Įkraunama...
Įkraunama...

Ar lengva duoti vaiką savaitgaliui

QUOTE(germa @ 2007 12 27, 14:38)
Cia dalis tiesos tikrai yra  blush2.gif
Bet tai juk jusu vaikui perka, nepirktu irgi butu blogai  4u.gif
Nera taip paprasta atrasti ta aukso viduriuka  mirksiukas.gif

Tai dar butu nieko jei vaikas vertintu tai ka gauna bet tai jau yra principas ir igeidis(pazaidzia val. ir tuom baigiasi), o tetukui kai su juo snekejau tai sake perka del to kad bijo jei nenupirks tai dukra nenores pas ji vaziuoti doh.gif Tame dalis tiesos yra, nes ji pas mane po tecio nelabai nori, kadangi as jai tiek negaliu nupirkti, bet kai atvaziuoja as ja paperku demesiu, tiesiog uzsiimu su vaiku ir nebereikia nieko.tii kaip itikinti buvusiji kad zaislais meiles nenupirksi?
Atsakyti
QUOTE(vejunestela @ 2007 12 27, 17:50)
kaip itikinti buvusiji kad zaislais meiles nenupirksi?

Gal tai ne meiles pirkimas, o maksimalaus demesio parodymas per minimalu laika mirksiukas.gif ir baime kad vaikas nenores susitikti doh.gif (juk taip ir gali nutikti) mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(germa @ 2007 12 27, 15:06)
Gal tai ne meiles pirkimas, o maksimalaus demesio parodymas per minimalu laika  mirksiukas.gif ir baime kad vaikas nenores susitikti  doh.gif  (juk taip ir gali nutikti)  mirksiukas.gif

manau jis tiesiog eina lengviausiu keliu, kai nuperki kazka o vaikas nebezyzia.Na labai tikiuosi kad vaik as ne tik del to su teciu nori susitikti.tikiuosi ne del tecio geroves, o del vaiko.Tam kad neuzaugtu materialistas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vejunestela: 27 gruodžio 2007 - 16:18
QUOTE(vejunestela @ 2007 12 27, 17:16)
manau jis tiesiog eina lengviausiu keliu, kai nuperki kazka o vaikas nebezyzia.Na labai tikiuosi kad vaik as ne tik del to su teciu nori susitikti.tikiuosi ne del tecio geroves, o del vaiko.Tam kad neuzaugtu materialistas

deja deja
vaiaks is susitikimu tik ir tikisi kad gaus dovanu doh.gif
tai toks ir bendraviams ten
as po tokio apsilankymo tai su vaiku paskui savaite kariauju, kol jis vel i savo vezes atsistoja ir atsimena kad reikia gyventi pagal tam tikras taisykles doh.gif
geriau jau nieko tas tetis nepirkaliotu ir tada susipratu vaiaks kad vaziuoja pasibuti o ne dovanu prisirinkti...
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2007 12 28, 09:05)
deja deja
vaiaks is susitikimu tik ir tikisi kad gaus dovanu doh.gif
tai toks ir bendraviams ten
as po tokio apsilankymo tai su vaiku paskui savaite kariauju, kol jis vel i savo vezes atsistoja ir atsimena kad reikia gyventi pagal tam tikras taisykles doh.gif
geriau jau nieko tas tetis nepirkaliotu ir tada susipratu vaiaks kad vaziuoja pasibuti o ne dovanu prisirinkti...

pilnai sutinku su jumis.Dar plius tetis seimos neturi tai ten viskas ir leidziama, o pas mus tai dar ir brolis mazas yra tai negalima triuksmauti kai jis miega tai pas mus yra ir pareigos, kad pazaisus susitvarkyti reikia ar panasus dalykai, o pas teti ji tampa princese uz kuria viskas padaroma
Atsakyti
QUOTE(vejunestela @ 2007 12 28, 12:54)
pas mus tai dar ir brolis mazas yra tai negalima triuksmauti kai jis miega tai pas mus yra ir pareigos, kad pazaisus susitvarkyti reikia ar panasus dalykai, o pas teti ji tampa princese uz kuria viskas padaroma

