Įkraunama...
Įkraunama...

Pleiskanos. Siaubas!

As naudoju ..NIZORAL'' ir man jis padeda. Svarbiausia yra po aktyvaus gydymo sita sampuna naudoti profilaktiskai. T.y. pirma menesi plauti galva 2 - 3 kart i savaite, o po to nepatingeti vienakart per menesi . Tfu, tfu.... - kol kas padeda.
Atsakyti
nezinau kaip jums, bet man padejo kai buvo pleiskanu atsirade: head and sholder nuo pleiskanu ( citrinu kvapo dar pirkau) biggrin.gif nusipirkau ant durniaus maximoje, paploviau savaite ir dingo smile.gif

p.s. o nizoral naudojo vyras priesh pusmeti gal g.gif ir nieko nepadejo dry.gif ir shampuna ir tokia bonkute vaistu buvo nusipirkes mad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo glinglingas: 09 balandžio 2004 - 10:59
Man padeda SebaMed sampunas nuo pleiskanu.Naudoju ji jau kokius 2 metelius.Siaip dar visai neblogas Alphosyl.Ji tik vaistinese rasit pirkt.Rekomenduoju! Maniskis SebaMed baigias, tai dabar butent Alphosyl'i pirksiu thumbup.gif
Atsakyti
o mano vyrui nuo sebamedo šampūno nuo pleiskanų jų dar labiau padaugėjo g.gif i žinok žmogau laugh.gif
Atsakyti
As tai jau visokius ten sampunus isbandziau. Ir prasiau, kad kas parveztu is kur, ir pati parsivezdavau. Bet padejo Head&Shoulders thumbup.gif net netikejau, kad butent jis gali pagelbet.
Atsakyti
Mano vyrui padejo toks sampunas POLYTAR.
Atsakyti
QUOTE (Sita @ 2004 05 02, 17:28)
o mano vyrui nuo sebamedo šampūno nuo pleiskanų jų dar labiau padaugėjo g.gif i žinok žmogau laugh.gif

Cia su tuo Seba Med idomus dalykai bo... sakykim as Vokietijoj kai buvau uzsipirkau ten daug pigiau bet ir pleiskanos dingo.. Liuetuvoj toks kaip ten kainuoja triskart brangiau ir nieko nepadeda, bent jau man.... o nuo SUlsenos rezultatai yra nors be kita ko naudoju Avono sampuna nuo pleiskanu ir Seneflano tepala... tai turbut nuo visko....
Atsakyti
Man nera geresnio sampuno kaip NISORAL. Jis tiesa brangokas, bet man labai padeda. As jei tik susinervuoju, po savaiteles pleiskanos ir pasirodo! TAi kai su juo pora savaiciu paplaunu galva, po to keturi menesiai ramus buna.

Bet cia trubut individualiai. Reikia viska isbandyti. Ir tik tada bus galima nusoresti kas kam tinka.
Atsakyti
QUOTE (Akva @ 2004 05 02, 21:17)
Man nera geresnio sampuno kaip NISORAL. Jis tiesa brangokas, bet man labai padeda. As jei tik susinervuoju, po savaiteles pleiskanos ir pasirodo! TAi kai su juo pora savaiciu paplaunu galva, po to keturi menesiai ramus buna.

Bet cia trubut individualiai. Reikia viska isbandyti. Ir tik tada bus galima nusoresti kas kam tinka.

siek tiek info apie sampunus is mano patirties..:
1. Sebamed aprasiau anksciau... t.y. jei tas kur Lt parduodamas nieko gero.
2. Alphosyl, bjauriai smirdi ir naudos ne kazina kas truputi apmazeja, bet suplovus gal puse buteliuko pleiskanos pradeda i ji nebereaguoti.
3. Nisoralis Pinigu svaistymas.. (nekisu savo nuomones tik apioe save kalbu )pirkau ir sampuna ir krema, sampunas nieko nepadejo plovaiu ir istaisai ir su pertraukom ir laikydama vienoki ar kitoki laika, nieko.... tepalas irgi....

