Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip drėkinti buto orą?

QUOTE(Dukra @ 2006 11 24, 15:26)
Kiek domejausi ir jei gerai atsimenu, taip yra nuo kalketo vandens, reiktu pilti svaru pirkta vandeni, bet juk nepripirkaliosi. Ir dar berods tai budinga salto oro drekintuvams.

Papildyta:
Man kaip tik atrodo priimtiniau karstu garu, kazkaip naturaliau, kaip arbatinukas uzvirina vandeni ir isgarina, o tie saltu garu ultragarsiniai kazkoki garsa skleidzia, gal ir negirdima bet sako gali butu skaudamos galvos priezastis.
4u.gif


pirkom mes pradžioj ir iš parduotuvės vandenį, gal mažiau, bet vis tiek kalkėdavo butas.
o dabar nusipirkau karšto oro, doh.gif tai kitokie vargeliai, visu pirma nakčiai nepaliksi nes garsas baisus, miegot neįmanoma, antra labai lėtai garina (su elektriniu virduliu daug greičiau ir efektyviau, jei dar kokio eterinio aliejaus įpylus ) ir elektros įtariu labai daug sunaudoja. žodžiu garinimas geras dalykas, bet priimtino varianto nerandu
Atsakyti
QUOTE(Raganėlė @ 2006 11 24, 15:40)
o dabar nusipirkau karšto oro,  doh.gif tai kitokie vargeliai, visu pirma nakčiai nepaliksi nes garsas baisus, miegot neįmanoma, antra labai lėtai garina (su elektriniu virduliu daug greičiau ir efektyviau, jei dar kokio eterinio aliejaus įpylus ) ir elektros įtariu labai daug sunaudoja. žodžiu garinimas geras dalykas, bet priimtino varianto nerandu


O koki turit karstu garu? Mes turim Delonhi, tai is pradziu tyliai dirbo, o kuo toliau tuo garsiau g.gif
As ir galvoju su arbatinuku garinciau,ieskojau parduotuvese, bet dabar nera tokiu kurie neissijungtu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dukra @ 2006 11 24, 16:03)
As ir galvoju su arbatinuku garinciau,ieskojau parduotuvese, bet dabar nera tokiu kurie neissijungtu  doh.gif

kad neišsijungtų, reikia atidaryti dangtį ir tada thumbup.gif , tik nepamiršk vandens papildomai įpylti. pirkom maximoj po 11 lt, veikia super
Atsakyti
Turiu Boneco ir esu nerealiai patenkinta rolleyes.gif Garsas visai nevargina net nakti ir kambary oras labai gaivus. Kalkiu nesu maciusi. Ir esu patenkinta, kad yra ir valytuvas. O karstas oras kvepavimo takus veikia kitaip. Taigi pasidomekit iki galo, nes kitaip prisiveisit grybeliu unsure.gif Juk ne inhaliacijoms skirtas drekintuvas, o orui drekint ir valyt.
Atsakyti
QUOTE(astukas @ 2006 11 24, 16:33)
Turiu Boneco ir esu nerealiai patenkinta rolleyes.gif Garsas visai nevargina net nakti ir kambary oras labai gaivus. Kalkiu nesu maciusi. Ir esu patenkinta, kad yra ir valytuvas. O karstas oras kvepavimo takus veikia kitaip. Taigi pasidomekit iki galo, nes kitaip prisiveisit grybeliu  unsure.gif Juk ne inhaliacijoms skirtas drekintuvas, o orui drekint ir valyt.

O ar tai drėkintuvas su ultragarsu, ar tik šalto garo?Nes kažkur skaičiau,kad tie ultragarsiniai "pagamina" tas baltas apnašas,o kaip paprasti šaltuoju būdu drėkinanatys,nežinau.Ar šitame Boneco filtrų nereikia keisti,jie daugkartiniai ir užtenka nuplauti?Nes kur keičiami,tai tie filtrai nemažai kainuoja.
Atsakyti
QUOTE(sauliukas @ 2006 11 29, 16:46)
O ar tai drėkintuvas su ultragarsu, ar tik šalto garo?Nes kažkur skaičiau,kad tie ultragarsiniai "pagamina" tas baltas apnašas,o kaip paprasti šaltuoju būdu drėkinanatys,nežinau.Ar šitame Boneco filtrų nereikia keisti,jie daugkartiniai ir užtenka nuplauti?Nes kur keičiami,tai tie filtrai nemažai kainuoja.