Palikit vaika keliom dienom seneliams tongue.gif ir pas juos ji taps princese mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(germa @ 2007 12 28, 14:08)
Palikit vaika keliom dienom seneliams  tongue.gif ir pas juos ji taps princese  mirksiukas.gif

Paliekam, bet tevai jos taip nelepina, nes esam susitare ,kad meskos paslaugos nedarys mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vejunestela: 28 gruodžio 2007 - 15:52
QUOTE(vejunestela @ 2007 12 28, 16:52)
Paliekam, bet tevai jos taip nelepina, nes esam susitare ,kad meskos paslaugos nedarys mirksiukas.gif

as tai vis dar tikiu kad uzauges vaiaks supras kas prie ko
mokes atskirti nuosirdu bendravima ir papirkinejima dovanomis..

bet siais laikais visi tokie materialistai..vaikai deja irgi...
Atsakyti
mama gulbe,kaip as tave suprantu,nors pas mane biski kitokia situacija,bet vistiek labai pazystama iki skausmo.As tik noreciau tau palinketi stiprybes ir kad vaikai uzauge tikrai suprastu kas ,kaip.
Atsakyti
Mano ex nebendravo beveik (savo noru, tikrai nedraudziau)... o dabar kai ji isaugo, jam pasidare idomu... net teisme sugalvojo ta bendravimo tvarka nustatynet - nustate... man dabar idomu ar ilgam...
Is kitos puses- nematau nieko blogo... tikrai mano dukra nenustos myleti nei manes, nei savo patevio, kuri jau ilgai ir saziningai vadina "teciu"... o tai kad pabendraus su biologiniu (ji vardu vadina ir irgi myli) ir su juo naujaja zmoina- kas cia blogo??? kitaip bus, jei jai ten bus negerai, tai vel gi- man pasipasakos ir per prievarta nieks ja ten daugiau neleis...

Jis irgi ja bando papirkt (nesupranta, kad jai is jo ne zaislu reikia)... ir kartais leidzia ta, kas nesveikia - prie kompo kelias valandas sedet ar telika ziuret be saiko - bet cia jau galima su ex susitarti kaip nors, kad tokiu nesamoniu nedarytu...
Atsakyti
kiekviena situacija yra unikali.. Savaip nagrinėjama..
Aš pvz. niekada nedraudžiau tėčiui vaka imti..jo mamai.. rolleyes.gif
Kai išsikraustėme toli..Kievienas atostogas : vasaros 3 mėn., pavasario ir t.t.t. vaikas praleisdavo pas tėti ir močiutę... mirksiukas.gif
Manau tai normalu...
Džiaugiuosi, kad tėtis nėra pamirštas, dalyvauja auklėjime kas liečia mokslus ,vedasi į darbovietės šventes ir panš.
Papildyta:
QUOTE(vejunestela @ 2007 12 27, 16:20)
Man nesunku duoti.Tik.. Kai ji vaziuoja pas tetuka tai jai ten viskas yra leidziama, kalbu apie materialinius dalykus uzsimano zaislo rengiasi vaziuoja perka, nori i kina tas pats ir t.t.Man liudna kad as savo vaikui tikrai negaliu leisti kiekviena diena pripirkti zaislu kai tik vaikas uzsimano ir tuomet jos akimis as esu bloga , nes tetis tai nuperka, nes tetis ta padaro o as ne.



taip taip..
minusas ir pas mane tas pats: begalinis lepinimas vaiko doh.gif
Pvz. kiekvieną kart po atostogu ar savaitgalio vaikui išvažiuojant namo duodama pinigų suma o apie įgeidžių tenkinima jau patyliu... doh.gif
Parsivežu vaika ,švelniai pasakius, pagadinta g.gif
Atsakyti
Visada reaguoju ramiai ir net tokios minties niekad nebuvo,kad mano vaikas leidzia laika su tevu ir kazkokia teta,o man sirdis del to turetu plysti,svarbu,kad vaikiukui gerai,jis pasiilges tecio,niekada nereikia painioti i siuos neitin malonius reikalus vaiku,as visad sypsodamasi ji isleidziu ir taip pasitinku ir niekad neklausineju daugiau,nei man pasipasakoja sunus
Atsakyti