Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip atitolinti mėnesines?

vnž citrina arba KT ...nieko naujo niekas ir nesugalvojo sad.gif tikiuosi bent iš streso užsitęs keliom dienom....sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2010 09 09, 23:25)
vnž citrina arba KT ...nieko naujo niekas ir nesugalvojo sad.gif tikiuosi bent iš streso užsitęs keliom dienom....sad.gif

Arba nuo streso prasidės anksčiau.
Atsakyti
Sveikos smile.gif pas mane situacija panasi...planuoju atosogas spalio vidury, tad dar rugsejo menesi pradejau galvoti kaip atitolinti menesines. Valgiau po cialas citrinas kokias 5 dienas, geriau papildomai viamina C ir rezultatas toks, kad mmm prasidejo dviem dienom anksciau.... nieko nesuprantu. Dabar galvoju apie KT. ar yra kokiu labai mazai hormonu turinciu ? ir ar galima pradeti gerti jas vidury ciklo ?
Aciu uz atsakyma smile.gif
Atsakyti
man visada visada buna ant kelioniu,specialiai, tik visada atitolindavau su KT keliom dienom, bet va dabar kas man galetu padeti,jei as dar esu maitinanti mama ir konc negalima ziauriai (ta kur rekomenduojama Azalija tai ji geriama be perstojo tai irgi neaisku kada gali prasideti mm). Citrinu nelabai galiu,nes remuo paskui "eda". Idomu ar labai daug i peina patenka is KT nespecialiu,nes is tu specialiu ir tai patenka..... g.gif
Atsakyti
Keliu temą aukštyn 4u.gif

Jeigu nevartoju KT, tai prieš kiek laiko man pradėti vartoti, norint sukontroliuoti mmm - 2 pakuočių užtenka? unsure.gif

Tiesiog noriu susirinkti info iš tai patyrusių, kad nenueičiau "žalia" tuo klausimu pas gine rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(A... @ 2010 09 09, 22:25)
vnž citrina arba KT ...nieko naujo niekas ir nesugalvojo sad.gif tikiuosi bent iš streso užsitęs keliom dienom....sad.gif


Bandžiau citrinom pavėlinti.. Devynias dienas valgiau kasdien po citriną ir ką jūs galvojat - susirgau kada ir turėjau susirgti, nei diena vėliau biggrin.gif Nepaimsi mano organizmo taip lengvai matyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Everlasting @ 2011 02 19, 10:11)
Keliu temą aukštyn 4u.gif

Jeigu nevartoju KT, tai prieš kiek laiko man pradėti vartoti, norint sukontroliuoti mmm - 2 pakuočių užtenka? unsure.gif

Tiesiog noriu susirinkti info iš tai patyrusių, kad nenueičiau "žalia" tuo klausimu pas gine rolleyes.gif


Neimanoma atsakyt i toki klausima. Sunku pasakyt, kaip tavo organizmas sureaguos i KT, pirmus net 3 menesius gali daznai tepliot. Isvis nesiulyciau eksperimentuot del mmm buvimo/nebuvimo tam tikrom dienom, jei neketinat KT ilgai gert - organizmui yra stresas prisitaikyt pradejus gert KT ir velgi stresas kai jas meti.
Atsakyti
Tada neįsivaizduoju, ko imtis verysad.gif mmm prasideda per vestuves, trunka per kelionę doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Everlasting @ 2011 02 21, 12:01)
Tada neįsivaizduoju, ko imtis verysad.gif mmm prasideda per vestuves, trunka per kelionę doh.gif



yra vaistu kurie sustabdo mmm,bet cia labai drastiskos priemones, jei nuspresi tai tik su ginekologes pagalba, ti zinok kad po to vistiek turesi susirgt bet kraujuosi dvigubai...
Atsakyti
QUOTE(GITALE @ 2011 02 24, 22:18)
yra vaistu kurie sustabdo mmm,bet cia labai drastiskos priemones, jei nuspresi tai tik su ginekologes pagalba, ti zinok kad po to vistiek turesi susirgt bet kraujuosi dvigubai...

as kraujavau maziau g.gif
Atsakyti
jei ne paslaptis,koks tu vaistu pavadinimas?
Atsakyti
g.gif
Atsakyti