 5 kg. ir neduok d paskui vargti su alergijom...
Atsakyti
Pasidalinsiu savo atradimu, gal but kazkam dar pagelbes, nes kol tai atradau, labai kentejau nuo pleiskanu ir plauku slinkimo, is tikro tai netikejau kad jau kazkas pades, bet sis mano paskutinis budas dave rezultatus po pirmo galvos isplovimo. Pries tai isbandziau ivairius vitaminus ir visokiausias branges priemones, niekas nepadejo, tiesiog nusikirpdavau trumpai plaukus, niekaip negalejau atsiauginti ilgesniu..
Visada galvojau kad eteriniai aliejai skirti tik voniai del kvapo, o nesenai netycia paskaiciau viduje esanti lapeli, tai super daiktas ir nebrangus, bent jau man smile.gif O ka dariau - nusipirkau viena rozmarinu gydomaji (rusiskas eterinis aliejukas, ju turbut buna visose kosmetikos parduotuvese, kaip eurokos ir panasiai) ir kita citrinu. Rozmarinu aliejuko ilasinau i pilna 400ml sampuno buteliuka 6 lasus, o citrinu i balzamo pilna buteliuka 400ml taip pat 6-is lasus - jau po pirmo galvos plovimo neissukavau daugiau penkiu plauku, kai pries tai saujomis traukdavau, o ir kvapas labai malonus ir nuo pleiskanu galvos nebeniezti smile.gif Tu aliejuku aprasymuose yra proporcijos kaip pasidaryti kaukes veidui, kunui ar plaukams, bet man paprasciausias budas tiesiog i bet kuri savo sampuna ilasinti kelis lasus, nes esu tingine ir tingiu zaisti su kaukem ir panasiai.. Tai va toks mano kovos su slinkimu ir pleiskanom galas smile.gif Zinoma musu kiekvienos organizmas skirtingas ir kiekvienai skirtingai vienas dalykas padeda o kitai ne, bet sitie aliejukai yra naturalus, tad pakenkti manau niekam nepakenks, patikekit labai kankinausi anksciau del plauku, zinau kaip tai nemalonu, todel tikiuosi sis budas tiks daugeliui is Jusu smile.gif
Atsakyti


Man praėjo trys mėnesiai po gimdymo ir plaukai ėmė slinkti kuokstais. Prieš kelias deinas plaukus palepinau ir jie tikrai nustojo slinkti! Gal padės ir JUMS. Receptas toks:
Ištepiau plaukus (ir šaknis, ir galiukus) varnalėšų aliejumi (būna pirkti Droge nuo plaukų slinkimo) ir ricinų aliejumi (būna pirkti vaistinėse nuo vidurių užkietėjimo, bet senovėj naudotas plaukams stiprinti ir juo net blakstienas tepdavo). Išteptus laikiau visą parą, tada išploviau šampūnu ir plaukus geras dešimt minučių mirkiau dilgėlių nuovire (paviriau džiovintų dilgėlių lapus, nuovirą šiek tiek atvėsinau ir į puodą įmerkiau galvą, kad mirktų kuo daugiau galvos odos ir plaukų šaknų). Viskas. Slenka mažiau - vienas kitas plaukas, bet tikrai nebe kuokštais. Bandysiu kuo dažniau kartoti šitą terapiją, žiūrėsim, ar veiks ir toliau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BasaRasa: 23 vasario 2013 - 13:07
Gal kas zino kokiu geru sompunu nuo plauku slinkimo? ax.gif
Atsakyti
Sveikos mergytes, mamytes ir kitos moterys smile.gif
Zinomos man paciai plauku slinkimo, kai nepaleidzia jausmas, kad jau plike sviecia smile.gif ir skilinejanciu galiuku problemos. Su tuo susiduriau siek tiek nestumo metu, taciau paskui viskas susitvarke savaime (greiciausiai kraujas pagerejo arba hormonai dar kitaip pakito - su nesciaja niekada niekas neaisku, todel ir gyvyma taikyti sudetinga arba katais neimanoma) smile.gif Veliau po gimdymo praejus kuriam laikui vel tos pacios problemos. Ko tik nebandziau... Dabar siu problemu neturiu ir dziaugiuosi iki juosmens ilgumo plaukais smile.gif wub.gif Pati atradaugan brangia kaukyte is Prancuzijos (siunciausi nemaza kieki is sios salies), dar siek tiek pati ja patobulinau (eksperimentu ir bandymu budu) ir rezultatas stulbinantis. Naudojau po kiekvieno plauku plovimo, dabar tikrai ne visada, bet LABAI daznai, nes man patinka tas svenus jausmas, kai liti plaukus, o jie svelnuciai, stiprus, sveiki... Taip pat dar naudoju pasigaminusi pati aliejuka. Ka tikrai domina, rasykite man asmeniskai, susitarsim, ipilsiu kiekvienai smile.gif Mano drauges jau isigijo is manes siu priemoniu ir negali atsidziaugti smile.gif Cia ne reklama, tiesiog sviesa tunelio gale smile.gif Nes zinau, kaip beveiltiskai kartais viskas atrodo smile.gif
Atsakyti
Čia gerą receptuką parašei, reiks ir man pabadyti eterinius aliejus. Aš pati daug ką išbandžius, bet niekas nepadeda, visą gyvenimą labai slenka plaukai, ėjau netgi pas gydytojus, kaip žinia plaukų būklė labai priklauso nuo sveikatos, bet nieko vertingo nepatarė unsure.gif Šeip neblogų dalykų galima pasiskaityti apie plaukus ir plaukų priežiūrą [URL=http://www.sveikaoda.com/plaukai/31-plaukai-ir-sveikata.html]
Atsakyti
o gak kas bande vitaminus plaukam is NEW NORDIC "Hair volume"?ar verta juos pirkti ir ar padeda,nes manau kad sampunai dideles itakos nedaro schmoll.gif
Atsakyti
As plinku verysad.gif
Eziuku reiks kirptis jauciu doh.gif
Atsakyti