Be to man pvz yra galvos odos liga, kurios visiskai niekas neisnaikins, tik apmazins.... o kai kurie sampunaia gaminami tiems kuriuems tai laikinas dalykas...
MAn taip dermatologas sake sad.gif
Atsakyti
QUOTE (ausrute @ 2004 05 02, 20:22)
QUOTE (Akva @ 2004 05 02, 21:17)
Man nera geresnio sampuno kaip NISORAL. Jis tiesa brangokas, bet man labai padeda. As jei tik susinervuoju, po savaiteles pleiskanos ir pasirodo! TAi kai su juo pora savaiciu paplaunu galva, po to keturi menesiai ramus buna.

Bet cia trubut individualiai. Reikia viska isbandyti. Ir tik tada bus galima nusoresti kas kam tinka.

siek tiek info apie sampunus is mano patirties..:
1. Sebamed aprasiau anksciau... t.y. jei tas kur Lt parduodamas nieko gero.
2. Alphosyl, bjauriai smirdi ir naudos ne kazina kas truputi apmazeja, bet suplovus gal puse buteliuko pleiskanos pradeda i ji nebereaguoti.
3. Nisoralis Pinigu svaistymas.. (nekisu savo nuomones tik apioe save kalbu )pirkau ir sampuna ir krema, sampunas nieko nepadejo plovaiu ir istaisai ir su pertraukom ir laikydama vienoki ar kitoki laika, nieko.... tepalas irgi....

Be to man pvz yra galvos odos liga, kurios visiskai niekas neisnaikins, tik apmazins.... o kai kurie sampunaia gaminami tiems kuriuems tai laikinas dalykas...
MAn taip dermatologas sake sad.gif

Istikruju tau kaskas gal panasaus kaip Zvineline....?
nu nzn...bet USA yar toks neutrogenos sampunas...tai tikrai zinau ,kad padetu ...nes pati naudoju ji...aisq jis nevisam isnaikina,bet vistiek karts nuo karto perplauni su juo ir viskas thumbup.gif ..Tik aisq jei yra kas tau atsiustu sita sampuna tai tikrai padetu tau jis....http://www.neutrogena.com/ProductsLine.asp?ID=7 Nors nezinau gal ir Lt jo yra... Seip ju ira visokiu % stiprumo....bey tikrai jis thumbup.gif Tiesa....jis labai smirda tik cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zora: 02 gegužės 2004 - 21:31
na kam is pazystamu teko naudoti Nizoral, tai efektas superinis-viena karta i savaite su tuo sampunu issiplauna (kitom dienom paprastus naudoja) ir pleiskanu tikraj nera. Vienam savo vaikinui kai draugavau buvau nupirkusi-jis buvo prarades vilti pleiskanas issinaikinti, o po to Nizoral patapo nepakeiciamu dalyku wink.gif
Atsakyti
QUOTE (ausrute @ 2004 05 02, 20:22)
siek tiek info apie sampunus is mano patirties..:
1. Sebamed aprasiau anksciau... t.y. jei tas kur Lt parduodamas nieko gero.
2. Alphosyl, bjauriai smirdi ir naudos ne kazina kas truputi apmazeja, bet suplovus gal puse buteliuko pleiskanos pradeda i ji nebereaguoti.
3. Nisoralis Pinigu svaistymas.. (nekisu savo nuomones tik apioe save kalbu )pirkau ir sampuna ir krema, sampunas nieko nepadejo plovaiu ir istaisai ir su pertraukom ir laikydama vienoki ar kitoki laika, nieko.... tepalas irgi....

Be to man pvz yra galvos odos liga, kurios visiskai niekas neisnaikins, tik apmazins.... o kai kurie sampunaia gaminami tiems kuriuems tai laikinas dalykas...
MAn taip dermatologas sake sad.gif

sprendziant is tavo parasymo tu turbut turi zvyneline, ar ne? tokiu atveju retai kas tinka-kas tinka vienam, neburinai tinka ir tau. rasau is patirties... Alphosyl kazkuriuo momentu man labai padejo, o nusipirkus po kurio laiko sukele atvirkstine reakcija... dabar pirkau nepigu sampuna, kuri labai rekomndavo, taciau ir jis man sukele atvirkstine reakcija... zvyneline ir pas zmones skiriasi-priklausomai nuo organizmo ir pan., ce jau mes-ne patarejos kitoms, kurios turi tiesiog pleiskanas... huh.gif
Atsakyti