Įkraunama...
Įkraunama...

Migrena

Sveikos mamytes ,labai tikiuosi jusu pagalgos verysad.gif turiu didele problemele su galvos skausmais, jau ne pirmus metus. Kazkada lietuvoje bandziau tirtis, bet aisku nieks taip ir neisaiskejo, dabar gyvenu anglijoje ir cia issitirti nelabai yra galimybe nes su kokia liga benueitum liepe pagert paracitamoli biggrin.gif . O as jau nebegaliu kentet tu prakeiktu galvos skausmu schmoll.gif . tikiuosi kad jus susidurusios su siais dalykais galetumete man kanors patarti kas cia man gali buti. Pabandysiu trumpai aprasyti : skauda per menesy mazdaug viena kart , bet kai pradeda skausmas tesiasi apie 5 dienas kartais padeda atomine kava,kartais suspejus kol neisiskaudejo padeda vaistai bet ne visi. taciau skausmas tik aprimsta kazkur viduje vistiek jauciasi spaudimas, padeda tik miegas ir tai labai sunku uzmigti, taciau tik prabudus vel viskas is naujo. Skausmas visada buna kaktos kurioje nors puseje, kartais pykina , kartais net aptemsta akyse ir net pradeda trukciot akis . Tiesa kol laukiausi dukrytes sita problemele buvo dingus.Jau nebezinau ko ir imtis, prasau pasakykit man kasnors kas cia gali buti ir kaip su tuo kovoti. Labai dekoju smile.gif
Atsakyti
man taip pat skauda galva kaktos srityje,jauciasi spaudimas zemiau akiu,kaktoj,trukcioja aki,kartais pykina.jauciuos nesvarumo busenoj.mano priezastis-raumenuku itampa.einu pas gera manualista,daro masazus i savaite karta.siek tiek pradejo geret. rolleyes.gif tau siulyciau pasidaryt kaklo nuotrauka ir apsilankyt pas neurologa ar manualista.nes daznai kai skauda kaktos srityje.spaudzia akis-buna problemu su sprando raumenimis.gal stuburiukas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(gabciuka @ 2007 03 20, 16:17)
Sveikos mamytes ,labai tikiuosi jusu pagalgos verysad.gif  turiu didele problemele su galvos skausmais, jau ne pirmus metus. Kazkada lietuvoje bandziau tirtis, bet aisku nieks taip ir neisaiskejo, dabar gyvenu anglijoje ir cia issitirti nelabai yra galimybe nes su kokia liga benueitum liepe pagert paracitamoli  biggrin.gif . O as jau nebegaliu kentet tu prakeiktu galvos skausmu schmoll.gif . tikiuosi kad jus susidurusios su siais dalykais galetumete man kanors patarti kas cia man gali buti. Pabandysiu trumpai aprasyti : skauda per menesy mazdaug viena kart , bet kai pradeda skausmas tesiasi apie 5 dienas kartais padeda atomine kava,kartais suspejus kol neisiskaudejo padeda vaistai bet ne visi. taciau skausmas tik aprimsta kazkur viduje vistiek jauciasi spaudimas, padeda tik miegas ir tai labai sunku uzmigti, taciau tik prabudus vel viskas is naujo. Skausmas visada buna kaktos kurioje nors puseje, kartais pykina , kartais net aptemsta akyse ir net pradeda trukciot akis . Tiesa kol laukiausi dukrytes sita problemele buvo dingus.Jau nebezinau ko ir imtis, prasau pasakykit man kasnors kas cia gali buti ir kaip su tuo kovoti. Labai dekoju  smile.gif

