Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip atitolinti mėnesines?

buvo keleta progu kai norejau atotolinti mmm, isbadziau citrina, rutinaskorbina, leidziama ir geriamavit C , nu kaip ateidavo jos savo laiku tai ir ateidavo, KT nebandziau
Atsakyti
QUOTE(GITALE @ 2011 02 24, 21:18)
yra vaistu kurie sustabdo mmm,bet cia labai drastiskos priemones, jei nuspresi tai tik su ginekologes pagalba, ti zinok kad po to vistiek turesi susirgt bet kraujuosi dvigubai...



QUOTE(Cobre @ 2011 02 25, 01:47)
as kraujavau maziau  g.gif

Kokie cia vaistai g.gif
Atsakyti
Sveikos,
panasu, kad ir as atradau priemone MM atitolinimui. Net testa dariausi unsure.gif
Savaite istisai beveik geriau greipfrutu sultis, is pakelio, zinoma. Cia buvo siokios tokios dietos dalis ax.gif Ir dabar jau stai 7 dienos kaip veluoja. Jau net nebejuokinga. Testas neigiamas. Gal reikes dar kelis testus pasidaryt kad buciau rami.. Jausmas toks, lyg visai ne neketintu prasideti..
Atsakyti
O man padedavo citrina smile.gif
geriausiai atitolina nestumas biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sairella @ 2012 05 12, 21:13)
O man padedavo citrina smile.gif
geriausiai atitolina nestumas biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


O kiek laiko ir kokiom porcijom tas citrinas valgėt? biggrin.gif
Bandžiau šitą ir aš. Devynias dienas valgiau po citriną kasdien, na dar pasisaldinusi cukrumi ax.gif Ir ką jūs manot - kaip laikrodukas tiksliai susirgau bigsmile.gif
Atsakyti
Su citrina ir kiviais bandyti nieko nesakau, bet jau su kontraceptikais tikrai nežaidimas...
Atsakyti
Beveik dvi savaites gėriau po dvigubą dozę vitamino C, mėnesinės atėjo net anksčiau nei turėjo, bet buvo labai negausios - porą dienų pakraujavo ir viskas.
Atsakyti
O prasidejus mmm citrina gali prislopinti kraujavima????uz poros dienu turesim rimta jubilieju,tai noretusi ta kancia truputi pristabdyti blush2.gif
Atsakyti
man tai aktualu, kaip paankstinti menesines sad.gif
kol kas geriu raudona vyna ir karstoj vonioj guliu
Atsakyti
QUOTE(vii.di.ki @ 2012 06 21, 19:41)
Su citrina ir kiviais bandyti nieko nesakau, bet jau su kontraceptikais tikrai nežaidimas...

O man gydytoja sakė,kad ir su citrina ne žaidimas schmoll.gif prieš gamtą nepašokinėsi,reikia tai reikia tongue.gif

QUOTE(Sūpynės @ 2012 07 20, 22:03)
man tai aktualu, kaip paankstinti menesines sad.gif
kol kas geriu raudona vyna ir karstoj vonioj guliu

Šokoladas?? Kiek girdėjau hihihi.gif

Pati neužsiimu jokiais žaidimais nei su citrinom nei su kuo rimčiau,noriu būt sveika rolleyes.gif
Atsakyti
man kartais padeda psichologinis nusiteikimas. tik deja, kad tai suveiktų apie planuojamą įvykį turiu žinoti prieš mėnesį, o ne kelias dienas.

ir jei prieš mėnesį žinau kad va už mėnesio bus svarbus renginys ar koks įvykis, o man kaip tik prasideda sirgimas (man baisiausios 1-2 dienos), tada aš kažkaip psichologiškai nusiteikiu (sunku apsakyti kaip, specialiai kazkaip nenusiteikinėju, bet taip mintyse karts nuo karto pagalvoju, apie tai) ir žiūrėk mėnesinės arba prasideda anksčiau ir pats baisiausias bumas tom dienom jau praėjęs arba suvėluoja ant tiek dienų, kad to įvykio metu nesergu.

Atsakyti
vasaros metu - kelias dienas pavalgyti po puslitrį juodųjų serbentų (kad ir su cukrumi). kitais metų laikais - tinka ir vitamino C priešgripinės dozės, t.y. po keletą tablečių pora kartų per dieną. ir taip kelias (kokias tris) dienas.
man veikia smile.gif
Atsakyti