Įkraunama...
Įkraunama...

Mezoterapija

QUOTE(sandra2 @ 2006 10 06, 05:56)
O BESILAUKIANCIAI NEKENKIA? g.gif

Cia manau reiktu jau pas gydytoja pasiklausti
Atsakyti
QUOTE(rututu25 @ 2006 10 05, 08:26)
Agnixa, o kur tu daraisi? As is Kauno, man kirpeja pasiule eiti i Grozio imperija (ortopedijos klinikoj), o ten skaiciau vienas kartas kainuoja nuo 100 iki 300 Lt. Bet jeigu ne visada padeda, tai kaip ir brangokas eksperimentas.  g.gif
As irgi perku sampunus, ampules nuo slinkimo, bet niekas nepadeda  verysad.gif

idomu nuoko priklauso kaina?
Atsakyti
siandien as ir pirma kart dariausi rolleyes.gif
malonumu nepavadinciau biski skaudejo smile.gif bet ka darysi jei niekas kitas nepadeda reiks pakentet nes pazadejo kad ataugs grazus plaukai
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2007 01 11, 19:11)
siandien as ir pirma kart dariausi  rolleyes.gif
malonumu nepavadinciau biski skaudejo smile.gif bet ka darysi jei niekas kitas nepadeda reiks pakentet nes pazadejo kad ataugs grazus plaukai


o kur dareisi? kokia kaina, kiek kartu reikia sia procedura daryti? smile.gif
Atsakyti
dariau Grozio imperijoj
kaina sake nuo 130-150lt as mokejau 130 nors leido brangesnius sy kart bet gavau nuolaidele rolleyes.gif
apziurejo mano plaukus ir sake kad man reiks 6 proceduru
Atsakyti
Brangoka, bet gal tikrai verta. Nes man irgi baisiai slenka plaukai.. Kai baigsiu maitinti, ir as eisiu darytis. O kas kiek laiko reikia sia procedura daryti? Kiek laiko trunka?
Atsakyti
man sake reiks 6 proceduru kas savaite po viena , o trunka bent man apie valanda , tuos vaistukus leidzia kokias 45min ir po to masazuoja galvyte rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2007 01 12, 18:16)
man sake reiks 6 proceduru kas savaite po viena , o trunka bent man apie valanda , tuos vaistukus leidzia kokias 45min ir po to masazuoja galvyte  rolleyes.gif


Galiu Rasytee, taves vieno dalyko paprasyti? Gal gali savo gydytojos paklausti, ar maitinanciai leliuka, tokia procedura atliktu, ar laukti kol baigsiu maitinti? Aciu ax.gif
Atsakyti
gerai paklausiu dar ryt snekesiu su kita gydytoja nes noriu dar su kitu spec pasikonsultuot
Atsakyti
Sveika Rasytee,
Noriu paklausti taves del mezoterapijos atlikimo - ka tau ten taip ilgai daro, kad trunka 45 minutes?.. Ar, pvz, leidzia i ta pacia vieta kelis kartus, ar "pereina" visa galva po viena karta?.. Nes, kur ash darausi prie Soboro, tai ten procedura trunka max 10 min, greit subado visa galva, jokio masazo, kaina 110lt...
Atsakyti
ne leidzia tai viena kart bet as net nelabai isivaizduoju kaip tai galima atlikt per 10min g.gif leidzia kas 1cm tikrai daug duriu gaunasi .po to masazuoja kad geriau pasiskirstytu vaistukai.

ir as taves paklausiu biggrin.gif ar tau skauda taip kaip man labai labai biggrin.gif ?ar kita diena jauti kokiu nors guziuku?

man dar ryt turi paskambint daktare is Motinos ir Vaiko su ja pasikonsultuosiu. kazkaip susimasciau kad gal geriau kad tai atliktu gydytoja
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2007 01 16, 22:26)
ne leidzia tai viena kart bet as net nelabai isivaizduoju kaip tai galima atlikt per 10min  g.gif leidzia kas 1cm tikrai daug duriu gaunasi .po to masazuoja kad geriau pasiskirstytu vaistukai.

ir as taves paklausiu biggrin.gif ar tau skauda taip kaip man labai labai biggrin.gif ?ar kita diena jauti kokiu nors guziuku?

man dar ryt turi paskambint daktare is Motinos ir Vaiko su ja pasikonsultuosiu. kazkaip susimasciau kad gal geriau kad tai atliktu gydytoja

Nezinau kaip majai majai,bet man guziuku niekad nebuvo,o ir skausmo nelabai jauciu,aisku nera taip,kad nieko nesijaucia,bet bent jau man neskauda. As irgi einu ten prie soboro. Viena karta paklausiau pas ta gyd.kur daro mezoterapija,kuo skiriasi,kad vienur atlieka per 10-15 min,o kitur apie valanda,tai man ji sake,kad cia patirties ir igudimo reikalas,sako ir as galiu badyt letai ir ilgai. O bado irgi mazdaug kas centimetra,beveik visa galva. Tik va masazo nedaro,nors gerai butu smile.gif
Atsakyti