na junkis i migrenininkiu gretas 4u.gif galiu garantuoti kad migrena tau doh.gif jeigu anglijoj niekam neidomu - gal pabandyk kada grizusi lietuvon pas neurologa nueit g.gif israsytu stipresniu vaistu (imigrana, zomiga ar pan.), jeigu viena karta per menesi skauda - galetum isgert.
Man kadangi skauda dazniau (pabaigiau antidepresantu kursa doh.gif gal vel prasyt.. g.gif ), net keleta kartu per savaite, tai butu nuostolis po 20 Lt uz tablete moket doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gabciuka @ 2007 03 20, 16:17)
Sveikos mamytes ,labai tikiuosi jusu pagalgos verysad.gif  turiu didele problemele su galvos skausmais, jau ne pirmus metus. Kazkada lietuvoje bandziau tirtis, bet aisku nieks taip ir neisaiskejo, dabar gyvenu anglijoje ir cia issitirti nelabai yra galimybe nes su kokia liga benueitum liepe pagert paracitamoli  biggrin.gif . O as jau nebegaliu kentet tu prakeiktu galvos skausmu schmoll.gif . tikiuosi kad jus susidurusios su siais dalykais galetumete man kanors patarti kas cia man gali buti. Pabandysiu trumpai aprasyti : skauda per menesy mazdaug viena kart , bet kai pradeda skausmas tesiasi apie 5 dienas kartais padeda atomine kava,kartais suspejus kol neisiskaudejo padeda vaistai bet ne visi. taciau skausmas tik aprimsta kazkur viduje vistiek jauciasi spaudimas, padeda tik miegas ir tai labai sunku uzmigti, taciau tik prabudus vel viskas is naujo. Skausmas visada buna kaktos kurioje nors puseje, kartais pykina , kartais net aptemsta akyse ir net pradeda trukciot akis . Tiesa kol laukiausi dukrytes sita problemele buvo dingus.Jau nebezinau ko ir imtis, prasau pasakykit man kasnors kas cia gali buti ir kaip su tuo kovoti. Labai dekoju  smile.gif

Man lygiai tas pats, kai buvau nestuke.gif buvo thumbup.gif jokių galvos skausmų. Taigi išvada hormonai. Geriu Mastodynon.Buvau nutraukus, nes neskaidėjo galva, bet praėjo savaitė ir vėl tas pats, dabar vėl geriu.Juos reikia gerti min 3 mėn, jeigu reiks ir ilgiau, kad susinormalizuotų hormonai, kurie iššaukia galvos skausmus.
Atsakyti
QUOTE(wilike @ 2007 03 20, 19:40)
Man lygiai tas pats, kai buvau  nestuke.gif  buvo  thumbup.gif  jokių galvos skausmų. Taigi išvada hormonai. Geriu Mastodynon.Buvau nutraukus, nes neskaidėjo galva, bet praėjo savaitė ir vėl tas pats, dabar vėl geriu.Juos reikia gerti min 3 mėn, jeigu reiks ir ilgiau, kad susinormalizuotų hormonai, kurie iššaukia galvos skausmus.

o tuos vaistus duoda be recepto?jei man migrena nuo menstruaciju tai irgi nuo hormonu priklauso?
Atsakyti
QUOTE(pandutė @ 2007 03 21, 10:56)
o tuos vaistus duoda be recepto?jei man migrena nuo menstruaciju tai irgi nuo hormonu priklauso?

Be recepto, nueik vaistai.lt ir paskaityk. Man ir susiję su mmm... tai čia ir vadinais nuo hormonų.Nors jaučiu dar užeina kai tos vaisingos dienos būna, bet kažkaip mažiau.
Atsakyti
Mergaites o man kaip tik nuo nestumo prasidejo galvos skausmai migreniniai. Anksciau tikrai nebudavo taip daznai. Idomu ar galima gerti kokius vaistus ? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Monalyza @ 2007 03 23, 09:53)
Mergaites o man kaip tik nuo nestumo prasidejo galvos skausmai migreniniai. Anksciau tikrai nebudavo taip daznai. Idomu ar galima gerti kokius vaistus ?  verysad.gif

Na reiktų pasikonsultuot, jeigu laukiesi, tai varge ar galėsi ką vartot, išskyrus paracetamolį
Atsakyti
QUOTE(wilike @ 2007 03 20, 19:40)
Man lygiai tas pats, kai buvau  nestuke.gif  buvo  thumbup.gif  jokių galvos skausmų. Taigi išvada hormonai. Geriu Mastodynon.Buvau nutraukus, nes neskaidėjo galva, bet praėjo savaitė ir vėl tas pats, dabar vėl geriu.Juos reikia gerti min 3 mėn, jeigu reiks ir ilgiau, kad susinormalizuotų hormonai, kurie iššaukia galvos skausmus.