Oro drėkintuvai-valytuvai (oro plovimo sistema)

Šio tipo įrenginiai plauna ir drėkina orą be filtrų pagalbos. Specialūs drėkinimo diskai plauna ir drėkina orą be filtrų. Jie pastoviai sukasi per vandenį. Šis metodas pašalina daug nešvarumų (dulkes, žiedadulkes, kvapus) iš oro kaip gamtoje, kur orą išplauna lietus. Oro drėkintuvas-valytuvas veikia reguliuoja drėkinimą išgarinimo principu ir nereikalauja papildomų kontrolės sistemų užtikrinti optimalią oro drėgmę. Jame įmontuota speciali antibakterinė sistema.

Stai toks Boneco 2055. Apnasu nebuna. Diskus plaunu kas 2-3 sav.
Atsakyti
Ačiū labai už informaciją,pažiūrėjau ir paskaičiau internete apie šį drėkintuvą-valytuvą,tai jis man labai patinka.Tik kaina ne...Bet kai pasiskaičiau ,kad tie pigieji dažniau minusų daugiau turi negu pliusų ir pas dažną dulka nenaudojami,tai matyt reiks pradėt vyrą nuteikinėt atsisveikinti su gerokai didesne suma pinigėlių nei buvo žadėta...Nes įkvėpti to gaivaus oro labai jau norisi ir dulkių tuo pačiu gal mažiau bus.
Atsakyti
QUOTE(sauliukas @ 2006 12 01, 02:27)
Ačiū labai už informaciją,pažiūrėjau ir paskaičiau internete apie šį drėkintuvą-valytuvą,tai jis man labai patinka.Tik kaina ne...Bet kai pasiskaičiau ,kad tie pigieji dažniau minusų daugiau turi negu pliusų ir pas dažną dulka nenaudojami,tai matyt reiks pradėt vyrą nuteikinėt atsisveikinti su gerokai didesne suma pinigėlių nei buvo žadėta...Nes įkvėpti to gaivaus oro labai jau norisi ir dulkių tuo pačiu gal mažiau bus.


Tam, kas tarnaus ilga laika, nereikia nusipigint. Be to, gal galima nusipirkt issimoketinai g.gif Juk skupas ir ubagas moka du kartus doh.gif Linkiu, kad to nebutu mirksiukas.gif
Atsakyti
Taip,sutinku,kad iš tos pigumos kartais ne kas gaunasi.Bet ir su brangiais daiktais jau esam nusvilę nagus .Tik kai paskaičiau čia,kad šis drėkintuvas išbandytas ir nenuvylė,tai drąsiau,nes vien iš aprašymų sprendžiant,tai iš vis nė vieno blogo nėra.Taip ir galvojam pirkti išsimokėtinai, tik dar reikia paieškoti kur Klaipėdoj yra,reiks į Šalną nuvažiuoti.
Atsakyti
mes nusipirom Bionaire oro drėkintuvą.
Turiu tik kelias dienas, bet kol kas esu patenkinta.

Gal taip pat kas tokį turite pasidalinkite ar esate patenkinti pirkiniu...
Atsakyti
QUOTE(Atenila @ 2006 12 02, 08:46)
mes nusipirom Bionaire oro drėkintuvą.
Turiu tik kelias dienas, bet kol kas esu patenkinta.

Gal taip pat kas tokį turite pasidalinkite ar esate patenkinti pirkiniu...


Turiu už 350 Lt. Drėkina iki15 kv.m. kambarį gerai, bet truputį triukšmauja, tai kažkaip nebenaudoju -- drėkinu orą drėgnais skudurais (rašiau anksčiau).
Atsakyti
ČIA TU TEISI, BIŠKI TRIUKŠMAUJA, BET KAD VISAI NETRIUKŠMAUTŲ TOKIO PIRKTI KAŽKAIP NALABAI RADOM.
NEBENT GAL LABAI JAU TYLIAI DIRBA SU ŠALTU GARU? g.gif

BET KAI EINU MIEGOTI IŠJUNGIU.
NES ŠIAIP PALYGINTI LABAI GREIT ATLIEKA SAVO DARBĄ..
Atsakyti