Įkraunama...
Įkraunama...

Migrena

QUOTE(Baisa @ 2007 02 15, 09:46)
Kazkaip pati save susiemiau i rankas ir ta baisioji migrena nebeuzeina. jauciu kartais skaudant galva, bet tas skausmas toks silpnas, kad galima apsieiti ir be vaistu  thumbup.gif tpfu tpfu tpfu, kad neprisikalbeciau.

Iki šiol nebuvau girdėjusi atvejų, kad migrena dingtų vien pačiai susikaupus, bet vistiek labai sveikinu thumbup.gif Kuo mažiau skausmo, tuo geriau thumbup.gif
Atsakyti
Ne taip parashiau matyt, suemiau i rankas savo nervus, stresus ir tt, labai jautri buvau patapus... blush2.gif Gal ne nuo to man migrena nebeuzeina, gal masazai tam turejo itakos. Sugeriau vaistus kuriuos man skyre, ishskyrus antidepresantus, labai save prisiziurejau, menesy i darba nejau, beveik dvi savaites ligonineij gulejau...Man ji kazkaip ypatingai ilgai uzsitese, trecia savaite tik galejau normaliai vaiksciot. O dabar nebeuzeina toks skausmas koks buvo, skaudena galva, bet gyvent galima.Ash vis dar save bandau itikint, kad man tai nepasikartos, kad tai buvo mano ishsekusio organizmo maishtas, besaikio darbo, miego trukumo, nedavalgymo priezastis... ax.gif Dieve, kaip noreciau, kad tai nepasikartotu... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Baisa @ 2007 02 16, 00:09)
Ne taip parashiau matyt, suemiau i rankas savo nervus, stresus ir tt, labai jautri buvau patapus...  blush2.gif  Gal ne nuo to man migrena nebeuzeina, gal masazai tam turejo itakos. Sugeriau vaistus kuriuos man skyre, ishskyrus antidepresantus, labai save prisiziurejau, menesy i darba nejau, beveik dvi savaites ligonineij gulejau...Man ji kazkaip ypatingai ilgai uzsitese, trecia savaite tik galejau normaliai vaiksciot. O dabar nebeuzeina toks skausmas koks buvo, skaudena galva, bet gyvent galima.Ash vis dar save bandau itikint, kad man tai nepasikartos, kad tai buvo mano ishsekusio organizmo maishtas, besaikio darbo, miego trukumo, nedavalgymo priezastis... ax.gif Dieve, kaip noreciau, kad tai nepasikartotu... verysad.gif

na as irgi linkiu kad nepasikartotu unsure.gif 4u.gif
Atsakyti
Aciu 4u.gif
Atsakyti
Turėjau baisingą migrena. Aišku ne savaitėm trukdavo, bet ir 3 dienos su baisiniu galvos skausmu, pykinimu, vėmimu ir panašiais simptomais tikrai ilgas laiko tarpas. Kai guli paslika lovoj ir viskas aplinkui erzina..Taip kankinausi kokus 3 metus, kol viena pažįstama vaistininkė patarė pabandyti paprasčiausio imbiero. Liuks daikčiukas wub.gif Yra tokios imbiero tabletės. Tai aš jas profilaktiškai pageriu, o jei jaučiu, kad pradeda skaudenti galvą ar kažkas panašaus į migreną artinasi, tai būtinai geriu kokias tris per vakarą. Dar kartais pakramtau imbiero šaknies. Ir žinokit ta baidyklė manęs nebepuola.Iki šiol negaliu atsitebėti koks geras daiktas tas imbieras.
Atsakyti
Va va prisigyriau, tai vakar kad kaukstelejo migrena per galva doh.gif Nors buvau ir pailsejus ir issimiegojus ir pavalgius, negerus jokio vyno, tikrai ne pms'as - zodziu absoliuciai netiketai mazdaug per 10 min pakilo skausmelis ohoho. Tikrai toks jausmas tarsi butu kas gerai trinktelejes. Nors pries tai jauciausi kuo puikiausiai. Jau imu mastyt kad nieko cia neimanoma pakeisti, jeigu jau turi tokia "dovana" tai ir turesi.
Atsakyti
QUOTE(garbane @ 2007 02 18, 17:51)
Va va prisigyriau, tai vakar kad kaukstelejo migrena per galva  doh.gif Nors buvau ir pailsejus ir issimiegojus ir pavalgius, negerus jokio vyno, tikrai ne pms'as - zodziu absoliuciai netiketai mazdaug per 10 min pakilo skausmelis ohoho. Tikrai toks jausmas tarsi butu kas gerai trinktelejes. Nors pries tai jauciausi kuo puikiausiai. Jau imu mastyt kad nieko cia neimanoma pakeisti, jeigu jau turi tokia "dovana" tai ir turesi.

va va uzjauciu pas mane dar si menesi nebuvo tai laukiu ir bijau,kada ji pasirodis nes kai atsiranda tai nezinai kada doh.gif
Atsakyti
Sveikutės, mane irgi kankina migrena unsure.gif Kiek pamenu nuo mažų dienų g.gif Kartais būna tokie priepuoliai iki pykinimo, reikia vėsios lovos, tamsos, tylos, kiekvienas galvos krestelėjimas kaip koks peilis doh.gif O ir užeina kokius du kartus per savaitę unsure.gif Kiek visokių tyrimų darė, ieškojo ir auglio, kraujagysles tyrė, gėriau įvairių vaistų, encefalogramas adrė nieko nerado, nusprendė migrena g.gif Pagal požymius tai jau seniai man aišku buvo, bet išsityriau ramiau pačiai. Šiaip pati labai jautri esu, tai susinervinus, nepavalgius, ar jei saulė kaitri tada įsiskauda. negaliu kvėpintis iškart skauda galvą, tai praktiškai po kiekvieno dušo, kai išsiplaunu plaukus, nuo to kvapo skauda galva doh.gif
Šiaip mėginau akupunktūrą. Tas dienas kai adatėlėmis badė buvo labai gerai 10 dienų neskaudėjo galvos. Net jei nueidavau sunkia galva, po procedūros neįsiskaudėdavo smile.gif Tačiau po to kai įsiskaudėjo tai 3 dienoms doh.gif Net vaistai nepadėjo unsure.gif
Tai vat kankinuosi ir galvoju reiks išbandyti yra kažkos šaldantis preparatas kai smilkinius pasitepi, kai man reikia šalčio gal padės g.gif
Atsakyti
QUOTE(Netta @ 2007 02 20, 13:17)
Tai vat kankinuosi ir galvoju reiks išbandyti yra kažkos šaldantis preparatas kai smilkinius pasitepi, kai man reikia šalčio gal padės  g.gif

na siaip tai zvaigzdute saldo smilkinius.. bent jau as tai vis pasiteplioju kai skauda galva.. aisku skausmo nenuima, bet kazkaip lengviau..
Atsakyti
QUOTE(garbane @ 2007 02 20, 16:01)
na siaip tai zvaigzdute saldo smilkinius.. bent jau as tai vis pasiteplioju kai skauda galva.. aisku skausmo nenuima, bet kazkaip lengviau..

Bet žvaigždutė stipraus kvapo, mane dar labiau suerzina schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Netta: 20 vasario 2007 - 16:29
Aš dar esu bandžius CAPSICAM tepalą. Pasitepus kurį tai laiką geriau būna...
Atsakyti
nu va uzvakar vel turejau migrena,jau laukiau jos nes pas mane jos kaip menesines kekviena menesi,gal kuri esat bandziusi deles?esu girdejus kad jos padeda?as kaskaip neprisiruosiu bijau as tu deliu doh.gif
Atsakyti