Įkraunama...
Įkraunama...

Pleiskanos. Siaubas!

man padejo Nizoral. tiesa mano pleiskanos buvo grybelines kilmes, atsikraciau ju butent Nizoralio pagalba
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2003 11 05, 23:01)
ohmy.gif Ot turiu problema >:(. Pries seserius metus panasiai prasidejo. Galva niezti, pleiskanu kaip sniego. Tradicines higienos priemones nepadejo. Nusipirkau prabanguji sampuna "Nizoral" (60ml uz beveik 30 Lt. ohmy.gif), tai isnaikinau. Bet tik laikinai, kokiam pusmeciui. Po pusmecioir vel turiu pilt ant galvos "nizorali". Pas medikus nebuvau. Gal kas su panasiom problemom kreipesi i gydytojus. Ka pasake? Ar tai apskritai pagydoma? Ir kokios priezastys sukelia nezmoniska pleiskanojima?
tau gali buti seboreja.reikia pasitikrint.Siaip israsytu nizorali ir spec tepala,vitaminus a ir e.Seboreja buna nuo nervu ir kt dalyku.

Atsakyti
vakar issiploviau galva su nauju sampunu, pats palukas tai nuostabiai graziai atrodo ir joki kondicionieriaus nereikejo, bet kai isdziuvo plaukai, priejus prie veidrodzio vos neiskritau is koju,kaip stovejau taip ir susileidau, ogi galva pilna pleiskanu blink.gif Dabar reiks eit ieskot kokio sampuno pirkti nuopleiskanu doh.gif
Atsakyti
na ,as pleiskanu siaip ne taip atsikraciau, bet nezinau ,ka daryti su nezmonisku galvos niezejimu.Ziauriai niezti, ir tik pasikasau taip ir atsiranda pleiskanu.Neisivaizduoju ,bandau kenteti, bet gal yra kokios priemones, tam niezuliui slopinti?gal kas zinot? bandet ka nors?
Atsakyti
Ačiū už patarimą dėl "Sulsena" kremuko plaukams thumbup.gif Dukrai jau 7metai galvos oda pleiskanota(atop. dermatito pasekmės)-nepatikėjau, kai po vieno seanso pleiskanos išnyko blink.gif thumbup.gif
Atsakyti
man padejo nizoralis dar seniai. o siaip tda geriausia pirkti specialu sampuna salonuose, kuris tinka odai, ir jos nesausina.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pacific: 22 spalio 2006 - 16:55
pabandyti siulau http://www.selective...6465394400.html thumbup.gif maniskiam labai tiko smile.gif ir dziaugiuosi pagaliau atradus efektyvu sampuna.
Atsakyti
man labai padejo Nizoral sampunas
Atsakyti
mano vyras kokius 3 metus nizoral vartojo iki to laiko kol netyčia išsiplovė galvą paprastu šampūnu, tai po jo nizoralis iš viso nebepadėdavo. pleiskanos būdavo siaubingo dydžio ir nežmoniškai daug. priverčiau nueiti pas gydytoją. nes jau nebežinojom ko griebtis - iš tolo matydavosi pleiskanos kaip usė nago dydžio. tai daktaras išrašė polytar - baltoj dėžutėj rudas buteliukas. nu netikėjau kad padės, bet apakom - nė vienos pleiskanos po šiai dienai, jau kažkur porą metų tik juo ir plaunasi galvą. jis vaistinėje be recepto parduodamas.
Atsakyti
O man tai pleiskanos visada atsiranda ziema, tai man geriausiai padeda obuoliu actas. smile.gif ir kokiom trim savaitem pleiskanu kaip nebuta ir galvos neniesti. as paprasciausiai truputi acto atskiedziu su trupuciu vandens ir vos pasildau (kad nebutu karstas) ir tada istrinu visa galva ir plaukus, uzdedu maiseli tada ranksluosti ir taip kokia valanda palaikius perskalauju. Plaukai tada buna neapsakomo svelnumo ir minkstumo ir kas svarbiausiai panaikina pleiskanas. Cia man drauges mama sita namini recepta pasake thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(limute @ 2007 01 23, 14:33)
O man tai pleiskanos visada atsiranda ziema, tai man geriausiai padeda obuoliu actas. smile.gif  ir kokiom trim savaitem pleiskanu kaip nebuta ir galvos neniesti. as paprasciausiai truputi acto atskiedziu su trupuciu vandens ir vos pasildau (kad nebutu karstas) ir tada istrinu visa galva ir plaukus, uzdedu maiseli tada ranksluosti ir taip kokia valanda palaikius perskalauju. Plaukai tada buna neapsakomo svelnumo ir minkstumo ir kas svarbiausiai panaikina pleiskanas. Cia man drauges mama sita namini recepta pasake thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif



kaip idomu nezinojau ,kad aplamai obouliu atcta galima ant galvos naudoti,ir kad jis juo labiau kazka daro g.gif reiks isbandyti . o kiek ten to acto reiktu vienam kartui?o plaukam jis nekenkia?
Atsakyti
ale kaip idomiai su tuo actu, man irgi idomu, kokiais cia kiekiais reik maisyt, nes reik man tas pleiskanas naikint. schmoll.gif
Atsakyti