Įkraunama...
Įkraunama...

Migrena

QUOTE(pandutė @ 2007 02 21, 08:50)
nu va uzvakar vel turejau migrena,jau laukiau jos nes  pas mane jos kaip menesines kekviena menesi,gal kuri esat bandziusi deles?esu girdejus kad jos padeda?as kaskaip neprisiruosiu bijau as tu deliu doh.gif

Tau kartu su mėnesinėmis būna, ar tiesiog kas mėnesį panašiu metu? g.gif

Man būna su mėnesinėmis doh.gif Bet dabar jau gerokai silpnesnė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2007 02 21, 10:14)
Tau kartu su mėnesinėmis būna, ar tiesiog kas mėnesį panašiu metu?  g.gif

Man būna su mėnesinėmis  doh.gif  Bet dabar jau gerokai silpnesnė  thumbup.gif

anksciau budavo kas kelis menesius dabar pastebejau kad pasirodo kartu kaip menesines arba kelios dienos pries arba po,bet pati migrena atsirado tada kai prasidejo menesines,ji man skaitosi nuo menesiniu nors nevisalaik,anksciau tragedija buvo skausmas,dabar irgi kaip tau skausmas silpnesnis,tfiu tfiu tfiu bijau prisikrankseti,bet uztat anksciau budavo kas 4-6men dabar kas menesi ir migrena su aura turiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Netta @ 2007 02 20, 16:18)
Bet žvaigždutė stipraus kvapo, mane dar labiau suerzina  schmoll.gif

turiu aš tą šaldantį preparatą migranel vadinasi, toks lūpdažio dydžio rutulinis pieštukas labai kvepia lavandom ir dar kažkuo.kai pasitepu tai visi darbe jau žino kad man galvą skauda.bet šiaip tai man visai netgi patinka tas kvapas, nes aš labai mėgstu lavandas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pandutė @ 2007 02 21, 09:50)
nu va uzvakar vel turejau migrena,jau laukiau jos nes  pas mane jos kaip menesines kekviena menesi,gal kuri esat bandziusi deles?esu girdejus kad jos padeda?as kaskaip neprisiruosiu bijau as tu deliu doh.gif



Nebijok dėlių, jos nekenkia 4u.gif Verta pabandyti, o gal padės.
Atsakyti
sveikos merginos
pas mane migreniniai galvos skausmai irgi hormoniniai...kalbėjau su savo ginekologe...žodiu pas mane ji tada kai geriu kontaceptines tabletes....kažkada gėriau ciles, logest ir tada viskas prasidėjo....tarp kitko neiškarto...po kokio pusmečio reguliaraus gėrimo....
po gimdymo vėl iškilo apsisaugojimo dilema...griežtai uždraudė klijuojamus pleistrus nes nuo jų sako dar labiau galva skaudės (dėl į sudėtį įeinančios kažkokios medžiagos) ir rekomendavo pamėginti arba jarine arba Diane ir pasakė kad jei jau ir nuo jų skaudės reiškia nuo visų taip bus....pradėjau gerti jarine ...praėjo pusmetis ir nieko...apsidžiaugiaiu...va jau metai kaip geriu ir ką...vėl prasideda tie skausmai ...įneviltį varo...
lieka pamėginti diane ir jei tas pats....reiskia jokių KT doh.gif
tokia mano patirtis...
Atsakyti
Na as tai neisivaizduoju kaip deles gali padeti nuo migrenos schmoll.gif pavyzdziui zinau kaip jos padeda po galunu prisiuvimo, bet del galvos skausmo blink.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(garbane @ 2007 03 03, 20:44)
Na as tai neisivaizduoju kaip deles gali padeti nuo migrenos schmoll.gif pavyzdziui zinau kaip jos padeda po galunu prisiuvimo, bet del galvos skausmo  blink.gif  schmoll.gif

as irgi nezinojau kad gali padet bet per telika pamaciau kad deles padeda iveikt migrena,be to girdejau is pazystamu,na belieka paciai isitikinti,o gal 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(naminukas @ 2007 02 21, 10:23)
turiu aš tą šaldantį preparatą migranel vadinasi, toks lūpdažio dydžio rutulinis pieštukas labai kvepia lavandom ir dar kažkuo.kai pasitepu tai visi darbe jau žino kad man galvą skauda.bet šiaip tai man visai netgi patinka tas kvapas, nes aš labai mėgstu lavandas smile.gif

Lavandos man padeda nuo migrenos,as is Kroatijos parsiveziau lavandu ziedu toki maiseli ir laikau po pagalve,paskui aliejaus pora buteliuku ir tik jauciu,kad ateina skausmas,pradedu tepti smilkinius ir uz ausu,kvapas labai astrus,bet mane jis gelbeja,gal sakau cia jau isitikinimas,bet ko gi neprisibandai,kad galvos neskaudetu rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo remka: 04 kovo 2007 - 11:41
Gal zinot gera gydytoja gera Vilniuj,kuris tiria ar gydo migrenas? Nu isproteti baigiu ir neatseku nuo ko....kad menesines susijusios-tai faktas,bet ka daryti? Help!
Atsakyti
QUOTE(Latelle @ 2007 03 04, 22:11)
Gal zinot gera gydytoja gera Vilniuj,kuris tiria ar gydo migrenas? Nu isproteti baigiu ir neatseku nuo ko....kad menesines susijusios-tai faktas,bet ka daryti? Help!

Na deja gali but kad niekada ir neatseksi nei kas, nei nuo ko, nes patys gydytojai tiksliai nezino. Itariu tik vienetams pavyksta visam laikui issigydyti migrena. Man geriausia ispudi paliko neurologe Eriksoniene (tikiuosi nesumaisiau pavardes unsure.gif ), ji santariskese dirba. Nuosirdziai rupinasi moteriske, tokia pagyvenus, bet labai faina smile.gif O gydymas - kaip ir visur: savo kailiu bandai visokiausius vaistus. Vargu ar kur kitus ka nors geresnio pasiulys. Ji man siule akupunktura pabandyt, bet per savo ziopluma pameciau telefono numeri rekomenduota tai nieko ir nedarau.. ax.gif Jeigu dar kuriai sita gydytoja uzrase akupunkturininkes numeri - duokit zinia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Latelle @ 2007 03 04, 21:11)
Gal zinot gera gydytoja gera Vilniuj,kuris tiria ar gydo migrenas? Nu isproteti baigiu ir neatseku nuo ko....kad menesines susijusios-tai faktas,bet ka daryti? Help!

Jei su mėnesinėmis susijusi, gali mėginti pasidaryti hormonų tyrimus (estrogeno ir progesterono)- bent jau man tai pagrindinė priežastis (estrogeno kiekis kelis kartus viršijo normą) doh.gif O tada jau ginekologė turėtų ką nors patarti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2007 03 04, 22:22)
Jei su mėnesinėmis susijusi, gali mėginti pasidaryti hormonų tyrimus (estrogeno ir progesterono)- bent jau man tai pagrindinė priežastis (estrogeno kiekis kelis kartus viršijo normą)  doh.gif  O tada jau ginekologė turėtų ką nors patarti  4u.gif

Tai kontraceptikus rektu uzmirst,matyt,ar gali buti atvirkstinis variantas? Man buvo metai,kai nebuvo migrenos wub.gif ,o dabar.......3 dienos migrena viena ne....eutanazijos norisi jau....
Atsakyti