Įkraunama...
Įkraunama...

Mezoterapija

Sveikos,
Na, kaip Agnixa sake, bado galva kas 1 cm panashiai, tik, daugiausiai virshugalvi, shiek tiek smilkinius, i galvos apacia, t.y. zemiau ausu, to badymo nedaro. galvoju, ar ir kitur taip? Gydytoja sake, kad ten zemiau neefektyvu (?), bet juk slenka tai nuo visos galvos.
Guziuku tikrai nebuna, o skaudeti tai skauda. Viena karta labiau, kita maziau, malonumo tikrai jokio, bet kenteti galima..
O shita gydytoja, kuri atlieka proceduras prie Soboro dirba ir Motina/Vaikas, ten, sake, tp atlieka mezoterapija, tik kaina 200 lt...
Atsakyti
supratau ! duokit man nr tos gydytojos ok?nes ***** jei mane kankina daugiau nei puse valandos o jus 5min o bado tiek pat ir taip pat tai ko man cia kentet ir brangiau moket
Papildyta:
o man sake kad neduria zemiau nes nereik nes is virsugalvio vaistukai patys nubega zemyn smile.gif
Atsakyti
o tau nebado zemiau ausu, virsh sprando?... idomu butu palyginti, tada galima ir nuspresti, kas geriau, gydytojos tel nusiusiu tau i AZ
Papildyta:
o.k., supratau smile.gif
Atsakyti
ne nebado , bado tik skalpa biggrin.gif nu vienu zodziu virsutine galvos daly
Papildyta:
bet kokia nesamone del kainos ta pati gydytoja o kaina dviguba beveik . o tais paciais vaistai dirba ir ten ir ten?
Atsakyti
noreciau paklausti merginu kurios darosi mezoterapija,ar jus zinote nuo ko jums plaukai slenka,ar tyrete juos?nes as kai tyriausi sugiharoje tai sake kad pagal kazkokius pozymius lyg del vyrisku hormonu gali slinkti,bet mezoterapijos nesiule kazkodel,ar jei slenka del siu priezasciu gali padeti mezoterapija gal zinote? blink.gif
Atsakyti
Na, manau, pirmiausia reikia gydyti priezasti, jeigu ji yra, o mezoterapija daugiau kaip priedas. Kadangi man slinko del skydliaukes, dabar jau daug geriau, tikiuosi, kad tai pades prisiauginti nauju plauku vietoj ishslinkusiu, nes kol kas patys jie neauga..
Atsakyti
tai vat kad tokios kaip ir tikslios priezasties ir nezinau skydliauke tvarkoj,tik kad vat tie hormonai,negaliu tirtis nes vartoju kt.bijau kad tie vyr hormonai gali ir nesusitvarkyt.
Atsakyti
Va man ir yra tai didziausia problema,issityriau harmonus ir vyrisku daugiau verysad.gif Tuoj pavirsiu i plika vyra biggrin.gif Ir ka gydytoja neliepe gerti jokiu harmonu,nebent kontraceptines jei ciklas prades ilget,nes prie viso to pas mane dar policistines kiausides verysad.gif Nezinau,turbut visada taip ir slinks,nes gydymo kaip ir nera verysad.gif
Atsakyti
Agnixa, o estradiolio pas tave ne per mazai? Pas mane testosterono tp per daug.. Ar tai gali buti plauku slinkimo priezastis? Kiek zinnojau iki siol, priezastis gali buti tai, kad estradiolio per mazai, nors, pagal gydytoja, kai estradiolio per mazai, automatishkai gali padideti testosterono... Eisiu ir ash pas ginekologe, gal ka patars.
Atsakyti
QUOTE(Maja maja @ 2007 01 21, 15:47)
Agnixa, o estradiolio pas tave ne per mazai? Pas mane testosterono tp per daug..  Ar tai gali buti plauku slinkimo priezastis? Kiek zinnojau iki siol, priezastis gali buti tai, kad estradiolio per mazai, nors, pagal gydytoja, kai estradiolio per mazai, automatishkai gali padideti testosterono... Eisiu ir ash pas ginekologe, gal ka patars.

Zinok geda blush2.gif ,bet nezinau ko kiek per mazai pas mane,o ko per daug. Pasidariau tyrimus,pasiemiau atsakymus ir gydytoja pasake,kad vyrisku per daug. O konkreciai kokiu ir kiek nezinau blush2.gif ,nes nelabai suprantu tuos harmonu sutrumpinimus kur prirasyta.
Atsakyti
Rasytee, ar buvai jau darytis proceduros Gedimino gatveje? Ar galetum palyginti kuo skiriasi grozio imperijoje ir cia?
Atsakyti
va siandien buvau ! nu skirtumas didziulis jei jus sakot kad skauda Gedimino g tai nueikit i grozio imperija suprasit kas yra tikrasis skausmas biggrin.gif biggrin.gif man cia buvo kaifas biggrin.gif
jei rimtai tai cia bado ir vaistuku dar ir ant odos palieka , o grozio imperijoj duria visai kitaip reciau , leciau ir visus vaistukus suleidzia i oda .cia tik vos vos iduria o ten gan giliai bent jau taip man atrode . ir pagalvok kaip iskausta kai bado 40min ir kaip 5min smile.gif ?
toliau tikrai eisiu tik i gedimino g. nes man visai nepatinka skausmas
Atsakyti