Įkraunama...
Įkraunama...

Mezoterapija

As turejau jau 6 mezoterapijos seansus, tai man pinigai i bala ismesti, dar kai buvau pasidariusi kokius 3 ar 4 nieko nevartojau, o po to pamaciau, kad nieko gero ji man neduoda pradejau vartoti vitaminus. Mano didziausia problema slinkimas, nauji plaukai kaip augo taip ir auga, atrodo, kad labai daug islenka plauku, nes jie ilgi. Dabar geriu biotina ir maxi hair, tai gal koki 20% sustojo slinkimas.
O kas del proceduros tai manau toms kurioms tik prasideda slinkimas tikrai bus veiksminga, man si problema yra apie 6m. tai nelabai ka padejo. Del skausmo galit nebijoti, yra jautresniu vietu, bet yra ir tokiu kur visai nieko nesijaucia, man jaustresnes dienos buna per menstuacijas ir menulio pilnati.
Atsakyti
merginos,kur darotes Vilniuje siuos seansus?
Atsakyti
Labas, domina ir mane mezoterapija. Ar yra procedūra sumažinti riebalavimasi? gal kas darėtes, ar buvo veiksminga? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo **Gin**: 09 birželio 2012 - 20:18
sweikos merginos gal kas proceduras darotes kaune gal galit pasakyt kuri daresi kur daretes ir kiek mokejote? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jukciaastapati @ 2012 08 26, 18:29)
sweikos merginos gal kas proceduras darotes kaune gal galit pasakyt kuri daresi kur daretes ir kiek mokejote? 4u.gif


Amestistėjoje (Akropolyje) mokėjau 160 Lt, Grožio pasaulyje (prie BMP klinikos) - 150 Lt.
Atsakyti
Keliu temuka ax.gif

Mergaites ,kur daretes mezoterapija Vilniuje? nu nebezinau ka daryt ,trecdalis galvos prapliko vos ne ,tik eziukas likes verysad.gif Gerai ,kad tie kit auga ,tai uzgozia ir nesimato ,kai suristi..
Atsakyti
QUOTE(Inguti @ 2013 01 18, 23:07)
Keliu temuka ax.gif

Mergaites ,kur daretes mezoterapija Vilniuje? nu nebezinau ka daryt ,trecdalis galvos prapliko vos ne ,tik eziukas likes  verysad.gif Gerai ,kad tie kit auga ,tai uzgozia ir nesimato ,kai suristi..
auksciau atsakyta mirksiukas.gif
As jusu vietoj ieskociau praziesties viduje. Jei neesate po nestumo (man irgi trecdalis plauku isslinko tada bet visi ataugo), po kazkokio didelio streso ar pan. Pasidaykit gal maisto toleravimo testa. Mityba yra l didelis dalykas.
Atsakyti
Gal galite parasyti kurios daretes mezoterapija galvos kokie pokyciai, likote patenkintos ar jokio rezultato? 4u.gif
Atsakyti
[man nepadejo Kaip kitos mamytes laikosi senai girdeta
Atsakyti
gal kas bandet Sugiharoje PRP terapija plauku slinkimui?
viskas tas pat kaip ir mezoterapija, tik vietoj uzpildu leidzia tavo paties atskirta krauja ar kaip cia pavadinti - kraujo plazma su trombocitais.
Atsakyti
QUOTE(**Gin** @ 2012 06 09, 21:17)
Labas, domina ir mane mezoterapija. Ar yra procedūra sumažinti riebalavimasi? gal kas darėtes, ar buvo veiksminga? smile.gif

riebalavimuisi mazinti visu pirma reikia atsitaikyti priemones,yra superinis sampunas,na pagal isvaizda jis labiau sviesta primena,bet labai veiksmingas su siera jeigu neklystu,taip pat ampules nuo riebalavimosi,pasiziurekite Dikson puslapyje,tikrai rasite,tas sampunas Solfex,o ampules Uritinol.
Atsakyti
QUOTE(linuxox @ 2013 10 02, 22:30)
riebalavimuisi mazinti visu pirma reikia atsitaikyti priemones,yra superinis sampunas,na pagal isvaizda jis labiau sviesta primena,bet labai veiksmingas su siera jeigu neklystu,taip pat ampules nuo riebalavimosi,pasiziurekite Dikson puslapyje,tikrai rasite,tas sampunas Solfex,o ampules Uritinol.


Uoj, aciu, pas mane ir baisi riebalavimosi problema...
Atsakyti