Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka mano gražūs ir gausūs plaukai !

Sveikos, merginos smile.gif
Skaitinėjuos ir aš ėvairius patarimus apie plaukų slinkimą. Dabar itin slenka plaukai, labai nejauku, nesinori likti su trim plaukais and galvos smile.gif Mano seseriai po nėštumo labai plaukai išslinko, ji naudojo kokosų aliejų, darėsi kaukes, kažkiek padėjo. Dabar šitą reikalą bandau ir aš.
Kiek skaitau, tai labai daug kas gali lemti plaukų slinkimą, ne tik hormonai, bet ir maistas, stresas, be to svarbu ir metų laikas...
Atsakyti
Merginos, ar esat išbandžiusios tokį reikalą?
nuo plaukučių slinkimo
įdomu būtų sužnot ar veiksminga.. g.gif
Atsakyti
rekomenduoju

http://e.gyduolis.lt...ilter_name=burd

Atsakyti
nieko jau cia nepadarysi, viskas priklauso nuo organizmo bei besikeicianciu hormonu..tad jokios kaukes sampunai nepades, isslinks tiek kiek reikes ir nieko cia nepakeisim ax.gif
Atsakyti
QUOTE(inetukea @ 2013 11 08, 01:23)
nieko jau cia nepadarysi, viskas priklauso nuo organizmo bei besikeicianciu hormonu..tad jokios kaukes sampunai nepades, isslinks tiek kiek reikes ir nieko cia nepakeisim ax.gif



Visiškai jums pritariu. Deja, kaukės ir visi kiti geri dalykai padės tik puoselėti likusias po išslinkimo garbanas. Man gydytoja davė neblogą patarimą - norint pagelbėti savo plaukučiams, nėštumui įpusėjus pradėti naudoti profesionaliai priežiūrai skirtą šampūną. Dažniausiai tokį šampuną galima įsigyti tik vaistinėje ir rinktis reiktų galvos odą saugantį šampūną. Tokie šampūnai buna chemiškai mažiau agresyvūs. Mano nėštumsa jau visai į pabaigą, žiūrėsim ar gydytoja buvo teisi ax.gif
Atsakyti
Man taip pat labai silpni plaukuciai, slenka - vaistineje sake sis neblogas papildas. http://www.bonum.lt/...-ir-nagams.html tik, kad brangus blush2.gif
Radau akcija masiniame - kazin ar verta pirksti? blush2.gif
Draugei patiko sake, o jus ar bandete gal kuri?
http://www.masinis.l...r-nagais/11955/


Papildyta:
o be to ar laukiantis galima gerti visokiu papildus plaukams? smile.gif g.gif
Atsakyti
Aš nusipirkau ajerų šaknų - skalausiu...
Atsakyti
QUOTE(inetukea @ 2013 11 08, 01:23)
nieko jau cia nepadarysi, viskas priklauso nuo organizmo bei besikeicianciu hormonu..tad jokios kaukes sampunai nepades, isslinks tiek kiek reikes ir nieko cia nepakeisim ax.gif



Tikra teisybe smile.gif atsimenu paskui po gimdimo po kokiu 6 menesiu buvau pas kirpeja ji juokesi na ir daug plauku isslinko nes labai daug mazu atauganciu buvo smile.gif
Atsakyti
Plaukai slenka ir nėštumo metu, ir po gimdymo, kol organizmas atsistato į pradinę būseną. Todėl geriau su tuo iš karto susitaikyti ir laukti pagerėjimo. Deja, kiekvienas nėštumas iš moters daug ką ir paima, ne tik duoda.
Atsakyti
su pirmu nestumu labai gerai augo plaukai,nors ir seip niekad nesiskundziau ju augimu,bet per nestuma ypac. i nestumo pabaiga eme slinkt,o po gimdymo kuokstais ir prei ausu net ispliko. db zinau,kad klaida buvau padarius.reikejo nuskirpt ir viskas butu buve ok,nes nebepajege organizmas ismaitint plauku...kankinausi kankinausi,dejavau,viska bandziau,kol galiausiai nureziau viska iki sveiko grazaus plauko,nes ir nebegrazus daresi.su lig tuo pasibaige problemos mano visos.
db kai laukiuosi,galvojau irgi bus tas pats,bet va-plaukai visia nebeauga,ner ka kirpt blink.gif bet grazus,tvarkingi,neslenka,tik tiek ka dlaaaabai jau is leto auga doh.gif
Atsakyti
Sveikos, man pirmas nestumas nestuke.gif ir labai labai plaukuciai slenka gal ka patartumet naudot nuo slinkimo, nes jau pradedu bijot jog prarasiu paskutinius plaukus.
Atsakyti
Slenka ir man... baisoka, bet nieko nepadarysi.. kaukes vitaminai ir kiti dalykai - nepades. hormonai cia karaliauja.smile.gif tikiuosi liks plauku ant galvos.
Atsakyti