O tu kai gerei tuos hormonus nebuvo pasalinio poveikio , pvz. padidejas plaukuotumas, nenorejimas smileysex.gif ir t.t . Ir pavizdziui jei geri hormonines kontraceptines irgi turetu susitvarkyt galva ar ne g.gif . Nes man per niestuma viskas buvo gerai, o kontraceptiniu negaliu gert nes buna dar blogiau . Tai cia gali but del tu hormonu ar ne g.gif
Papildyta:
Aciu mamytes uz patarimus good.gif Ir dar norejau paklausti gal jus zinot kokiu gudrybiu tiem skausmam paretinti ar sumazinti, pavizdziui kokie vitaminai ,ar maisto papildai ar dar kokie niekuciai. Nes su sitiek tableciu tai baisu kitokiu bedu neprisidaryti doh.gif Iskarto dekoju mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gabciuka @ 2007 03 23, 16:27)
O tu kai gerei tuos hormonus nebuvo pasalinio poveikio , pvz. padidejas plaukuotumas, nenorejimas smileysex.gif ir t.t . Ir pavizdziui jei geri hormonines kontraceptines  irgi turetu susitvarkyt galva ar ne g.gif . Nes man per niestuma viskas buvo gerai, o kontraceptiniu negaliu gert nes buna dar blogiau . Tai cia gali but del tu hormonu ar ne g.gif
Papildyta:
Aciu mamytes uz patarimus  good.gif Ir dar norejau paklausti gal jus zinot kokiu gudrybiu tiem skausmam paretinti ar sumazinti, pavizdziui kokie vitaminai ,ar maisto papildai ar dar kokie niekuciai. Nes su sitiek tableciu tai baisu kitokiu bedu neprisidaryti doh.gif Iskarto dekoju mirksiukas.gif

Kad tas mastodynon ne hormonai, o homeopatinis preparatas.O nuo kontraceptinių tai man ir prasidėjo ta migrena.
Atsakyti
Imbieras-"šis augalas turi antiseptinių savybių ir stabdo kraujavimą. Aromaterapijoje naudojamas skatinti cirkuliaciją, sumažinti įsitempimą, sergant bronchitu, esant pilvo skausmams, pasitempus raumenis ar tiesiog pavargus. Nuo seno žmonės imbieru gydė meteorizmą, žarnyno spazmus, jo nuoviru malšino kosulį, vadavosi nuo pykinimo ir vėmimo. Rytų šalyse imbierą kramtydavo esant blogam burnos kvapui. Imbieras – gera priemonė nuo jūros ligos. Nėščioms moterims nuo pykinimo taip pat rekomenduojama kramtyti imbierą. Dar senolių imbieras buvo naudojamas pilvo skausmui, viduriavimui, migreniniam galvos skausmui bei reumatiniams sąnarių pažeidimams gydyti. Ir ne be pagrindo, mat pastaraisiais metais atlikti imbiero poveikio sąnarių uždegiminių ligų gydymui tyrimai aiškiai įrodo, jog imbieras stabdo sąnario kremzlę apėmusi uždegimą, taigi, ir kremzlės tolesnį irimą, bet to, veikdamas žarnyną, mažina riziką susirgti reumatoidiniu artritu".Pabandykit.
Atsakyti
:
QUOTE(wilike @ 2007 03 23, 17:16)
Kad tas mastodynon ne hormonai, o homeopatinis preparatas.O nuo kontraceptinių tai man ir prasidėjo ta migrena.

blush2.gif susizioplinau biggrin.gif kazkodel man sove y galva kad tai hormonai doh.gif as irgi taip jauciu kad man viskas prasidejo kai pradejau vartoti kontraceptines. Dabar vartoju labai silpnas jasmin ,nes nesugalvoju nieko geresnio. Reiks pabandyti to mastodynon gal pades. Aciu uz patarimus thumbup.gif
Atsakyti